Aktuality

Krajský přebor mužů 10.kolo

Sobota 14.10.2017

Lanškroun - Polička 1 : 2 ( 1 : 1 )

branky: 12.Stasiowski - 39.Awuku, 64.Andrle

sestava: Ehrenberger - Komínek,Popelář ( 46.Veselý ),Krejsar,

Karlík - Doležal,Kolomý,Skalický,Jung ( 84.Kyral ) - Ptáček,

Stasiowski ( 80.Macháček )

1.B třída mužů 10.kolo

Neděle 15.10.2017

Zámrsk - Lanškroun B 2 : 2 ( 1 : 2 ) pen. 3 : 2

branky: 4.a 51.Jiráský - 19.Hostovský,31.Macháček

Krajský přebor dorostu 9.kolo

Sobota 14.10.2017

Lanškroun - Libchavy 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 13.Pecháček

sestava: Fikejs - Bureš,Rohla,Kučera,Jílek -

- Nguyen ( 89.Šabata ),Kolomý,Skalický,Pecháček,

Šembera ( 70.Ďuriš ) - Palkovič T. ( 87.Palkovič M. )

Krajský přebor žáků 10.kolo

Neděle 15.10.2017

Starší

Lanškroun - Svitavy 1 : 1 ( 0 : 0 ) pen. 2 : 3

branka: 70+1.Janda

Mladší

Lanškroun - Svitavy 2 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 16.Beran,51.Stehlík

sestava: Urban - Nagy,Beran,Šilar,Švarc,Kyčmol,Holásek,

Pospíšil,Minář,Tareš,Kollert,Lušovjan,Borovský,Stehlík

**************************************************************************

Krajský přebor mužů 9.kolo

Sobota 07.10.2017 ( 70.Ďuriš ) - Palkovič T. ( 87.Palkovič M. )

Žamberk - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen. 4 : 3

branky: 10.Skoták - 31.Stasiowski

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 46.Macháček ),Popelář,Krejsar,

Karlík - Doležal,Skalický,Ptáček,Kolomý ( 90.Černušák ),Savych -

- Stasiowski ( 83.Veselý )

1.B třída mužů 9.kolo

Neděle 08.10.2017

Lanškroun B - Opatovec 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 5 : 4

branky: 23.Kopecký,72.Fait - 9.Rada,68.Bureš

Krajský přebor dorostu 8.kolo

Sobota 07.10.2017

Letohrad - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 57.Skalický z pen.,81.Kučera

Krajský přebor žáků 9.kolo

Neděle 08.10.2017

Starší

Lanškroun - Hlinsko 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 3 : 4

branky: 7.Ďuriš,69.Zelinka

Mladší

Lanškroun - Hlinsko 4 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 40. a 67.Minář,4.Lušovjan,60.Tareš

sestava: Urban - Borovský,Beran,Šilar,Švarc,Holásek,Minář,Tareš,

Kollert,Lušovjan,Petrovka,Mareš,Nagy

*************************************************************************

Krajský přebor mužů 8.kolo

Sobota 30.09.2017

Lanškroun - Litomyšl 3 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 22.a 57.Ptáček,55.Jung - 9.Kristek,13.Štoudek,48.Severa,

56.Urban

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Ptáček,Karlík -

Jung ( 65.Doležal ),Skalický,Krejsar ( 50.Veselý ),Kolomý,

Savych - Stasiowski ( 78.Komínek )

1.B.třída mužů 8.kolo

Neděle 01.10.2017

Ústí nad Orlicí B - Lanškroun B 1 : 2 ( 1 : 1 )

branky: 36.Chalupník - 43.Černušák,71.Doležal

Krajský přebor dorostu 7.kolo

Sobota 30.09.2017

Lanškroun - Litomyšl 1 : 6 ( 0 : 5 )

branka: 73.Kučera

sestava: Fikejs - Bureš,Rohla,Kučera,Jílek ( 68.Šabata ) -

- Nguyen,Kolomý,Skalický,Pecháček,Šembera - Palkovič T.

Krajský přebor žáků 8.kolo

Neděle 01.10.2017

Starší

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 6 : 1 ( 3 : 1 )

branka: 10.Janda

Mladší

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 3 )

branky: 7.Holásek,15.Kollert,30.Minář,54.Beran

sestava: Urban - Hamřík,Beran,Šilar,Švarc,Kyčmol,Holásek,

Paar,Minář,Tareš,Lušovjan,Kollert,Petrovka,Borovský

*******************************************************************************

Krajský přebor dorostu 6.kolo

Čtvrtek 28.09.2017

Slatiňany - Lanškroun 6 : 1 ( 3 : 0 )

branka: 74.Kolomý

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 7.kolo

Neděle 24.09.2017 

Lanškroun - Třemošnice 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 57.Stasiowski

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Ptáček,Karlík -

- Doležal ( 89.Kolomý A. ),Skalický ( 90.Wendlig ),Krejsar,

Kolomý Š.,Jung ( 54.Komínek ) - Stasiowski ( 86.Veselý )

1.B třída mužů 7.kolo

Neděle 24.09.2017 

Mor.Třebová B - Lanškroun B 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 30.Sommer,90.Novotný - 27.Kopecký

Krajský přebor žáků 7.kolo

Sobota 24.09.2017

Starší 

Mor.Třebová - Lanškroun  6 : 0 ( 3 : 0 )

Mladší

Mor.Třebová - Lanškroun 1 : 8 ( 0 : 2 )

branky: 8.a 55.Tareš,12.vlastní,42.Beran,55.a 57.Kollert,

61.Petrovka,63.Šilar

sestava: Urban - Beran,Kyčmol,Holásek,Pospíšil,Minář,

Tareš,Kollert,Lušovjan,Petrovka,Šilar,Borovský,Mareš,Stehlík    

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 6.kolo

Sobota 16.09.2017

Moravská Třebová - Lanškroun 0 : 0 pen. 4 : 2

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 30.Macháček ),Popelář,Ptáček,

Karlík - Savych,Skalický,Krejsar,Kolomý,Jung ( 83.Doležal ) -

- Komínek ( 89.Kyral )

1.B.třída mužů 6.kolo

Neděle 17.09.2017

Lanškroun B - Tatenice 6 : 5 ( 3 : 3 )

branky: 23.Doležal,26.a 35.Stasiowski,53.Černušák,67.Ptáček,

72.vlastní - 3.Smrkal,38.a 65.Kučera,43.Kristek,69.Soukop z pen.

Utkání sledovalo 450 diváků.

Krajský přebor dorostu 5.kolo

Neděle 17.09.2017

Prosetín - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

Krajský přebor žáků 6.kolo

Neděle 17.09.2017

Starší

Lanškroun - Choceň 3 : 2 ( 1 : 1 )

branky: 31.a 61.Šebrle,70.Ďuriš

Mladší

Lanškroun - Choceň 3 : 1 ( 2 : 0 )

branky: 27.Pospíšil,35.Lušovjan,43.Holásek

sestava: Urban - Nagy,Beran,Švarc,Kyčmol,Holásek,Pospíšil,

Minář,Tareš,Kollert,Lušovjan,Petrovka,Šilar

*********************************************************************

 

Krajský přebor dorostu 4.kolo

Středa 13.09 2017

Č.Třebová - Lanškroun 11 : 1 ( 4 : 0 )

branka: 58.Šembera

sestava: Fikejs - Tesař,Rohla,Skalický,Jílek - Bureš,Nguyen

( 68.Janda ),Pecháček ( 73.Šabata ),Šembera - Palkovič T.,

Palkovič M. ( 53.Moučka )

Krajský přebor žáků 5.kolo

Středa 13.09.2017

Starší

Lanškroun - Holice 1 : 2 ( 0 : 1 )

branka: 40.Ďuriš

Mladší

Lanškroun - Holice 4 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 30.a 68. z pen.Holásek,42.Beran,63.vlastní

sestava: Urban - Nagy,Beran,Hamřík,Švarc,Kyčmol,Holásek,

Pospíšil,Minář,Tareš,Kollert,Lušovjan,Petrovka

********************************************************

Krajský přebor mužů 5.kolo

Sobota 09.09.2017 

Lanškroun - H.Městec 3 : 5 ( 2 : 3 )

branky : 21.a 56. z pen.Ptáček,44.Savych z pen. - 5.a 50.Netušil,

9.Doša,36.Salfický,90.Jablečník

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 82.Stasiowski ),Popelář,

Krejsar,Karlík - Doležal ( 57.Jung ),Skalický,Ptáček,Kolomý

( 90.Veselý ),Savych ( 88.Macháček ) - Komínek

1.B třída mužů 5.kolo

Neděle 10.09.2017 

Sloupnice - Lanškroun B 2 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 25.a 50.Kučera - 61.Jung

Krajský přebor dorostu 3.kolo

Sobota 09.09.2017 

Lanškroun - H.Jelení 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 26.Skalický z pen.

sestava: Fikejs - Tesař,Rohla,Skalický ( 84.Janda ),Jílek -

- Bureš,Kolomý,Pecháček,Nguyen ( 76.Palkovič M. ) -

- Palkovič T. ( 86.Šabata ),Šembera ( 89.Moučka )

Krajský přebor žáků 4.kolo

Neděle 10.09.2017

Starší 

Pardubičky - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 2 )

branky: 5.a 23.Šebrle,55.a 65.Ďuriš

Mladší

Pardubičky - Lanškroun 5 : 4 ( 2 : 2 )

branky: 19.Borovský,21.a 33.Minář,61.Holásek z pen.

sestava: Kollert - Nagy,Borovský,Šilar,Švarc,Kyčmol,Holásek,

Pospíšil,Minář,Mareš,Stehlík,Lušovjan

********************************************************************************

Krajský přebor mužů 4.kolo

Neděle 03.09.2017

Hlinsko - Lanškroun 2 : 4 ( 2 : 0 )

branky: 15. Cach A., 29. Dostál - 56. Savych, 64. a 83.z pen. Ptáček,

67.Skalický D.

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Ptáček,Karlík - 

- Doležal ( 81.Jung ),Krejsar,Kolomý,Skalický,Savych ( 89.Hostovský ) -

Komínek

1.B třída mužů 4.kolo

Sobota 02.09.2017

Lanškroun B - Libchavy 1 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 75.Vacek L. - 28.Pavlák z pen.,84.Kubíček

Krajský přebor dorostu 2.kolo

Neděle 03.09.2017

Přelouč - Lanškroun 2 : 1 ( 2 : 0 )

branka: 68.Skalický

Krajský přebor žáků 3.kolo

Sobota 02.09.2017

Starší

Lanškroun - Polička 1 : 2 ( 1 : 1 )

branka: 25.Ďuriš

Mladší

Lanškroun - Polička 5 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 42.Paar z pen.,50.,53. a 58.Vítek,51.Doleček J. z pen.

sestava: Doleček M. - Doleček J.,Beran,Petrovka,Švarc,

Kyčmol,Holásek,Pospíšil,Urban,Vítek,Kollert,Paar,Borovský,

Mareš,Nagy

*************************************************************************

Krajský přebor dorostu 1.kolo

Středa 30.08.2017

Lanškroun - Holice 2 : 6 ( 1 : 4 )

branky: 38.Pecháček,87.Smejkal

Krajský přebor žáků 2.kolo

Středa 30.08.2017

Starší

Svitavy - Lanškroun 8 : 0 ( 6 : 0 )

Mladší

Svitavy - Lanškroun 2 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 35.Doleček J.,56.a 66.Vítek

sestava: Doleček M. - Doleček J.,Beran,Hamřík,Švarc,Kyčmol,

Holásek,Pospíšil,Minář,Vítek,Kollert,Paar,Urban,Borovský,Mareš

****************************************************************************

Krajský přebor mužů 3.kolo

Neděle 27.08.2017 

Lanškroun - Dobříkov 6 : 1 ( 3 : 1 )

 branky: 10.a 81.Savych,21.Popelář,39.vlastní,51.Krejsar,72.Ptáček-

- 29.vlastní                                                                                                                         

sestava: Ehrenberger - Stasiowski ( 75.Skalický M. ),Popelář,Dvořák

( 27.Macháček ),Karlík - Doležal ( 83.Kolomý A. ),Skalický D.,Ptáček,

Krejsar ( 80.Černušák ),Savych - Komínek ( 86.Jaroš )

1.B.třída mužů 3.kolo

Sobota 26.08.2017 

Těchonín - Lanškroun B 1 : 3 ( 0 : 2 )

branky : 13.Černušák(p.)19.Farkaš,78.Kyral

Krajský přebor žáků 1.kolo

Neděle 27.08.2017 

Starší

Česká Třebová - Lanškroun 3 : 0 ( 3 : 0 )

Mladší

Česká Třebová - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 30.Šilar,vlastní,46.a 50.Vítek

sestava: Doleček M. - Doleček J.,Borovský,Šilar,Švarc,Kyčmol,

Holásek,Pospíšil,Minář,Vítek,Kollert,Lušovjan,Mareš,Stehlík

 

fotbalový turnaj „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VLAŠIMI“ mladších žáků

Vlašim 26. 8. 2017, hra 1 + 7

Účastníci turnaje: FC Vlašim modří, FC Vlašim bílí, Bohemians Praha 1905, FK Baumit Jablonec, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov, SK Slavia Prha, FC Tempo Praha, SK Motorlet Praha, FK Králův Dvůr, FK Čáslav, SK Dynamo České Budějovice, FO Lanškroun

Skupina A:

Lanškroun Bohemians 1 – 4 Branka: J. Doleček

Lanškroun Jablonec 0 – 0

Lanškroun Žižkov 1 – 0 Branka: T. Macháček

Lanškroun Xaverov 1 – 1 Branka: T. Macháček

Lanškroun Vlašim modří 1 – 0 Branky: L. Minář

2 výhry, skóre 4 : 5 – druhé místo ve skupině za Bohemians Praha.

Zápas o 3 až 4 místo:

Lanškroun Slavia Praha 1 – 1 Branka: M. Holásek, na penalty 1 – 4

4. místo v silně obsazeném turnaji.

Pořadí: 1. Bohemians Praha 1905 2. SK České Budějovice 3. SKSlavia Praha 4. FO Lanškroun 5. FK Čáslav 6. FK Baumit Jablonec 7. Vlašim bílí 8. Vlašim modří 9. SC Xaverov, 10. FK Viktoria Žižkov, 11. FC Tempo Praha 12. ASK Motorlet Praha 13. FK Králův Dvůr

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, T. Macháček, M. Holásek, L. Minář, Š. Kyčmol

Vyhodnocení: První turnaj v této kategorii a hře 1 + 7 se nám vydařil. Se silnými soupeři jsme hráli vyrovnaně a nikdo nás vyloženě nepřehrál až na první zápas, kde se projevila tříhodinová cesta. Byli jsme překvapením turnaje. Všem děkuji za odvedené výkony.

Rodičům děkuji za odvoz a za povzbuzování.

M. Martinec – trenér U12

******************************************************************************

Informace pro fanoušky - utkání dorostu 27.08.2017 je zrušeno,

družstvo Poličky se odhlásilo ze soutěže.

Krajský přebor mužů 2.kolo

Sobota 19.08.2017

Česká Třebová - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 0 )

branky: 25.Grepl - 55.Popelář,59.a 81.Krejsar,67.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík - Kolomý

( 83.Kyral ),Skalický ( 72.Doležal ),Ptáček,Krejsar,Savych

( 89.Stasiowski ) - Komínek

1.B třída mužů 2.kolo

Neděle 20.08.2017

Lanškroun B - Řetová 0 : 0 pen.3 : 4

******************************************************************************

Krajský přebor mužů 1.kolo

Neděle 13.08.2017

Lanškroun - Holice 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 31.Komínek

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík - Doležal

( 84.Kyral ),Skalický D.,Kolomý Š.,Savych - Krejsar ( 88.Stasiowski ),

Komínek

1.B třída mužů 1.kolo

Neděle 13.08.2017

Horní Újezd - Lanškroun B 1 : 1 ( 0 : 1 ) pen.5 : 4

branky: 56.Fógl - 20.Černušák

sestava:Wendlig - Kogl,Černý,Vacek L.Šišan - Kopecký,Černušák,

Farkaš,Skalický M.(65.Šembera) - Hostovský,Lechnýř

************************************************************************************

 

Pohár hejtmana 2.kolo

Sobota 05.08.2017

Litomyšl - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 1 )

branky : 7. a 64.Savych,48.Skalický D.,52.Kyral

****************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Středa 02.08.2017

Opatovec - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 1 )

******************************************************************************

Pohár hejtmana 1.kolo

Sobota 29.07.2017

Pomezí - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 2 )

branky: 23.Skalický D.,57.Savych z pen.,87.Kopecký

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Ptáček,Veselý,Karlík - Doležal 

( 85.Tuček ),Kolomý Š.,Skalický D.,Skalický M. ( 72.Kolomý A. ),

Savych - Komínek ( 53.Kopecký )

*******************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Pátek 21.07.2017

Lanškroun - Jablonné 9 : 0

branky: Krejsar 4,Ptáček 2,Karlík,Savych,Doležal

*******************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Pátek 14.07.2017

Svitavy - Lanškroun 3 : 1 ( 0 : 1 )

branka: Krejsar

*******************************************************************

1.A třída muži 26.kolo

Sobota 17.06.2017

Pardubičky - Lanškroun 1 : 5 ( 0 : 3 )

branky: 56.Šprachta - 15.a 43.Krejsar, 34.a 88.Kolomý, 84.Skalický D.

1.B třída muži 26.kolo

Sobota 17.06.2017

Lanškroun B - Řetová 0 : 3 ( 0 : 2 )

Krajský přebor dorostu 30.kolo

Neděle 18.06.2017

Lanškroun - Hlinsko 0 : 5 ( 0 : 2 )

Krajský přebor žáci nástavba

Sobota 17.06.2017

Starší

Prosetín - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 3 )

branky: 8.Fikejs z pen.,11.a 58.Pecháček,25.Doleček,47.Jílek

Mladší

Neděle 18.06.2017

Lanškroun - Pardubičky 2 : 3 ( 2 : 2 )

branky: 11.Beneš,23.Janda

************************************************************************

1.A třída muži 25 kolo

Neděle 11.6.2017 

Lanškroun - Svitavy B 3 : 2 ( 0 : 2 )

branky: 65.Doležal.70.Krejsar,90.Komínek - 2.vlastní,30.Říha

1.B třída muži 25.kolo

Sobota 10.06.2017 

D.Loučka - Lanškroun B  1 : 3  ( 1 : 0 )

branky : 62.Hostovský,70.Fait,78.Doležal

Krajský přebor dorostu 29.kolo

Sobota 10.06.2017 

Choceň - Lanškroun 5 : 1 ( 1 : 0 )

branka: 51.Šembera

Žáci starší nástavba

Sobota 10.06.2017 

Svitavy - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 22.Doleček

Žáci mladší nástavba

Neděle 11.06.2017 

Ústí n./Orl. - Lanškroun 4 : 3 ( 3 : 0 )

branky: 43.,56.a 59.Macháček

 

********************************************************************

1.A třída muži 24.kolo

Neděle 04.06.2017

Luže - Lanškroun 2 : 1 ( 0 : 0 )

branky: 77.Veis z pen.,83.vlastní - 90.Popelář

1.B třída muži 24.kolo

Sobota 03.06.2017

Lanškroun B - Polička B 6 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 36.Černušák,46.Šišan,60.Doležal,65.a 67.Kopecký,

71.Černý

Krajský přebor dorostu 28.kolo

Neděle 04.06.2017

Lanškroun - Prosetín 1 : 3 ( 0 : 2 )

branka: 87.Pecháček

Krajský přebor žáků nástavba 4.kolo

Starší

Sobota 03.06.2017

Lanškroun - Pardubice B 1 : 2 p ( 1 : 1 )

branka: 29.Ďuriš z pen.

Mladší

Sobota 03.06.2017

Lanškroun - Pardubice B 2 : 6 ( 2 : 2 )

branky: 7.Macháček,9.Borovský

**************************************************************************

1.A třída muži 23.kolo

Neděle 28.05.2017 

Lanškroun - Načešice 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 30.Savych

sestava: Jaroš - Veselý,Popelář,Dvořák,Komínek - Jung ( 77.Doležal ),

Skalický,Kolomý,Krejsar ( 90.Šišan ),Savych ( 87.Macháček ) -

- Stasiowski ( 82.Karlík )

1.B třída muži 23.kolo 

Sobota 27.05.2017

Verměřovice - Lanškroun   3 : 1 ( 1 : 0 )

77.Černý

Krajský přebor dorostu 27.kolo

Neděle 28.05.2017 

Polička - Lanškroun 6 : 0 ( 4 : 0 )

Žáci nástavba 3.kolo

Starší 

Sobota 27.05.2017

Lanškroun - Prosetín   5 : 0 ( 1 : 0 )

branky:1.,50.a 54Doleček,34.Rohla,34.Jílek

Mladší 

Neděle 28.05.2017

Pardubičky - Lanškroun 2 : 2 ( 0 : 2 )

branky: 12.Borovský,14.Macháček

Pohár PKFS 2017 – starší přípravka - kvalifikace

Svitavy 27. 5. 2017

Postup do finále

Lanškroun Libchavy 2 – 0 

Branky: M. Holásek, M. Martinec

Lanškroun Dolní Újezd 11 – 1 

Branky: M. Martinec 4x, A. Vítek 3x, M. Holásek, Š.

Kyčmol, M. Doleček, J. Nagy

Lanškroun Polička 3 – 0 

Branky: M. Martinec, F. Kollert, A. Vítek

Lanškroun Moravská Třebová 6 – 1 

Branky: J. Doleček 2x, A. Vítek 2x, M. Martinec,

F. Kollert

Lanškroun Svitavy 3 – 1 

Branky: M. Holásek 2x, A. Vítek

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Svitavy 3. Polička 4. Libchavy 5. Moravská Třebová 6. Dolní Újezd

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, Š. Kyčmol, J. Nagy, J. Lušovjan, M. Holásek

 

****************************************************************************

1.A.třída muži 22.kolo

Neděle 21.05.2017

Rohovl.Bělá - Lanškroun 2 : 2 ( 0 : 1 ) pen. 2 : 4

branky: 66.Kotajny,80.Fotul - 18.a 47.Komínek

sestava: Jaroš - Vaníček ( 11.Karlík ) ( 66.Šišan ),Popelář,Dvořák,

Stasiowski - Jung,Skalický,Kolomý,Krejsar,Savych - Komínek

1.B třída muži 22.kolo

Sobota 20.05.2017

Lanškroun B - Těchonín 0 : 1 ( 0 : 0 )

Krajský přebor dorostu 26.kolo

Neděle 21.05.2017

Lanškroun - Litomyšl 0 : 6 ( 0 : 3 )

Krajský přebor žáci nástavba

Neděle 21.05.2017

Starší

Lanškroun - Svitavy 1 : 3 ( 0 : 2 )

branka: 38.Doleček

Mladší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 59.Šilar

*******************************************************************************

Krajský přebor dorostu 25.kolo

Středa 17.05.2017

Holice - Lanškroun 9 : 1 ( 3 : 1 )

branka: 12.Fikejs

********************************************************************************

 

1.A třída muži 21.kolo

Neděle 14.05.2017 

Lanškroun - Nasavrky 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 4.Krejsar,44.Stasiowski,69.z pen.Savych

sestava: Jaroš - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík - Jung ( 83.Šišan ),

Skalický,Kolomý,Krejsar,Savych (88.Vacek L. ) - Stasiowski

( 75.Komínek )

1.B třída muži 21.kolo

Sobota 13.05.2017 

Sloupnice - Lanškroun B 4 : 0 ( 0 : 0 )

Krajský přebor dorostu 24.kolo

Sobota 13.05 2017 

Přelouč - Lanškroun 5 : 1 ( 2 : 1 )

branka: 45.Pecháček

Krajský přebor žáci nástavba

Sobota 13.05.2017

Starší

Pardubice B - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 4 )

branky: 2.Doleček,5.a 18.Ďuriš,15.Jílek

Mladší

Pardubice B - Lanškroun 4 : 2 ( 2 : 2 )

branky.11.Macháček,18.Kollert

 

**************************************************************************

1.A třída muži 20.kolo

Sobota 06.05.2017 

Dobříkov - Lanškroun 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 5.a 73.Rydval,44.Ševčík

sestava: Jaroš - Veselý,Popelář,Dvořák,Karlík - Savych ( 79.Šišan ),

Skalický,Krejsar,Kolomý,Jung ( 71.Vaníček ) - Komínek ( 59.Stasiowski )

1.B třída muži 19.kolo

Neděle 07.08.2017 

Lanškroun B - Kunčina  0 : 0 pen. 4 : 5

Krajský přebor dorostu 20.kolo

Sobota 06.05 2017

Lanškroun - Ústí n/Orl. 1 : 5 ( 0 : 3 )

branka: 77.Bureš

Krajský přebor žáků 

Neděle 07.05.2017 

Starší

D.Újezd - Lanškroun 0 : 7 ( 0 : 3 )

branky: 15.Doleček,22.a 32.Bureš,38.Zelinka z pen.,45.a 67.Rohla,

57.Šebrle

Mladší

D.Újezd - Lanškroun 1 : 9 ( 0 : 7 )

branky: 2.a 21.Hudec,13.a 30.Mareš,18.,28.,47.a 49.Macháček,24.Beneš

*************************************************************************************

1.A třída muži 19.kolo

Sobota 29.04.2017

Lanškroun - Vysoké Mýto B  3 : 2 ( 1: 0 )

branky: 40.Stasiowski,46.Kolomý,85.Savych - 61.Benda,64.Fišer

sestava: Jaroš - Komínek,Popelář,Dvořák,Karlík - Doležal ( 28. Jung )

( 77.Vaško ),Kolomý,Skalický,Savych - Stasiowski ( 88.Černušák )

1.B třída muži 19.kolo

Pondělí 01.05.2017

FC Jiskra 2008 - Lanškroun B 1 : 2 p. ( 0 : 1 )

branka: 13.Skalický M.

Krajský přebor dorostu 22.kolo

Sobota 29.04.2017 

Slatiňany - Lanškroun  2 : 0  ( 0 : 0 )

Krajský přebor žáků 

Neděle 30.04.2017 

Starší

Lanškroun - Polička 5 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 26.a 68.Doleček,44.a 63.Šebrle,37.Pecháček

Mladší

Lanškroun - Polička 6 : 3 ( 4 : 1 )

branky: 1.a 5.Beneš,9.,31.a 33.Macháček,25.Janda

11. kolo krajské miniligy starší přípravky

29. 4. 2017, Nemošice

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 11 : 1 (4 : 1)

Branky: M. Martinec 5x, M. Holásek 2x, J. Nagy 2x, L. Minář, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 1 (1 : 1)

Branky: L. Minář 2x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Pardubice 1 : 0 (0 : 0)

Branka: F. Kollert

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert,L. Minář, J. Nagy

Lanškroun“07“ - Nemošice 5 : 1

Branky: P. Gregor 2x, Hamřík T., Kylar O., Žák O.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 6 : 0

Branky: P. Gregor 3x, M. Krhoun 2x, D. Petrovka

Lanškroun“07“ - Pardubice B 1 : 1

Branky: Žák O.

Sestava: T. Hamřík, D. Petrovka, O. Žák, O. Kylar, S. Urban, Krhoun, L. Langhammer, P. Gregor

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor žáků

Středa 26.04.2017

Starší

Svitavy - Lanškroun 7 : 0 ( 3 : 0 )

Mladší

Svitavy - Lanškroun 6 : 2 ( 4 : 0 )

branky: 54.Martinec,57.Stehlík

------------------------------------------------------------------------------------------------

1.A třída muži 18.kolo

Sobota 22.04.2017

Lanškroun - Pomezí 3 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 74. a 79.Stasiowski, 89.Savych

sestava: Jaroš - Vaníček ( 70.Stasiowski ),Popelář,Dvořák,Karlík -

- Doležal ( 60.Macháček ),Komínek ( 77.Vacek L. ),Savych,Skalický,

Kolomý - Krejsar ( 88.Veselý )

1.B třída muži 18.kolo

Neděle 23.04.2017

Libchavy - Lanškroun 4 : 0 ( 2 : 0 )

Krajský přebor dorostu 21.kolo

Sobota 22.04.2017

Lanškroun - Třemošnice 0 : 2 ( 0 : 1 )

Krajský přebor žáků

Sobota 22.04.2017

Starší

Mor.Třebová - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: vlastní

Mladší

Mor.Třebová - Lanškroun 6 : 2 ( 3 : 1 )

branky: 13.Martinec,35.Macháček

10. kolo krajské miniligy starší přípravky

22. 4. 2017, Ústí nad Orlicí

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Moravská Třebová 9 : 0 (6 : 0)

Branky: M. Martinec 3x, F. Kollert 3x, A. Vítek 2x, J. Doleček

Lanškroun“06“ - Nemošice 4 : 2 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Pardubice B 4 : 4 (4 : 2)

Branky: A. Vítek 2x, J. Tareš 2x

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert, S. Pospíšil, L. Minář, A. Vítek, A. Švarc, J. Nagy

Lanškroun“07“ - Ústí nad Orlicí 8 : 0 (4 : 0)

Branky: A. Paar 3x, M. Beran 2x, J. Tareš, M. Krhoun, P. Gregor

Lanškroun“07“ - Nemošice 5 : 0 (1 : 0)

Branky: M. Beran 3x, M. Krhoun, P. Gregor

Lanškroun“07“ - Pardubice B 2 : 5 (1 : 4)

Branky: D. Petrovka, A. Paar

Sestava: A. Paar, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban,

M. Krhoun, L. Langhammer, P. Gregor

----------------------------------------------------------------------------------------

1.A třída muži 17.kolo

Sobota 15.04.2017

Litomyšl - Lanškroun  2 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Jaroš - Vaníček,Popelář ( 77.Komínek ),Dvořák,Karlík -

- Doležal ( 63.Stasiowski ),Krejsar,Ptáček,Skalický,Kolomý -

- Savych ( 89.Černý )

1.B třída muži 17.kolo

Neděle 16.04.2017

Lanškroun B - Jablonné n./Orl.  5 : 1 ( 3 : 0 )

branky : 9.,20.a 28.Ptáček,58.Veselý,72.Macháček

Krajský přebor dorostu 20.kolo

Sobota 15.04.2017 

H.Městec - Lanškroun  2 : 0 ( 1 : 0 )

Krajský přebor žáků 

Neděle 16.04.2017

Starší 

Lanškroun - Libchavy 10 : 0 ( 5 : 0 )

branky: 2.,16.a 63.Doleček,5.a 12.Janda,40.a 45.Ďuriš,23.Šebrle,

57.Zemach,58.Pecháček

Mladší

Lanškroun - Libchavy 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 3.Janda,24.Macháček,34.Beneš

9. kolo krajské miniligy starší přípravky

16. 4. 2017, Pardubice

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Pardubice B 4 : 1 (2 : 1)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Pardubice 7 : 2 (4 : 1)

Branky: M. Holásek 2x, A. Vítek 2x, M. Martinec, F. Kollert, L. Minář

Lanškroun“06“ - Nemošice 13 : 0 (5 : 0)

Branky: A. Vítek 4x, M. Martinec 3x,J. Doleček 2x, M. Holásek, L. Minář, A. Švarc, S. Pospíšil

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert, S. Pospíšil, L. Minář, A. Vítek, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Pardubice B 2 : 1

Branky: J. Lušovjan 2x

Lanškroun“07“ - Pardubice A 4 : 1

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš, J. Lušovjan

Lanškroun“07“ - Nemošice 12 : 1

Branky: M. Beran 3x , J. Tareš 2x, D. Petrovka 2x, M. Krhoun 2x, S. Urban, J. Lušovjan, A. Paar

Sestava: A. Paar, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, J. Nagy, S. Urban,

M. Krhoun, J. Lušovjan

*********************************************************

1.A třída muži 16.kolo

Neděle 09.04.2017

Lanškroun - Letohrad B 4 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 42.Krejsar,47.z pen.Savych,58.z pen.a 64.Ptáček

sestava: Jaroš - Vaníček ( 74.Stasiowski ),Popelář ( 80.Veselý ),Dvořák,

Karlík - Savych,Skalický,Krejsar,Komínek,Kolomý ( 68.Doležal ) -

Ptáček

1.B třída muži 16.kolo

Neděle 09.04.2017

Horní Újezd - Lanškroun B 3 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 55.Mizerák Radek,64.Černý z pen.

Krajský přebor dorostu 19.kolo

Sobota 08.04.2017

Libchavy - Lanškroun 9 : 0 ( 4 : 0 )

8. kolo krajské miniligy starší přípravky

8. 4. 2017, Moravská Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Svitavy 6 : 1 (2: 0)

Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec 2x, J. Nagy

Lanškroun“06“ - Letohrad 8 : 2 (5 : 1)

Branky: A. Vítek 5x, M. Holásek 2x, J. Nagy

Lanškroun“06“ - Ústí nad Orlicí 6 : 2 (3 : 2)

Branky: M. Doleček 2x, M. Martinec, M. Holásek, A. Vítek, J. Doleček

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Lušovjan, L. Minář, J. Nagy, A. Vítek

Lanškroun“07“ - Svitavy 4 : 0

Branky: A. Paar 2x, D. Petrovka, M. Beran

Lanškroun“07“ - Letohrad 7 : 0

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka, M. Beran, A. Paar, O. Kylar

Lanškroun“07“ - Moravská Třebová 6 : 0

Branky: J. Tareš 2x, S. Urban 2x, M. Beran, A. Paar

Sestava: A. Paar, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban, L. Langhammer, J. Jánský

-----------------------------------------------------------------------------------------

1.A třída muži 15.kolo

Neděle 02.04.2017 

Ústí n./Orl. B - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 1 )

branky : 66.a 75.Ptáček ,41.Skalický

sestava: Jaroš - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík ( 86.Stasiowski ) -

- Doležal ( 46.Komínek ),Krejsar ( 86.Veselý ),Skalický,Kolomý -

- Savych,Ptáček

1.B třída muži 15.kolo

Sobota 01.04.2017 

Lanškroun B - Semanín 1 : 2 ( 1 : 1 )

branka 36.Marek

Krajský přebor dorostu 18.kolo

Neděle 02.04.2017 

Lanškroun - M.Třebová   3 : 2  ( 2 : 1 )

branky : 18.Marek,32.Šembera,49.Žák

Krajský přebor žáků 17.kolo

Sobota 01.04.2017 

Starší

Lanškroun - Letohrad    3 : 0  ( 2 : 0 )

Pecháček,Borovský,Doleček

Mladší

Lanškroun - Letohrad   4 : 1  ( 3 : 1 )

Macháček 2x,Janda,Stehlík

**********************************************************

1.A třída muži 14.kolo

Neděle 26.03.2017  

Lanškroun - H.Jelení 4 : 0  ( 1 : 0 )

branky : 56.,66.a 70. Ptáček, 5.Savych z penalty

sestava : Jaroš - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík -

- Doležal ( 86.Jung ),Komínek ( 59.Skalický ),Krejsar

( 71.Černušák ),Kolomý - Savych ( 82.Stasiowski ),Ptáček

1.B třída muži 14.kolo

Sobota 25.03.2017 

Opatovec  - Lanškroun B        2 : 3   ( 2 : 0 )

branky : 58 a 86. Kőgler,75. Vacek L.

sestava : Langr-Černý,Veselý,Petruň,Stasiowski-

Macháček,Vacek L.,Šišan,Černušák- 

Kučera ( 46.Kristek ),Marek M.( 46.Kőgler )

Krajský přebor dorostu 17.kolo

Neděle 26.03.2017 

D.Újezd - Lanškroun           4 : 1    ( 1 : 1 )

branka : 38.Marek M.

Krajský přebor žáků 16.kolo

Neděle 26.03.2017 

Starší

Lanškroun - Choceň          6 : 1  ( 2 : 0 )

branky : 8,18,44,45,57 Doleček,66.Borovský

Mladší 

Lanškroun - Choceň         2 : 2  ( 1 : 1 )

branky : Borovský,Vítek

*********************************************************************

Krajský přebor dorostu 16.kolo

Neděle 18.03.2017

Lanškroun - Č.Třebová   0 : 4  ( 0 : 3 )

**********************************************************************

Přátelské utkání muži

Sobota 17.03.2017

Lanškroun - H.Brod   2 : 1

branky : Savych,Krejsar

sestava : Jaroš - Stasiowski,Popelář,Krejsar,Vaníček-

Kolomý,Jung,Černušák,Doležal,Savych-Komínek

( Macháček,Kyral )

Halový turnaj pro starší přípravku

Sportovní hala Žďár nad Sázavou 11. 3. 2017

TJ Lanškroun - TJ Svitavy 3 – 2 Branky: T. Macháček 2x, M. Holásek

TJ Lanškroun - SK Přibyslav 2 – 1 Branky: T. Macháček, M. Martinec

TJ Lanškroun - TJ Slavoj Třešť 4 – 1 Branky: S. Pospíšil, T. Macháček, J. Lušovjan

TJ Lanškroun - FC Velké Meziříčí 1 – 0 Branka: S. Pospíšil

TJ Lanškroun - FC Slovan Havl. Brod 3 – 1 Branky: M. Martinec 2x, T. Macháček

TJ Lanškroun - SFK Vrchovina 5 – 2 Branky: T. Macháček 3x, J. Lušovjan, S. Pospíšil

TJ Lanškroun - FC Žďas Žďár n. S. 0 – 1

Výsledek: 6 x výhra, 1 x prohra, skóre 18 - 8

Pořadí: 1. TJ Lanškroun 2. FC Žďas Žďár n. S. 3. FC Velké Meziříčí 4. FC Slovan Havl. Brod 5. SK Přibyslav 6. TJ Svitavy 7. SFK Vrchovina 8. TJ Slavoj Třešť

Sestava: F. Kollert, S. Pospíšil, M. Martinec, A. Vítek, T. Macháček, J. Lušovjan, Š. Kyčmol, A. Švarc, L. Minář

Přátelské utkání muži

Pátek 10.03.2017 

Lanškroun - Dubicko ( 1.A třída Olomoucký Kraj )        13 : 1 

( utkání ukončeno v 77.min. na požádání hostů )

Přátelské utkání muži

Sobota 04.03.2017 

Lanškroun - Zábřeh  ( dorost - divize )   8 : 0

branky: Savych 2,Ptáček 2,Komínek 2,Doležal,Černušák

sestava : Jaroš(Tuček)-Karlík,Dvořák,Popelář,Vaníček-

Kolomý,Skalický,Savych,Krejsar-Ptáček,Komínek

( Stasiowski,Černušák,Doležal,Macháček )

**************************************************************************

Fotbalový halový turnaj starších přípravek ročník 2007 a ml.

Choceň 26. 2. 2017

 Lanškroun - Pardubice 2 – 3 Branky: Tareš J., Gregor P.

Lanškroun - Svitavy 5 – 0 Branky: Tareš J. 2x, Gregor P., Žák O., Paar A.

Lanškroun - Hlinsko 3 – 1 Branky: Hamřík T., Tareš J., Paar A.

Lanškroun - Choceň modrá 0 – 0

Lanškroun - Choceň žlutá 7 – 1 Branky: Paar A.3x, Tareš J. 2x, Petrovka D., Gregor P.

Lanškroun - Nemošice 4 – 1 Branky: Hamřík T., Paar A. 3x

Sestava: Beran M., Hamřík T., Urban S., Paar A., Gregor P., Petrovka D., Tareš J., Žák O., Kylar O.

Pořadí: 1. Pardubice 2. TJ Lanškroun 3. Choceň modrá 4. Svitavy 5. Hlinsko 6. Nemošice 7. Choceň žlutá

Nejlepší střelec turnaje: Adam Paar (8 branek)

Halový fotbalový turnaj starších přípravek 2006 a ml.

25. 2. 2017, Vysoké Mýto

Výsledky ve skupině B:

Lanškroun - Hamry n. S. 11 – 0 Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec 2x, S. Pospíšil 2x Š. Kyčmol,

M. Holásek, J. Lušovjan, F. Kollert

Lanškroun - Nymburk 1 – 0 Branka: M. Martinec

Lanškroun - Vys. Mýto bílé 5 – 0 Branky: S. Pospíšil 2x, M. Martinec, Š. Kyčmol, M. Holásek

Lanškroun - Pardubice 2 – 0 Branky: M. Holásek, vlastní

Pořadí ve skupině B: 1. Lanškroun 2. Nymburk 3. Pardubice 4. Vysoké Mýto bílé 5. Hamry n. S.

Jednoznačné vítězství ve skupině s 12 body a se skórem 19 – 0.

Semifinále:

Lanškroun - Choceň 0 – 0 vítězství na penalty

Finále:

Lanškroun - Vys. Mýto černé 1 – 1 vítězství na penalty

Sestava:

Lanškroun M. Doleček, J. Doleček, M. Martinec, Š. Kyčmol, S. Pospíšil, A. Vítek, M. Holásek, J. Lušovjan, F. Kollert

Pořadí: 1. TJ Lanškroun 2. SK Vysoké Mýto černé 3. FK Choceň 4. Polaban Nymburk 5. FK Pardubice 6. RMSK Cidlina 7. Futsal Čelechovice 8. SK Vys. Mýto bílé 9. FC Hamry nad Sázavou 10. FK Náchod

Nejlepší hráč turnaje: M. Martinec

Nejužitečnější hráč mužstva Lanškrouna: M. Doleček

************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Sobota 18.02.2014

Lanškroun - M.Třebová 0 : 2

Přátelské utkání mužů

Sobota 04.02.2017

Lanškroun - Žamberk  0 : 2  

Sestava . Jaroš ( Tuček )-Karlík,Dvořák,Veselý,( Černý ),Macháček-

Savych,Krejsar,Černušák,Jung,Doležal,Šišan

**************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Sobota 28.01.2017

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 1 ( 1 : 0 )

branky: Ptáček 2

Sestava : Langr (Jaroš),Karlík,Popelář,Dvořák,Vaníček-Kolomý,

Černušák,Skalický,Doležal-Ptáček,Komínek

( Stasiowski,Hostovský,Jung )

****************************************************

Halový turnaj pro starší přípravku 

ročníku 2005 a mladších

Chrudim 21. 1. 2017, hráno v Heřmanově Městci

Naše výsledky ve skupině B:

TJ Lanškroun - FC Slovan Havl. Brod 2 – 1 

Branky: Š. Borovský, A. Vítek

TJ Lanškroun - FC Žďas Žďár n. S. 1 – 1 

Branka: T. Macháček

TJ Lanškroun - FK Lázně Bohdaneč 9 – 0 

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil 2x, M. Martinec,

T. Macháček, F. Kollert

TJ Lanškroun - FK Šumperk 4 – 0 

Branky: J. Doleček, A. Vítek, M. Martinec,

T. Macháček

Skončili jsme 1 ve skupině - 10 bodů, skóre 16 – 2.

Semifinále: Lanškroun - FK Náchod 2 – 1 

Branka: A. Vítek, zlatý gól – T. Macháček

O 1 místo: Lanškroun - FC Slovan Havl. Brod 1 – 0 

Branka: T. Macháček

Pořadí: 1. TJ Lanškroun 2. FC Slovan Havl. Brod 3. MFK Chrudim 4. FK Náchod 5. OFS Svitavy 6. FKŠumperk 7. FC Žďas Žďár n. S. č. 8. TJ Tatran Kohoutovice 9. Spartak Slatiňany 10. FK Lázně Bohdaneč

Nejlepší hráč turnaje: T. Macháček

Nejužitečnější hráč mužstva: M. Doleček

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, T. Macháček, Š. Borovský, Š. Kyčmol

***************************************************************************

Halový fotbalový turnaj starších přípravek 

Lanškroun pro ročník 2006 a ml.

15. 1. 2017

Výsledky ve skupině A:

Lanškroun 07- Česká Třebová 2 – 1 

Branky: D. Petrovka, J. Tareš

Lanškroun 07- Šumperk 1 – 2 

Branka: D. Petrovka

Lanškroun 07- Vysoké Mýto 1 – 0

 Branka: J. Tareš

Pořadí ve skupině: 1. Vysoké Mýto 2. Šumperk 3. Lanškroun 07 4. Česká Třebová

Naši mladíci ročníku 2007 nepostoupili do finálové skupiny na skóre, což je škoda. Získali 6 bodů se skórem

4 ku 3. Vysoké Mýto a Šumperk měly také 6 bodů, ale skóre 5 ku 3.

Výsledky ve skupině B:

Lanškroun 06- Ústí nad Orlicí 3 – 0 

Branky: A. Vítek, Š. Kyčmol, M. Holásek

Lanškroun 06- Letohrad 5 – 0

 Branky: J. Doleček, F. Kollert, M. Holásek, J. Lušovjan, A. Vítek

Lanškroun 06- Štíty 2 – 0

 Branky: A. Vítek 2x

Pořadí ve skupině B: 1. Lanškroun 06 2. Letohrad 3. Ústí nad Orlicí 4. Štíty

Jednoznačné vítězství ve skupině s 9 body a se skórem 10 – 0.

Výsledky ve skupině o 1 až 4 místo:

Lanškroun 06- Šumperk 2 – 0 

Branky: A. Vítek, M. Martinec

Lanškroun 06- Vysoké Mýto 0 – 2

Výsledky ve skupině o 5 až 8 místo:

Lanškroun 07- Štíty 3 – 0 

Branky: P. Gregor 2x, J. Tareš

Lanškroun 07- Ústí nad Orlicí 1 – 0 

Branka: P. Gregor

Sestava: Lanškroun 07 – M. Beran, P: Gregor, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, S. Urban, A. Paar, O. Kylar, P. Popelář, M. Krhoun

Lanškroun 06 – M. Doleček, J. Doleček, M. Martinec, Š. Kyčmol, S. Pospíšil, A. Vítek, M. Holásek,

J. Lušovjan, F. Kollert

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Lanškroun 06 3. Letohrad 4. Šumperk 5. Lanškroun 07 6. FK Česká Třebová

7. Ústí nad Orlicí 8. Štíty

Nejlepší brankář turnaje: M. Doleček

Nejužitečnější hráč mužstva Lanškrouna 07: S. Urban

Nejužitečnější hráč mužstva Lanškrouna 06: A. Vítek

Fotbalový turnaj starších přípravek Vamberk

pro ročník 2006 a ml.

Výsledky: 

Lanškroun 07 - Vamberk 3 – 0 

Branky: Petrovka D. 2x, Urban S.

Lanškroun 07- Letohrad 3 – 1 

Branky: Petrovka D., Hamřík T., Beran M.

Lanškroun 07- Nové Město nad Metují 3 – 2 

Branky: Petrovka D. 2x, Hamřík T.

Lanškroun 07- Ústí nad Orlicí 2 – 2 

Branky: Beran M. 2x

Lanškroun 07- Kostelec-Častolovice B 7 – 0 

Branky: Tareš J. 4x, Gregor P. 2x, Hamřík T.

Lanškroun 07-Kostelec-Častolovice A 0 – 0 

Sestava: Beran M., Hamřík T., Tareš J., Petrovka D., Gregor P., Kylar O., S. Urban

Pořadí: 1. Letohrad 2. Lanškroun 3. Ústí nad Orlicí 4. Nové Město nad Metují 5. Kostelec-Častolovice A 6. Vamberk 7. Kostelec-Častolovice B

Nejlepší obránce turnaje: Beran Matias

**********************************************************************

Halový turnaj pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Šumperk 3. 12. 2016

Naše výsledky ve skupině B:

Lanškroun - Šumperk A  6 : 1 

Branky: F. Kollert 2x, A. Vítek, T. Macháček, M. Doleček,

J. Doleček

Lanškroun - Šumperk B 8 : 0 

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec, T. Macháček, F. Kollert,

S. Pospíšil, M. Holásek, J. Lušovjan

Lanškroun - Česká Ves 10 : 0 

Branky: T. Macháček 3x, A. Vítek 2x, S. Pospíšil 2x, F. Kollert,

M. Holásek, J. Doleček

Lanškroun - Mohelnice 8 : 1 

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec 2x, J. Doleček, F. Kollert,

T. Macháček, vlastní 

Lanškroun - Zábřeh 5 : 0 

Branky: M. Holásek 3x, M. Martinec, M. Doleček, T. Macháček

Lanškroun - Šumperk 07  7 : 0 

Branky: A. Vítek 4x, M. Doleček, T. Macháček, M. Martinec

Pořadí: 1. Lanškroun (18 bodů, skóre 44 – 2) 2. Šumperk 2 3. Šumperk 1 4. Šumperk 07 5. Mohelnice 6. Zábřeh 7. Česká Ves

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, T. Macháček, J. Lušovjan

*************************************************************************

Halový turnaj pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Chrudim 27. 11. 2016

Naše výsledky ve skupině B:

TJ Lanškroun - FK Pardubice 2 – 0 

Branky: M. Holásek, M. Martinec

Lanškroun - Rozkoš Česká Skalice 6 – 0 

Branky: A. Vítek 3x, Š. Kyčmol, S. Pospíšil, F. Kollert

Lanškroun - FK Šumperk 3 – 0 

Branky: J. Doleček, A. Vítek, J. Nagy

Lanškroun - Sparta Brno B 5 – 0 

Branky: A. Vítek, M. Holásek, S. Pospíšil,

M. Martinec, M. Doleček

Skončili jsme 1 ve skupině. 12 bodů, skóre 16 – 0. Projeli jsme skupinu jako nůž máslem. Dalo se na to i koukat.

Semifinále: Lanškroun - Sparta Brno B 1 – 2 

Branka: M. Holásek

O 3 místo: Lanškroun - FK Pardubice 2 – 1 

Branka: A. Vítek, J. Doleček

Tady se nám nepovedl zápas v semifinále. Měli jsme převahu, ale soupeř využil našich dvou chyb a vyhrál.

Pořadí: 1. MFK Chrudim 2. Sparta Brno 1 3. Lanškroun 4. FK Pardubice 5. FC Olympia Hradec Králové 6. Šumperk 7. SK Červený Kostelec č. 8. Sparta Brno 2 9. Rozkoš Česká Skalice 10. FŠ Třebíč

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, J. Nagy, Š. Kyčmol

********************************************************************

TURNAJ CHOTĚBOŘ UMT 

sobota 12. 11. 2016 ročník 2006 a mladší

Výsledky:

Hra 1 + 5

Lanškroun - Žďár nad Sázavou 1 : 3 

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Chotěboř 7 : 1

Branky: A. Vítek 5x, M. Martinec, T. Hamřík

Lanškroun - Hlinsko 4 : 0 

Branky: M. Doleček, A. Vítek, M. Martinec, M. Holásek

Hra 1 + 7

Lanškroun - Žďár nad Sázavou 1 : 2 

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Chotěboř 6 : 1 

Branky: A. Vítek 5x, J. Doleček

Lanškroun - Hlinsko 0 : 0

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek. A. Vítek, S. Pospíšil, F. Kollert, J. Lušovjan, T. Hamřík, D. Petrovka, A. Švarc

*********************************************************************

Krajský přebor dorostu

Neděle 13.11.2016

Lanškroun - Choceň 0 : 6 ( 0 : 2 )

***********************************************************************

1.A třída muži 13.kolo

Sobota 05.11.2016

Lanškroun - Pardubičky 5 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 4., 42. a 63. Savych, 44. a 79. Ptáček

sestava: Tuček - Vaníček,Dvořák,Popelář,Karlík - Jung ( 54. Kolomý ),

Skalický, Komínek, Savych ( 77.Stasiowski ) - Krejsar ( 66. Doležal ),

Ptáček ( 83. Jaroš )

1.B třída muži 13.kolo

Neděle 06.11.2016

Řetová - Lanškroun B 2 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 36.Bače Tomáš,73.Vaňous - 42.Krystl, 56.z pen.Černušák,72. Doležal

Krajský přebor dorostu 14.kolo

Sobota 05.11.2016

Prosetín - Lanškroun 4 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 53.z pen.Spilko,61.Pátek,66.Marek,90.z pen.Vařejčko O.- 35.Tesař

Krajský přebor žáci 13.kolo

Neděle 06.11.2016

Starší

Česká Třebová - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 20.Hruška - 15.Borovský,58.Pecháček,68.Doleček

Mladší

Česká Třebová - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

branky: 50.a 55.Šmíd

TURNAJ CHOCEŇ UMT neděle 6. 11. 2016 ročník 2006 a mladší

Výsledky:

Lanškroun Pardubice 1 : 2 (1 :0) Branka: M.Martinec

Lanškroun Choceň 2 : 0 (1 : 0) Branky: Š. Kyčmol, S. Pospíšil

Lanškroun Vysoké Mýto 2 : 3 (0 : 2) Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun Ústí nad Labem 5 : 2 (4 : 0) Branky: A. Vítek 3x, Š. Kyčmol, F. Kollert

Lanškroun Kolín 4 : 3 (0 : 2) Branky: M. Holásek, F. Kollert, A. Vítek, M. Martinec

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Kolín 3. Lanškroun 4. Pardubice 5. Choceň 6. Ústí nad Labem

Nejlepší hráč turnaje: M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek. A. Vítek, S. Pospíšil, F. Kollert, J. Lušovjan

*************************************************************************************

1.A třída muži 12.kolo

Sobota 29.10.2016

Svitavy B - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )

branky:  21. Škeřík z pen. - 36. Krejsar, 76. Komínek, 85. Ptáček

sestava: Tuček - Vaníček, Popelář, Dvořák, Karlík - Jung, Skalický,

Ptáček, Savych ( 90. Doležal ), -  Komínek ( 88. Kolomý ), Krejsar

1.B třída muži 12.kolo

Sobota 29.10.2016

Lanškroun B - Dlouhá Loučka 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 13. Fait, 73. a 87. Černušák

Krajský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 29.10.2016

Lanškroun - Polička 0 : 6 (0 : 2 )

Krajský přebor žáci 12.kolo

Neděle 30.10.2016

Starší 

Lanškroun - Litomyšl 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 9. a 28. Pecháček, 42. Šebrle, 66. Janda

Mladší

Lanškroun - Litomyšl 5 : 2 ( 3 : 0 )

branky: 2. a 7. Beneš, 24., 51. a 57. Macháček

7. kolo krajské miniligy starší přípravky

29. 10. 2016, Choceň

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 5 : 1 (3: 0)

Branky: M. Martinec 3x, S. Pospíšil, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Hlinsko 8 : 4 (4 : 2)

Branky: M. Martinec 4x, M. Holásek 2x, Š. Kyčmol, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Choceň 4 : 1 (3 : 1)

Branky:Š. Kyčmol, F. Kollert, M. Martinec, M. Holásek

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert, A. Švarc, S. Pospíšil, J. Lušovjan

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 1

Branka: D. Petrovka 3x, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban

Lanškroun“07“ - Hlinsko 7 : 1

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Choceň 9 : 1

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, S. Pospíšil 2x, M. Kosek, T. Hamřík

Sestava: P. Popelář, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban, M. Kosek

************************************************************************************

1.A třída muži 11.kolo

Neděle 23.10.2016

Lanškroun - Luže 3 : 1 ( 1 : 0 )

sestava: Tuček - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík - Jung ( 90.Černušák ),

Kolomý ( 87.Doležal ),Skalický,Savych ( 81.Komínek ) - Ptáček,Krejsar

branky: 12. Savych, 53. Krejsar, 90. Ptáček - 50. Koukal

1.B třída muži 11.kolo

Sobota 22.10.2016

Polička B - Lanškroun B 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 18. Veselý

Krajský přebor dorostu 12.kolo

Sobota 22.10.2016

Litomyšl - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 24., 49. a 83. Žák

Krajský přebor žáci 11.kolo

Neděle 23.10.2016

Starší

Lanškroun - Dolní Újezd 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 2. Doleček, 21. z pen. a 56. Ďuriš, 35. Pecháček

Mladší

Lanškroun - Dolní Újezd 7 : 0 ( 4 : 0 )

branky: 9., 17., 24. a 31. Macháček,22. a 53. Vítek, 49. Martinec

6. kolo krajské miniligy starší přípravky

22. 10. 2016, Letohrad

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto A 5 : 5

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto B 7 : 1

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 3x

Lanškroun“06“ - Hlinsko 10 : 0

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 2x, J. Lušovjan 2x, Š. Kyčmol, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Letohrad A 6 : 2

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Letohrad B 6 : 0

A. Vítek 3x, J. Lušovjan, M. Holásek, vlastní

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto A 1 : 5

Branka: M. Kosek

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto B 2 : 0

Branky: J. Tareš, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 6 : 1

Branky: J. Tareš 3x, P. Gregor 2x, M. Kosek

Lanškroun“07“ - Letohrad A 0 : 0

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Letohrad B 8 : 0

M. Krhoun 3x, P. Gregor 2x, J. Tareš, S. Pospíšil, D. Petrovka

***********************************************************************************

1.A třída muži 10.kolo

Sobota 15.10.2016

Načešice - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 6 : 5

branky: 1.Jirásek,67.Mládek - 45.Ptáček,75.Krejsar

sestava: Jaroš - Vaníček,Dvořák ( 70 ),Popelář,Karlík - Doležal 

( 82.Stasiowski ),Skalický,Jung,Savych ( 88.Černušák ) - Krejsar,Ptáček

1.B třída muži 10.kolo

Neděle 16.10.2016

Lanškroun B - Verměřovice 3 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 16.Černušák, 39.Pavelka, 87.Šišan - 24.Marek L.

Krajský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 16.10.2016

Lanškroun - Přelouč 6 : 1 ( 3 : 0 )

branky: 12. a 34. Žák, 24., 47. a 78. Marek Michal, 75. Tuček

Krajský přebor žáci 10.kolo

Sobota 15.10.2016

Starší

Polička - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 0 )

branka: 63.Doleček

Mladší

Polička - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 3 )

branky: 20.,32. a 34.Beneš,28.Janda,29.Borovský

5.kolo krajské miniligy starší přípravky

15. 10. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 6 : 2 (1 : 0)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek 2x, M. Holásek, J. Nagy

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1 (0 : 1)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Chrudim 12 : 0 (4 : 0)

Branky: M. Holásek 4x, A. Vítek 4x, F. Kollert, J. Nagy, Š. Kyčmol, J. Lušovjan

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 2 : 0

Branky: D. Petrovka, J. Tareš

Lanškroun“07“ - Choceň 2 : 1

Branky: S. Pospíšil, D. Petrovka

Lanškroun“07“ - Chrudim 5 : 3

Branky: A. Paar 2x, J. Tareš 2x, M. Beran

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, J. Jánský, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš, M. Beran, P. Popelář

*************************************************************************************

1.A třída muži 9.kolo

Neděle 09.10.2016

Lanškroun - Rohovládová Bělá 1 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 75.Ptáček - 46.Špidlen, 61.Šlégr

sestava - Jaroš - Dvořák,Popelář ( 86.Šišan ),Krejsar,Karlík -

- Doležal ( 71.Černušák ),Skalický,Ptáček,Kolomý,Savych -

Komínek ( 52.Vaníček )

1.B třída muži 9.Kolo

Sobota 08.10.2016

Těchonín - Lanškroun 4 : 2 ( 2 : 1 )

branky : 20.Hostovský,56.Lechnýř

Krajský přebor dorostu 10.kolo

Sobota 08.10.2016

Ústí n./Orl. - Lanškroun 0 : 0 pen. 4 : 3 

Krajský přebor žáci 9.kolo

Neděle 09.10.2016

Starší

Lanškroun -  M.Třebová 2 : 2 ( 2 : 2 ) pen. 3 : 4

branky: 6.Doleček,33.Jílek

Mladší

Lanškroun - M.Třebová 0 : 1 ( 0 : 1 )

4.kolo krajské miniligy starší přípravky

8. 10. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Chrudim 9 : 2 (3 : 1)

Branky: M. Martinec 4x, M. Holásek 2x, M. Doleček, S. Pospíšil, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 1 (0 : 1)

Branky: M. Holásek 2x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Moravská Třebová 6 : 0 (3 : 0)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek, F. Kollert, J. Doleček, vlastní

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Chrudim 8 : 1

Branky: P. Gregor 4x, J. Tareš 3x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 3 : 2

Branky: P. Gregor 2x, A. Paar

Lanškroun“07“ - Ústí nad Orlicí 4 : 0

Branky: P. Gregor, J. Tareš, S. Urban

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš, M. Beran, P. Gregor, P. Popelář

*************************************************

1.A třída muži 8.kolo

Sobota 01.10.2016

Nasavrky - Lanškroun 1 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Jaroš - Veselý,Dvořák,Krejsar,Karlík - Jung,Skalický,Ptáček,

Vaníček ( 66.Doležal ),Kolomý ( 84.Černušák ) - Komínek ( 85.Lechnýř )

1.B třída muži 8.kolo

Neděle 02.10.2016

Lanškroun B - Sloupnice 1 : 1 ( 0 : 0 ) pen. 6 : 5

branka: 78.Černušák z pen.

Krajský přebor dorostu 9.kolo

Neděle 02.10.2016

Lanškroun - Slatiňany 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 3.Nguyen

Krajský přebor žáci 8.kolo

Neděle 02.10.2016

Starší

Libchavy - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 2 )

branky: 18.Borovský,20.Jílek

Mladší

Libchavy - Lanškroun 3 : 4 ( 2 : 2 )

branky: 19.a 35.Macháček,23.Kollert,52.Vítek

***********************************************************************

Krajský přebor dorostu 8.kolo

Středa 28.09.2016

Hlinsko - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 0 ) pen. 7 : 8

branka: 83.Marek Michal z pen.

************************************************************************

1.A třída muži 7.kolo

Neděle 25.09.2016

Lanškroun - Dobříkov 1 : 0 ( 0 : 0 )

branky: 61.Komínek

sestava: Tuček - Veselý,Krejsar,Dvořák,Karlík - Jung,Kolomý ( 90.Vaníček ),

Ptáček,Skalický,Savych ( 88.Doležal ) - Komínek ( 89.Stasiowski )

1.B třida muži 7.kolo

Sobota 24.09.2016

Kunčina - Lanškroun B 6 : 1  ( 2 : 0 )

branka : 84.Hostovský

Krajský přebor dorostu 7.kolo

Neděle 25.09.2016

Třemošnice - Lanškroun 1 : 1 ( 0 : 1 ) pen. 3 : 4

branka: 3.Žák

3.kolo krajské miniligy starší přípravky

24. 9. 2016, Nemošice

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto 0 : 1 (0 : 1)

Branky: vlastní M. Martinec

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 3 (1 : 2)

Branky: M. Martinec, M. Holásek, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Nemošice 5 : 2 (4 : 1)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec,M. Holásek

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert,

 

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice 3 : 2

Branky: J. Tareš 2x, M. Krhoun

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 3

Branky: D. Petrovka 2x, T. Hamřík 2x, J. Tareš, M. Kosek

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš

**********************************************

1.A třída muži 6.kolo

Neděle 18.09.2016

V.Mýto B - Lanškroun 4 : 4 ( 1 : 1 ) pen. 3 : 4

branky : 48. a 50.Ptáček,25.Savych,62.Doležal

sestava: Jaroš - Dvořák,Krejsar,Popelář ( 73.Stasiowski ),Karlík -

- Doležal,Skalický,Ptáček,Vaníček ( 88.Jung),Savych - Komínek 

( 90.Černušák )   

1.B třída muži 6.kolo

Neděle 18.09.2016

Lanškroun B - Jiskra 2008 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 28. Veselý,66.Černušák

Krajský přebor dorostu 6.kolo

Sobota 17.09.2016

Lanškroun - H.Městec 0 : 1 ( 0 : 0 )

Kráský přebor žáci 7.kolo 

Neděle 18.09.2016

Starší

Letohrad - Lanškroun 0 : 10 ( 0 : 9 )

Branky : 10.19.a 22.Doleček,18.a 21. Pecháček,1.a 24.Borovský,17.Smejkal

30.Bureš,50.Ďuriš

Mladší

Letohrad - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 2 )

Branky : 20.Vítek,28.Mareš,35.Macháček,56.Špatenka

2.kolo krajské miniligy starší přípravky

17. 9. 2016, Ústí nad Orlicí

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 2 (1 : 0)

Branky: M. Martinec, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 6 : 3 (6 : 2)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec 2x, J. Nagy, M. Doleček

Lanškroun“06“ - Ústí nad Orlicí 10 : 0 (6 : 0)

Branky: M. Martinec 3x , A. Vítek 2x, Š. Kyčmol, M. Holásek, S. Pospíšil, J. Lušovjan, J. Doleček

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan

 

Lanškroun“07“ - Pardubice 3 : 3

Branky: J. Tareš, D. Petrovka, S. Urban

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 6 : 1

Branky: J. tareš 3x, M. Krhoun 2x, A. Paar

Lanškroun“07“ - Moravská Třebová 2 : 3

Branky: D. Petrovka, S. Urban

Sestava: S. Urban, M. Beran, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák

**************************************************************

1A.třída muži 5.kolo

Středa 14.09.2016

Lanškroun - Ústí nad Orlicí B 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 5.Ptáček

sestava: Jaroš - Stasiowski,Popelář,Krejsar,Karlík -

- Kolomý,Vaníček ( 46.Doležal ),Ptáček,Skalický,

Savych ( 81.Vacek L. ) - Komínek ( 87.Černušák )

************************************************************************

1.třída muži 4.kolo

Neděle 11.09.2016

Pomezí - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 1 )

branky : 29.Savych z pen.,67.Skalický,70.Ptáček,82.Komínek

seatava: Jaroš - Stasiowski,Krejsar,Popelář,Karlík - Kolomý,

Skalický,Ptáček ( 87.Doležal ),Vaníček (84.Veselý ),Savych 

( 83. Černušák ) - Komínek ( 90.Lechnýř )

1.B třída muži 5.kolo

Sobota 10.09.2016

Lanškroun B - Libchavy 3 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 37.Moravec,84.a 90.z pen.Černušák

Krajský přebor dorostu 5.kolo

Sobota 10.09.2016

Lanškroun - Libchavy 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 26.Marek Michal

Krajský přebor žáci 6.kolo

Neděle 11.09.2016

Starší

Choceň - Lanškroun  1 : 3 ( 0 : 2 )

branky : 34.Rohla,40.a63.Doleček

Mladší

Choceň - Lanškroun 0 : 4  ( 0 : 2)

branky : 8.Martinec,25.a 52.Macháček,50.Vítek

1.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 9. 2016, Svitavy

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 2 : 1 (2 : 0)

Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Svitavy 7 : 3 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec 2x, S. Pospíšil, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Pardubice A 6 : 1 (0 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, J. Nagy, M. Holásek, M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Švarc, A. Vítek, J. Tareš

 

Lanškroun“07“ - Choceň 8 : 1

Branky:D. Petrovka 3x, P. Popelář 2x, P. Gregor, M. Krhoun, M. Beran

Lanškroun“07“ - Svitavy 3 : 2

Branky:D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice A 3 : 4

Branky: D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Sestava: S. Urban, M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák

 

**********************************************

Krajský přebor žáci 5.kolo

Středa 07.09.2016

Starší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 4 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 3.Pecháček,5.,26.a 56.Doleček

Mladší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 3 : 1  ( 3 : 1 )

branky: 9.Macháček,20.a 23.Vítek

 

**********************************************

1.A třída muži 3.kolo

Sobota 03.09.2016

Lanškroun - Litomyšl 1 : 1  ( 0 : 0 ) pen. 5 : 3

branka : 84.Komínek

sestava: Jaroš - Stasiowski,Dvořák ( 56.Macháček ),Popelář,

Karlík - Doležal ( 59.Černušák ),Vaníček,Jung,Skalický,

Savych - Komínek

1.B třída muži 4.kolo

Neděle 04.08.2016

Jablonné n./Orl. - Lanškroun B 2 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 29.Černušák

Krajský přebor dorostu 4.kolo

Pátek 02.09.2016

M.Třebová - Lanškroun 6 : 1 ( 3 : 0 )

branka : 67.vlastní

Krajský přebor žáci 4.kolo

Neděle 04.09.2016

Starší

Lanškroun - Svitavy 4 : 3 ( 2 : 3 )

branky: 1.,42.a 67.Doleček,12.Rohla

Mladší

Lanškroun - Svitavy 1 : 4 ( 1 : 1 )

branka: 27.Macháček

Fotbalový turnaj starších přípravek Choceň

Lanškroun Letohrad 6 : 3 

Branky: 2x Petrovka D., Gregor P., Tareš J.,

Krhoun M., Popelář P.

Lanškroun Jihlava 5 : 4 

Branky: 2x Petrovka D., 2x Gregor P., Krhoun M.

Lanškroun Choceň „B“ 5 : 0 

Branky: 2x Gregor P., 2x Paar A., Petrovka D.

Lanškroun Pardubice 1 : 1 

Branky: Gregor P.

Semifinále:

Lanškroun Choceň „A“ 2 : 3 

Branky: Gregor P., Tareš J.

O 3. místo: 

Lanškroun Motorlet Praha 4 : 3 

Branky: 2x Petrovka D., Tareš J., Gregor P.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Tareš J., Paar A., Petrovka D., Gregor P., Krhoun M., Žák O., Kylar O.,

Popelář P., Kosek M.

Pořadí: 1. Pardubice 2. Choceň „A“ 3. Lanškroun 4. Motorlet Praha 5. Letohrad 6. Hlinsko 7. Jihlava 8. V. Mýto

9. Skuteč 10. Choceň „B“

Nejlepší hráč turnaje: Beran Matyas

***********************************************************

1.A třída muži 2.kolo

Neděle 28.08.2016

Letohrad B - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 1 )

branky : 33.Doležal , 66.(vlastní) , 68.Krejsar , 83.Savych

sestava: Jaroš - Dvořák,Krejsar,Stasiowski,Karlík - Doležal 

( 89.Macháček ),Kolomý,Vaníček,Skalický ( 77.Lechnýř ),

Savych ( 85.Černušák ) - Komínek

1.B třída muži 3.kolo

Neděle 28.08.2016

Lanškroun B - H.Újezd 3 : 4 ( 1 : 3 )

branky : 40.a 56.Vacek L.,79.Černušák(p)

Krajský přebor dorostu 3.kolo

Neděle 28.08.2016 

Lanškroun - D.Újezd 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 11.,80.a .88.Marek Michal,32.Kolomý

Krajský přebor žáků 3.kolo

Neděle 28.08.2016

Starší

Ústí n/Orlicí - Lanškroun 1 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 21.a 46.Ďuriš,68.Šebrle

Mladší

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 2 : 0

****************************************************************************

Krajský přebor dorostu 2.kolo

Středa 24.08.2016

Lanškroun - Holice 1 : 3 ( 0: 2 )

branka: 44.Marek Michal

Krajský přebor žáků 2.kolo

Středa 24.08.2016

Starší

Litomyšl - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 0 )

branky: 37.,50.a 57.Doleček

Mladší

Litomyšl - Lanškroun 2 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 7.Macháček,37.Vítek,46.Špatenka

 

***********************************************

1.A třida muži 2.kolo

Neděle 21.08.2016 

Lanškroun - Ústí n/Orlicí B  ( ODLOŽENO NA 14.9.2016 )

1.B třida muži 2.kolo

Sobota 20.08.2016 

Semanín - Lanškroun B  9 : 1 ( 3 : 1 )

branky : 7. Jaroš

Sestava : Tuček-Kučera(51.Mareš) ,Černý,Vacek L.,Petruň-

Doležal(46.Mizerák Rad.),Černušák,Farkaš,Jaroš(Kolomý A.)-

Fait,Marek M.

Krajský přebor dorostu 1.kolo

Sobota 20.08.2016 

Česká Třebová - Lanškroun      5 : 1 ( 2 : 1 )

branka : 31.Mareš

Mistrovské utkání žáci 1 .kolo

Neděle 21.08.2016 

Lanškroun - Česká třebová            5 : 1 ( 1 : 0 ) st.

3 . 2 ( 1 : 2 ) ml.

Letní turnaj přípravka (FOTBAL POMÁHÁ)

Letní fotbalový turnaj FOTBAL POMÁHÁ pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Hlinsko 20. 8. 2016

V sobotu 20. 8. 2016 se v Hlinsku uskutečnil velmi kvalitně obsazený fotbalový turnaj starší přípravky konaný pod záštitou FAČRu pardubického kraje a města Hlinska. Turnaje se zúčastnily mužstva AC Sparta Praha rudí a bílí, FC Zbrojovka Brno modří a červení, FC Hradec Králové černí a bílí, FC Dynamo České Budějovice bílí a černí, FK Kolín, FC Žďas Žďár nad Sázavou, AFC Humpolec, FC Hlinsko, FK Pardubice, FC Sparta Brno, FC Slovan Havlíčkův Brod a TJ Lanškroun, fotbalový oddíl.

Naše výsledky výsledky ve skupině B:

Lanškroun Havl. Brod 2 – 0 

Branky: vlastní, A. Vítek

Lanškroun Zbrojovka Brno červ. 0 – 3

Lanškroun Sparta Brno 3 – 2 

Branky: J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek

Lanškroun Č. Budějovice černí 3 – 2 

Branky: J. Doleček, D. Petrovka, M. Holásek

Lanškroun Pardubice 0 – 1

Lanškroun Hradec Kr. bílí 1 – 3 

Branka: M. Holásek

Lanškroun Sparta Praha bílí 1 – 2 

Branka: M. Holásek

Skončili jsme 6 ve skupině. Se všemi jsme hráli vyrovnaně, chybělo nám jen trošku štěstí a fotbalového umu a mohli jsme být čtvrtí a hrát o 7 a 8 místo.

Hráli jsme o 11 a 12 místo.

Lanškroun Č. Budějovice bílí 2 – 2 – na penalty 2 - 0

Branky: M. Martinec, T. Hamřík

Pořadí: 1. Zbrojovka Brno m. 2. Zbrojovka Brno č. 3. Sparta č. 4. Hradec Králové b. 5. Sparta b. 6. Hradec Kr. č. 7. Č. Budějovice č. 8. Hlinsko 9. Havl. Brod 10. Žďát n. S. 11. Lanškroun 12. Č. Budějovice b. 13. Pardubice 14. Kolín 15. Sparta Brno 16. Humpolec

Sestava: F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, D. Petrovka (r. 2007), T. Hamřík (r. 2007), J. Tareš (r. 2007)

Hodnocení:

Velmi dobrý turnaj, který naším hráčům přinesl mnoho pozitivního, ale i negativního. Pozitivum bylo, že nás nikdo vyloženě nepřehrál a byli jsme nepříjemnými i pro silná mužstva. Negativum je v agresivitě v zakončování útočných akcí a krátkodobé akceleraci s balónem. Na tom musíme zapracovat hlavně na tréninku.

Chtěl bych poděkovat rodičům za povzbuzování a dopravu.

M. Martinec – trenér U11

-----------------------------------------------------

1.A třída mužů 1.kolo

Neděle 14.08.2016

Horní Jelení - Lanškroun 2 : 5 ( 1 : 2 )

branky : 29.a 32.z pen.Ptáček,65.a 72.Kolomý,74.Savych

Sestava : Jaroš-Karlík,Vaníček(45),Veselý,Stasiowski-

Jung,Kolomý(90.Marek M.),Ptáček,Krejsar,Savych(75.Lechnýř)-

Komínek(85.Doležal)

1.B třída mužů 1.kolo

Sobota 13.08.2016

Lanškroun B - Opatovec 1 : 5 ( 0 : 3 )

branka: 47.Černušák z pen.

Sestava : Marek F.-Kučera(52.Šišan),Černý,Krystl,Hostovský(46.Fait)-

Doležal,Černušák,Petruň,Mareš-Tuček(61.Vacek Z.),Marek M.

*******************************************************************************

2.kolo Poháru hejtmana 

Sobota 06.08.2016 

Lanškroun - Choceň 0 : 1 ( 0 : 1 )

Přátelské utkání dorost

Sobota 06.08.2016  

D.Třešňovec (muži) - Lanškroun 3 : 3 

Přátelské utkání muži B

Neděle 07.08.2016 

Tatenice - Lanškroun     3 : 3 

Branky : 2 x Fait,Lechnýř

--------------------------------------------------------

1.kolo Poháru hejtmana 

Sobota 30.07.2016

Pomezí - Lanškroun 1 : 3   ( 0 : 2 )

branky : 3.Ptáček,7.Doležal,65.Jung

sestava : Jaroš-Macháček,Vaníček,Krejsar,Karlík-

Jung,Ptáček,Černušák(58.Marek.M.),Doležal(72.Hostovský),Savych-

Stasiowski(82.Šišan)

Připravné utkání muži B

Neděle 31.07.2016 

Dolní Čermná - Lanškroun B 2 : 1

branka : Lechnýř

-------------------------------------------------------------------

Přípravné utkání muži A

Neděle 24.07.2016 

Lanškroun - Zábřeh (dorost)          11 : 1 (5 : 1 )

branky : 4 x Ptáček, 2 x Savych, 2 x Černušák,Macháček,Vaníček,Komínek

Sestava : Jaroš -Karlík,Veselý,Popelář,Komínek-

Černušák,Krejsar,Vaníček,Ptáček,Jung-

Stasiowski

Střídali : Macháček,Savych,Kučera O.,Marek.F

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Novinky

Letní příprava muži 2017

07.07.2017 16:41
Zahájení letní přípravy je 12.07.2017 v 17.15 na hřišti v Albrechticích.

Letní příprava dorostu

04.07.2017 20:21
Zahájení letní přípravy 10.07.2017 v 17.00 hod. hřiště Lanškroun

Statistiky týmů v ročníku 2016 - 2017

30.06.2017 11:21
Pro fanoušky lanškrounského fotbalu na závěr této úspěšné sezóny ,která vyvrcholila postupem A týmu...

Zahájení zimní přípravy dorostu

17.12.2016 10:56
Zahájení zimní přípravy 02.01.2017 od 17.00hod. v Lanškrouně !!!

Zímní příprava muži

28.11.2016 13:25
Zahájení zimní přípravy 13.01.2017 v 17.00 hod. hřiště Lanškroun

ONDRÁŠOVKA CUP V LANŠKROUNĚ

13.09.2016 16:58
Ondrášovka Cup 2016 - 2017 pohár mládeže FAČR Kvalifikace jednoho z největších mládežnických...

Poděkování městu

17.08.2016 19:26
TJ Lanškroun,fotbalový oddíl tímto děkuje městu Lanškroun za finanční podporu trenérů za jejich...

Zahájení letní přípravy muži

29.06.2016 16:01
Letní příprava začína 11.07.2016 v 17.15 hod. tréninky pondělí-středa-pátek hřiště...

Statistiky A týmu 2015 - 2016

23.06.2016 11:31
Kompletní statistiky - A týmu 2015 - 2016      ...

Statistiky B týmu 2015 - 2016

23.06.2016 11:28
Kompletní statistiky - B tým 2015 - 2016        ...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>