Aktuality

Halový turnaj pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Chrudim 27. 11. 2016

Naše výsledky ve skupině B:

TJ Lanškroun - FK Pardubice 2 – 0 

Branky: M. Holásek, M. Martinec

Lanškroun - Rozkoš Česká Skalice 6 – 0 

Branky: A. Vítek 3x, Š. Kyčmol, S. Pospíšil, F. Kollert

Lanškroun - FK Šumperk 3 – 0 

Branky: J. Doleček, A. Vítek, J. Nagy

Lanškroun - Sparta Brno B 5 – 0 

Branky: A. Vítek, M. Holásek, S. Pospíšil,

M. Martinec, M. Doleček

Skončili jsme 1 ve skupině. 12 bodů, skóre 16 – 0. Projeli jsme skupinu jako nůž máslem. Dalo se na to i koukat.

Semifinále: Lanškroun - Sparta Brno B 1 – 2 

Branka: M. Holásek

O 3 místo: Lanškroun - FK Pardubice 2 – 1 

Branka: A. Vítek, J. Doleček

Tady se nám nepovedl zápas v semifinále. Měli jsme převahu, ale soupeř využil našich dvou chyb a vyhrál.

Pořadí: 1. MFK Chrudim 2. Sparta Brno 1 3. Lanškroun 4. FK Pardubice 5. FC Olympia Hradec Králové 6. Šumperk 7. SK Červený Kostelec č. 8. Sparta Brno 2 9. Rozkoš Česká Skalice 10. FŠ Třebíč

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, J. Nagy, Š. Kyčmol

********************************************************************

TURNAJ CHOTĚBOŘ UMT 

sobota 12. 11. 2016 ročník 2006 a mladší

Výsledky:

Hra 1 + 5

Lanškroun - Žďár nad Sázavou 1 : 3 

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Chotěboř 7 : 1

Branky: A. Vítek 5x, M. Martinec, T. Hamřík

Lanškroun - Hlinsko 4 : 0 

Branky: M. Doleček, A. Vítek, M. Martinec, M. Holásek

Hra 1 + 7

Lanškroun - Žďár nad Sázavou 1 : 2 

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Chotěboř 6 : 1 

Branky: A. Vítek 5x, J. Doleček

Lanškroun - Hlinsko 0 : 0

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek. A. Vítek, S. Pospíšil, F. Kollert, J. Lušovjan, T. Hamřík, D. Petrovka, A. Švarc

*********************************************************************

Krajský přebor dorostu

Neděle 13.11.2016

Lanškroun - Choceň 0 : 6 ( 0 : 2 )

***********************************************************************

1.A třída muži 13.kolo

Sobota 05.11.2016

Lanškroun - Pardubičky 5 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 4., 42. a 63. Savych, 44. a 79. Ptáček

sestava: Tuček - Vaníček,Dvořák,Popelář,Karlík - Jung ( 54. Kolomý ),

Skalický, Komínek, Savych ( 77.Stasiowski ) - Krejsar ( 66. Doležal ),

Ptáček ( 83. Jaroš )

1.B třída muži 13.kolo

Neděle 06.11.2016

Řetová - Lanškroun B 2 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 36.Bače Tomáš,73.Vaňous - 42.Krystl, 56.z pen.Černušák,72. Doležal

Krajský přebor dorostu 14.kolo

Sobota 05.11.2016

Prosetín - Lanškroun 4 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 53.z pen.Spilko,61.Pátek,66.Marek,90.z pen.Vařejčko O.- 35.Tesař

Krajský přebor žáci 13.kolo

Neděle 06.11.2016

Starší

Česká Třebová - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 20.Hruška - 15.Borovský,58.Pecháček,68.Doleček

Mladší

Česká Třebová - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

branky: 50.a 55.Šmíd

TURNAJ CHOCEŇ UMT neděle 6. 11. 2016 ročník 2006 a mladší

Výsledky:

Lanškroun Pardubice 1 : 2 (1 :0) Branka: M.Martinec

Lanškroun Choceň 2 : 0 (1 : 0) Branky: Š. Kyčmol, S. Pospíšil

Lanškroun Vysoké Mýto 2 : 3 (0 : 2) Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun Ústí nad Labem 5 : 2 (4 : 0) Branky: A. Vítek 3x, Š. Kyčmol, F. Kollert

Lanškroun Kolín 4 : 3 (0 : 2) Branky: M. Holásek, F. Kollert, A. Vítek, M. Martinec

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Kolín 3. Lanškroun 4. Pardubice 5. Choceň 6. Ústí nad Labem

Nejlepší hráč turnaje: M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek. A. Vítek, S. Pospíšil, F. Kollert, J. Lušovjan

*************************************************************************************

1.A třída muži 12.kolo

Sobota 29.10.2016

Svitavy B - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )

branky:  21. Škeřík z pen. - 36. Krejsar, 76. Komínek, 85. Ptáček

sestava: Tuček - Vaníček, Popelář, Dvořák, Karlík - Jung, Skalický,

Ptáček, Savych ( 90. Doležal ), -  Komínek ( 88. Kolomý ), Krejsar

1.B třída muži 12.kolo

Sobota 29.10.2016

Lanškroun B - Dlouhá Loučka 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 13. Fait, 73. a 87. Černušák

Krajský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 29.10.2016

Lanškroun - Polička 0 : 6 (0 : 2 )

Krajský přebor žáci 12.kolo

Neděle 30.10.2016

Starší 

Lanškroun - Litomyšl 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 9. a 28. Pecháček, 42. Šebrle, 66. Janda

Mladší

Lanškroun - Litomyšl 5 : 2 ( 3 : 0 )

branky: 2. a 7. Beneš, 24., 51. a 57. Macháček

7. kolo krajské miniligy starší přípravky

29. 10. 2016, Choceň

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 5 : 1 (3: 0)

Branky: M. Martinec 3x, S. Pospíšil, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Hlinsko 8 : 4 (4 : 2)

Branky: M. Martinec 4x, M. Holásek 2x, Š. Kyčmol, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Choceň 4 : 1 (3 : 1)

Branky:Š. Kyčmol, F. Kollert, M. Martinec, M. Holásek

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert, A. Švarc, S. Pospíšil, J. Lušovjan

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 1

Branka: D. Petrovka 3x, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban

Lanškroun“07“ - Hlinsko 7 : 1

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Choceň 9 : 1

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, S. Pospíšil 2x, M. Kosek, T. Hamřík

Sestava: P. Popelář, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban, M. Kosek

************************************************************************************

1.A třída muži 11.kolo

Neděle 23.10.2016

Lanškroun - Luže 3 : 1 ( 1 : 0 )

sestava: Tuček - Vaníček,Popelář,Dvořák,Karlík - Jung ( 90.Černušák ),

Kolomý ( 87.Doležal ),Skalický,Savych ( 81.Komínek ) - Ptáček,Krejsar

branky: 12. Savych, 53. Krejsar, 90. Ptáček - 50. Koukal

1.B třída muži 11.kolo

Sobota 22.10.2016

Polička B - Lanškroun B 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 18. Veselý

Krajský přebor dorostu 12.kolo

Sobota 22.10.2016

Litomyšl - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 24., 49. a 83. Žák

Krajský přebor žáci 11.kolo

Neděle 23.10.2016

Starší

Lanškroun - Dolní Újezd 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 2. Doleček, 21. z pen. a 56. Ďuriš, 35. Pecháček

Mladší

Lanškroun - Dolní Újezd 7 : 0 ( 4 : 0 )

branky: 9., 17., 24. a 31. Macháček,22. a 53. Vítek, 49. Martinec

6. kolo krajské miniligy starší přípravky

22. 10. 2016, Letohrad

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto A 5 : 5

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto B 7 : 1

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 3x

Lanškroun“06“ - Hlinsko 10 : 0

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 2x, J. Lušovjan 2x, Š. Kyčmol, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Letohrad A 6 : 2

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Letohrad B 6 : 0

A. Vítek 3x, J. Lušovjan, M. Holásek, vlastní

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto A 1 : 5

Branka: M. Kosek

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto B 2 : 0

Branky: J. Tareš, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 6 : 1

Branky: J. Tareš 3x, P. Gregor 2x, M. Kosek

Lanškroun“07“ - Letohrad A 0 : 0

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Letohrad B 8 : 0

M. Krhoun 3x, P. Gregor 2x, J. Tareš, S. Pospíšil, D. Petrovka

***********************************************************************************

1.A třída muži 10.kolo

Sobota 15.10.2016

Načešice - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 6 : 5

branky: 1.Jirásek,67.Mládek - 45.Ptáček,75.Krejsar

sestava: Jaroš - Vaníček,Dvořák ( 70 ),Popelář,Karlík - Doležal 

( 82.Stasiowski ),Skalický,Jung,Savych ( 88.Černušák ) - Krejsar,Ptáček

1.B třída muži 10.kolo

Neděle 16.10.2016

Lanškroun B - Verměřovice 3 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 16.Černušák, 39.Pavelka, 87.Šišan - 24.Marek L.

Krajský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 16.10.2016

Lanškroun - Přelouč 6 : 1 ( 3 : 0 )

branky: 12. a 34. Žák, 24., 47. a 78. Marek Michal, 75. Tuček

Krajský přebor žáci 10.kolo

Sobota 15.10.2016

Starší

Polička - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 0 )

branka: 63.Doleček

Mladší

Polička - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 3 )

branky: 20.,32. a 34.Beneš,28.Janda,29.Borovský

5.kolo krajské miniligy starší přípravky

15. 10. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 6 : 2 (1 : 0)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek 2x, M. Holásek, J. Nagy

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1 (0 : 1)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Chrudim 12 : 0 (4 : 0)

Branky: M. Holásek 4x, A. Vítek 4x, F. Kollert, J. Nagy, Š. Kyčmol, J. Lušovjan

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 2 : 0

Branky: D. Petrovka, J. Tareš

Lanškroun“07“ - Choceň 2 : 1

Branky: S. Pospíšil, D. Petrovka

Lanškroun“07“ - Chrudim 5 : 3

Branky: A. Paar 2x, J. Tareš 2x, M. Beran

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, J. Jánský, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš, M. Beran, P. Popelář

*************************************************************************************

1.A třída muži 9.kolo

Neděle 09.10.2016

Lanškroun - Rohovládová Bělá 1 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 75.Ptáček - 46.Špidlen, 61.Šlégr

sestava - Jaroš - Dvořák,Popelář ( 86.Šišan ),Krejsar,Karlík -

- Doležal ( 71.Černušák ),Skalický,Ptáček,Kolomý,Savych -

Komínek ( 52.Vaníček )

1.B třída muži 9.Kolo

Sobota 08.10.2016

Těchonín - Lanškroun 4 : 2 ( 2 : 1 )

branky : 20.Hostovský,56.Lechnýř

Krajský přebor dorostu 10.kolo

Sobota 08.10.2016

Ústí n./Orl. - Lanškroun 0 : 0 pen. 4 : 3 

Krajský přebor žáci 9.kolo

Neděle 09.10.2016

Starší

Lanškroun -  M.Třebová 2 : 2 ( 2 : 2 ) pen. 3 : 4

branky: 6.Doleček,33.Jílek

Mladší

Lanškroun - M.Třebová 0 : 1 ( 0 : 1 )

4.kolo krajské miniligy starší přípravky

8. 10. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Chrudim 9 : 2 (3 : 1)

Branky: M. Martinec 4x, M. Holásek 2x, M. Doleček, S. Pospíšil, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 1 (0 : 1)

Branky: M. Holásek 2x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Moravská Třebová 6 : 0 (3 : 0)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek, F. Kollert, J. Doleček, vlastní

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Chrudim 8 : 1

Branky: P. Gregor 4x, J. Tareš 3x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 3 : 2

Branky: P. Gregor 2x, A. Paar

Lanškroun“07“ - Ústí nad Orlicí 4 : 0

Branky: P. Gregor, J. Tareš, S. Urban

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš, M. Beran, P. Gregor, P. Popelář

*************************************************

1.A třída muži 8.kolo

Sobota 01.10.2016

Nasavrky - Lanškroun 1 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Jaroš - Veselý,Dvořák,Krejsar,Karlík - Jung,Skalický,Ptáček,

Vaníček ( 66.Doležal ),Kolomý ( 84.Černušák ) - Komínek ( 85.Lechnýř )

1.B třída muži 8.kolo

Neděle 02.10.2016

Lanškroun B - Sloupnice 1 : 1 ( 0 : 0 ) pen. 6 : 5

branka: 78.Černušák z pen.

Krajský přebor dorostu 9.kolo

Neděle 02.10.2016

Lanškroun - Slatiňany 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 3.Nguyen

Krajský přebor žáci 8.kolo

Neděle 02.10.2016

Starší

Libchavy - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 2 )

branky: 18.Borovský,20.Jílek

Mladší

Libchavy - Lanškroun 3 : 4 ( 2 : 2 )

branky: 19.a 35.Macháček,23.Kollert,52.Vítek

***********************************************************************

Krajský přebor dorostu 8.kolo

Středa 28.09.2016

Hlinsko - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 0 ) pen. 7 : 8

branka: 83.Marek Michal z pen.

************************************************************************

1.A třída muži 7.kolo

Neděle 25.09.2016

Lanškroun - Dobříkov 1 : 0 ( 0 : 0 )

branky: 61.Komínek

sestava: Tuček - Veselý,Krejsar,Dvořák,Karlík - Jung,Kolomý ( 90.Vaníček ),

Ptáček,Skalický,Savych ( 88.Doležal ) - Komínek ( 89.Stasiowski )

1.B třida muži 7.kolo

Sobota 24.09.2016

Kunčina - Lanškroun B 6 : 1  ( 2 : 0 )

branka : 84.Hostovský

Krajský přebor dorostu 7.kolo

Neděle 25.09.2016

Třemošnice - Lanškroun 1 : 1 ( 0 : 1 ) pen. 3 : 4

branka: 3.Žák

3.kolo krajské miniligy starší přípravky

24. 9. 2016, Nemošice

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto 0 : 1 (0 : 1)

Branky: vlastní M. Martinec

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 3 (1 : 2)

Branky: M. Martinec, M. Holásek, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Nemošice 5 : 2 (4 : 1)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec,M. Holásek

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert,

 

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice 3 : 2

Branky: J. Tareš 2x, M. Krhoun

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 3

Branky: D. Petrovka 2x, T. Hamřík 2x, J. Tareš, M. Kosek

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš

**********************************************

1.A třída muži 6.kolo

Neděle 18.09.2016

V.Mýto B - Lanškroun 4 : 4 ( 1 : 1 ) pen. 3 : 4

branky : 48. a 50.Ptáček,25.Savych,62.Doležal

sestava: Jaroš - Dvořák,Krejsar,Popelář ( 73.Stasiowski ),Karlík -

- Doležal,Skalický,Ptáček,Vaníček ( 88.Jung),Savych - Komínek 

( 90.Černušák )   

1.B třída muži 6.kolo

Neděle 18.09.2016

Lanškroun B - Jiskra 2008 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 28. Veselý,66.Černušák

Krajský přebor dorostu 6.kolo

Sobota 17.09.2016

Lanškroun - H.Městec 0 : 1 ( 0 : 0 )

Kráský přebor žáci 7.kolo 

Neděle 18.09.2016

Starší

Letohrad - Lanškroun 0 : 10 ( 0 : 9 )

Branky : 10.19.a 22.Doleček,18.a 21. Pecháček,1.a 24.Borovský,17.Smejkal

30.Bureš,50.Ďuriš

Mladší

Letohrad - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 2 )

Branky : 20.Vítek,28.Mareš,35.Macháček,56.Špatenka

2.kolo krajské miniligy starší přípravky

17. 9. 2016, Ústí nad Orlicí

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 2 (1 : 0)

Branky: M. Martinec, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 6 : 3 (6 : 2)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec 2x, J. Nagy, M. Doleček

Lanškroun“06“ - Ústí nad Orlicí 10 : 0 (6 : 0)

Branky: M. Martinec 3x , A. Vítek 2x, Š. Kyčmol, M. Holásek, S. Pospíšil, J. Lušovjan, J. Doleček

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan

 

Lanškroun“07“ - Pardubice 3 : 3

Branky: J. Tareš, D. Petrovka, S. Urban

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 6 : 1

Branky: J. tareš 3x, M. Krhoun 2x, A. Paar

Lanškroun“07“ - Moravská Třebová 2 : 3

Branky: D. Petrovka, S. Urban

Sestava: S. Urban, M. Beran, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák

**************************************************************

1A.třída muži 5.kolo

Středa 14.09.2016

Lanškroun - Ústí nad Orlicí B 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 5.Ptáček

sestava: Jaroš - Stasiowski,Popelář,Krejsar,Karlík -

- Kolomý,Vaníček ( 46.Doležal ),Ptáček,Skalický,

Savych ( 81.Vacek L. ) - Komínek ( 87.Černušák )

************************************************************************

1.třída muži 4.kolo

Neděle 11.09.2016

Pomezí - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 1 )

branky : 29.Savych z pen.,67.Skalický,70.Ptáček,82.Komínek

seatava: Jaroš - Stasiowski,Krejsar,Popelář,Karlík - Kolomý,

Skalický,Ptáček ( 87.Doležal ),Vaníček (84.Veselý ),Savych 

( 83. Černušák ) - Komínek ( 90.Lechnýř )

1.B třída muži 5.kolo

Sobota 10.09.2016

Lanškroun B - Libchavy 3 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 37.Moravec,84.a 90.z pen.Černušák

Krajský přebor dorostu 5.kolo

Sobota 10.09.2016

Lanškroun - Libchavy 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 26.Marek Michal

Krajský přebor žáci 6.kolo

Neděle 11.09.2016

Starší

Choceň - Lanškroun  1 : 3 ( 0 : 2 )

branky : 34.Rohla,40.a63.Doleček

Mladší

Choceň - Lanškroun 0 : 4  ( 0 : 2)

branky : 8.Martinec,25.a 52.Macháček,50.Vítek

1.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 9. 2016, Svitavy

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 2 : 1 (2 : 0)

Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Svitavy 7 : 3 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec 2x, S. Pospíšil, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Pardubice A 6 : 1 (0 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, J. Nagy, M. Holásek, M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Švarc, A. Vítek, J. Tareš

 

Lanškroun“07“ - Choceň 8 : 1

Branky:D. Petrovka 3x, P. Popelář 2x, P. Gregor, M. Krhoun, M. Beran

Lanškroun“07“ - Svitavy 3 : 2

Branky:D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice A 3 : 4

Branky: D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Sestava: S. Urban, M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák

 

**********************************************

Krajský přebor žáci 5.kolo

Středa 07.09.2016

Starší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 4 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 3.Pecháček,5.,26.a 56.Doleček

Mladší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 3 : 1  ( 3 : 1 )

branky: 9.Macháček,20.a 23.Vítek

 

**********************************************

1.A třída muži 3.kolo

Sobota 03.09.2016

Lanškroun - Litomyšl 1 : 1  ( 0 : 0 ) pen. 5 : 3

branka : 84.Komínek

sestava: Jaroš - Stasiowski,Dvořák ( 56.Macháček ),Popelář,

Karlík - Doležal ( 59.Černušák ),Vaníček,Jung,Skalický,

Savych - Komínek

1.B třída muži 4.kolo

Neděle 04.08.2016

Jablonné n./Orl. - Lanškroun B 2 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 29.Černušák

Krajský přebor dorostu 4.kolo

Pátek 02.09.2016

M.Třebová - Lanškroun 6 : 1 ( 3 : 0 )

branka : 67.vlastní

Krajský přebor žáci 4.kolo

Neděle 04.09.2016

Starší

Lanškroun - Svitavy 4 : 3 ( 2 : 3 )

branky: 1.,42.a 67.Doleček,12.Rohla

Mladší

Lanškroun - Svitavy 1 : 4 ( 1 : 1 )

branka: 27.Macháček

Fotbalový turnaj starších přípravek Choceň

Lanškroun Letohrad 6 : 3 

Branky: 2x Petrovka D., Gregor P., Tareš J.,

Krhoun M., Popelář P.

Lanškroun Jihlava 5 : 4 

Branky: 2x Petrovka D., 2x Gregor P., Krhoun M.

Lanškroun Choceň „B“ 5 : 0 

Branky: 2x Gregor P., 2x Paar A., Petrovka D.

Lanškroun Pardubice 1 : 1 

Branky: Gregor P.

Semifinále:

Lanškroun Choceň „A“ 2 : 3 

Branky: Gregor P., Tareš J.

O 3. místo: 

Lanškroun Motorlet Praha 4 : 3 

Branky: 2x Petrovka D., Tareš J., Gregor P.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Tareš J., Paar A., Petrovka D., Gregor P., Krhoun M., Žák O., Kylar O.,

Popelář P., Kosek M.

Pořadí: 1. Pardubice 2. Choceň „A“ 3. Lanškroun 4. Motorlet Praha 5. Letohrad 6. Hlinsko 7. Jihlava 8. V. Mýto

9. Skuteč 10. Choceň „B“

Nejlepší hráč turnaje: Beran Matyas

***********************************************************

1.A třída muži 2.kolo

Neděle 28.08.2016

Letohrad B - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 1 )

branky : 33.Doležal , 66.(vlastní) , 68.Krejsar , 83.Savych

sestava: Jaroš - Dvořák,Krejsar,Stasiowski,Karlík - Doležal 

( 89.Macháček ),Kolomý,Vaníček,Skalický ( 77.Lechnýř ),

Savych ( 85.Černušák ) - Komínek

1.B třída muži 3.kolo

Neděle 28.08.2016

Lanškroun B - H.Újezd 3 : 4 ( 1 : 3 )

branky : 40.a 56.Vacek L.,79.Černušák(p)

Krajský přebor dorostu 3.kolo

Neděle 28.08.2016 

Lanškroun - D.Újezd 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 11.,80.a .88.Marek Michal,32.Kolomý

Krajský přebor žáků 3.kolo

Neděle 28.08.2016

Starší

Ústí n/Orlicí - Lanškroun 1 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 21.a 46.Ďuriš,68.Šebrle

Mladší

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 2 : 0

****************************************************************************

Krajský přebor dorostu 2.kolo

Středa 24.08.2016

Lanškroun - Holice 1 : 3 ( 0: 2 )

branka: 44.Marek Michal

Krajský přebor žáků 2.kolo

Středa 24.08.2016

Starší

Litomyšl - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 0 )

branky: 37.,50.a 57.Doleček

Mladší

Litomyšl - Lanškroun 2 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 7.Macháček,37.Vítek,46.Špatenka

 

***********************************************

1.A třida muži 2.kolo

Neděle 21.08.2016 

Lanškroun - Ústí n/Orlicí B  ( ODLOŽENO NA 14.9.2016 )

1.B třida muži 2.kolo

Sobota 20.08.2016 

Semanín - Lanškroun B  9 : 1 ( 3 : 1 )

branky : 7. Jaroš

Sestava : Tuček-Kučera(51.Mareš) ,Černý,Vacek L.,Petruň-

Doležal(46.Mizerák Rad.),Černušák,Farkaš,Jaroš(Kolomý A.)-

Fait,Marek M.

Krajský přebor dorostu 1.kolo

Sobota 20.08.2016 

Česká Třebová - Lanškroun      5 : 1 ( 2 : 1 )

branka : 31.Mareš

Mistrovské utkání žáci 1 .kolo

Neděle 21.08.2016 

Lanškroun - Česká třebová            5 : 1 ( 1 : 0 ) st.

3 . 2 ( 1 : 2 ) ml.

Letní turnaj přípravka (FOTBAL POMÁHÁ)

Letní fotbalový turnaj FOTBAL POMÁHÁ pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Hlinsko 20. 8. 2016

V sobotu 20. 8. 2016 se v Hlinsku uskutečnil velmi kvalitně obsazený fotbalový turnaj starší přípravky konaný pod záštitou FAČRu pardubického kraje a města Hlinska. Turnaje se zúčastnily mužstva AC Sparta Praha rudí a bílí, FC Zbrojovka Brno modří a červení, FC Hradec Králové černí a bílí, FC Dynamo České Budějovice bílí a černí, FK Kolín, FC Žďas Žďár nad Sázavou, AFC Humpolec, FC Hlinsko, FK Pardubice, FC Sparta Brno, FC Slovan Havlíčkův Brod a TJ Lanškroun, fotbalový oddíl.

Naše výsledky výsledky ve skupině B:

Lanškroun Havl. Brod 2 – 0 

Branky: vlastní, A. Vítek

Lanškroun Zbrojovka Brno červ. 0 – 3

Lanškroun Sparta Brno 3 – 2 

Branky: J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek

Lanškroun Č. Budějovice černí 3 – 2 

Branky: J. Doleček, D. Petrovka, M. Holásek

Lanškroun Pardubice 0 – 1

Lanškroun Hradec Kr. bílí 1 – 3 

Branka: M. Holásek

Lanškroun Sparta Praha bílí 1 – 2 

Branka: M. Holásek

Skončili jsme 6 ve skupině. Se všemi jsme hráli vyrovnaně, chybělo nám jen trošku štěstí a fotbalového umu a mohli jsme být čtvrtí a hrát o 7 a 8 místo.

Hráli jsme o 11 a 12 místo.

Lanškroun Č. Budějovice bílí 2 – 2 – na penalty 2 - 0

Branky: M. Martinec, T. Hamřík

Pořadí: 1. Zbrojovka Brno m. 2. Zbrojovka Brno č. 3. Sparta č. 4. Hradec Králové b. 5. Sparta b. 6. Hradec Kr. č. 7. Č. Budějovice č. 8. Hlinsko 9. Havl. Brod 10. Žďát n. S. 11. Lanškroun 12. Č. Budějovice b. 13. Pardubice 14. Kolín 15. Sparta Brno 16. Humpolec

Sestava: F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, D. Petrovka (r. 2007), T. Hamřík (r. 2007), J. Tareš (r. 2007)

Hodnocení:

Velmi dobrý turnaj, který naším hráčům přinesl mnoho pozitivního, ale i negativního. Pozitivum bylo, že nás nikdo vyloženě nepřehrál a byli jsme nepříjemnými i pro silná mužstva. Negativum je v agresivitě v zakončování útočných akcí a krátkodobé akceleraci s balónem. Na tom musíme zapracovat hlavně na tréninku.

Chtěl bych poděkovat rodičům za povzbuzování a dopravu.

M. Martinec – trenér U11

-----------------------------------------------------

1.A třída mužů 1.kolo

Neděle 14.08.2016

Horní Jelení - Lanškroun 2 : 5 ( 1 : 2 )

branky : 29.a 32.z pen.Ptáček,65.a 72.Kolomý,74.Savych

Sestava : Jaroš-Karlík,Vaníček(45),Veselý,Stasiowski-

Jung,Kolomý(90.Marek M.),Ptáček,Krejsar,Savych(75.Lechnýř)-

Komínek(85.Doležal)

1.B třída mužů 1.kolo

Sobota 13.08.2016

Lanškroun B - Opatovec 1 : 5 ( 0 : 3 )

branka: 47.Černušák z pen.

Sestava : Marek F.-Kučera(52.Šišan),Černý,Krystl,Hostovský(46.Fait)-

Doležal,Černušák,Petruň,Mareš-Tuček(61.Vacek Z.),Marek M.

*******************************************************************************

2.kolo Poháru hejtmana 

Sobota 06.08.2016 

Lanškroun - Choceň 0 : 1 ( 0 : 1 )

Přátelské utkání dorost

Sobota 06.08.2016  

D.Třešňovec (muži) - Lanškroun 3 : 3 

Přátelské utkání muži B

Neděle 07.08.2016 

Tatenice - Lanškroun     3 : 3 

Branky : 2 x Fait,Lechnýř

--------------------------------------------------------

1.kolo Poháru hejtmana 

Sobota 30.07.2016

Pomezí - Lanškroun 1 : 3   ( 0 : 2 )

branky : 3.Ptáček,7.Doležal,65.Jung

sestava : Jaroš-Macháček,Vaníček,Krejsar,Karlík-

Jung,Ptáček,Černušák(58.Marek.M.),Doležal(72.Hostovský),Savych-

Stasiowski(82.Šišan)

Připravné utkání muži B

Neděle 31.07.2016 

Dolní Čermná - Lanškroun B 2 : 1

branka : Lechnýř

-------------------------------------------------------------------

Přípravné utkání muži A

Neděle 24.07.2016 

Lanškroun - Zábřeh (dorost)          11 : 1 (5 : 1 )

branky : 4 x Ptáček, 2 x Savych, 2 x Černušák,Macháček,Vaníček,Komínek

Sestava : Jaroš -Karlík,Veselý,Popelář,Komínek-

Černušák,Krejsar,Vaníček,Ptáček,Jung-

Stasiowski

Střídali : Macháček,Savych,Kučera O.,Marek.F

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Novinky

Zímní příprava muži

28.11.2016 13:25
Zahájení zimní přípravy 13.01.2017 v 17.00 hod. hřiště Lanškroun

ONDRÁŠOVKA CUP V LANŠKROUNĚ

13.09.2016 16:58
Ondrášovka Cup 2016 - 2017 pohár mládeže FAČR Kvalifikace jednoho z největších mládežnických...

Poděkování městu

17.08.2016 19:26
TJ Lanškroun,fotbalový oddíl tímto děkuje městu Lanškroun za finanční podporu trenérů za jejich...

Zahájení letní přípravy muži

29.06.2016 16:01
Letní příprava začína 11.07.2016 v 17.15 hod. tréninky pondělí-středa-pátek hřiště...

Statistiky A týmu 2015 - 2016

23.06.2016 11:31
Kompletní statistiky - A týmu 2015 - 2016      ...

Statistiky B týmu 2015 - 2016

23.06.2016 11:28
Kompletní statistiky - B tým 2015 - 2016        ...

Statistiky dorostu 2015 - 2016

23.06.2016 11:26
Kompletní statistiky - dorost        ...

Statistiky starších žáků 2015 - 2016

13.06.2016 11:06
Kompletní statistiky starších žáků 2015 -...

Rozhodnutí DK

13.05.2016 05:49
Knápek Miroslav (TJ Lanškroun, fotbalový oddíl) 3 SU od 2. 5. 2016  Zastavení...

Tresty pro naše hráče hodně přísné

05.05.2016 18:34
Popelář Stanislav (TJ Lanškroun, fotbalový oddíl) 7 měsíců od 2. 5. 2016 do 1. 12. 2016...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>