Aktuální zápasy

Krajský přebor mužů 15.kolo

Sobota 17.11.2018

Třemošnice - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 39.Popelář z pen.,61.a 90.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 90.Veselý ),Popelář,Pavelka,

Karlík ( 88.Urban ) - Jung ( 46.Sita ),Kolomý Š. ( 81.Doležal ),

Krejsar,Richtr,Savych ( 85.Marek ) - Ptáček

Náš tým skončil po podzimní části Krajského přeboru na 2.místě

se stejným počtem bodů jako vedoucí Litomyšl.

*****************************************************************************

Krajský přebor mužů 14.kolo

Neděle 11.11.2018

Lanškroun - Chrudim B 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 3 : 0

branky: 7.Doležal,59.Ptáček - 22.Sulík,77.Šípek z pen.

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík - Doležal

( 85.Marek ),Sita ( 35.Jung ),Krejsar ( 87.Stasiowski ),Kolomý Š.,

Savych - Ptáček

****************************************************************************

Krajský přebor mužů 13.kolo

Sobota 03.11.2018 v 10.15

Holice - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 3 )

branky: 1.,15.a 20.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík - Doležal

( 76.Marek ),Kolomý Š.,Sita (84.Langr ),Richtr,Savych - Ptáček

1.B třida mužů 13.kolo

Neděle 04.11.2018 ve 13.30

Lanškroun B - Pomezí 6 : 1 ( 3 : 1 )

branky : 19. a 24. Ptáček,23.Richtr M.,71.Macháček,

72.Jaroš,83.Černušák

Krajský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 03.11.2018 v 11.30

Slatiňany - Lanškroun 1 : 2 ( 0 : 0 )

57.Šembera,71.Skalický

Krajský přebor žáků 10.kolo

Neděle 04.11.2018

Starší 

Lanškroun - Holice 0 : 1 ( 0 : 0 )

Mladší

Lanškroun - Holice 3 : 1 ( 2 : 0 )

branky : 9.Holásek,13.Nagy,42.Vítek

********************************************************

Krajský přebor mužů 12.kolo

Sobota 27.10.2018 

Lanškroun - Moravská Třebová 0 : 0 pen. 4 : 2

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík - Doležal

( 67.Marek ),Krejsar,Kolomý Š. ( 87.Stasiowski ),Jung ( 55.Sita ) -

- Ptáček - Savych

1.B třida mužů 12.kolo

Neděle 28.10.2018 

FC Jiskra 2008 - Lanškroun B 5 : 1 ( 2 : 1 )

branka: 37.Jaroš

Krajský přebor dorostu 12.kolo

Sobota 27.10.2018

Lanškroun - Holice 1 : 1 ( 0 : 1 ) pen. 9 : 10

branka: 87.Jílek

Krajský přebor žáků 9.kolo

Neděle 28.10.2018 

Starší

Hlinsko - Lanškroun 13 : 4 ( 6 : 2 )

branky: 7.a 44.Vávra,15.Blažeňák,69.Stehlík

Mladší

Hlinsko - Lanškroun 2 : 10 ( 0 : 3 )

branky: 3.,7.,36.,55.a 59.Vítek,20.,40.a 58.Minář,61.a 64.Pospíšil

**********************************************************

Krajský přebor mužů 11.kolo

Neděle 21.10.2018

Dolní Újezd - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen.1 : 4

branky: 21.Drahoš, 60.Frňka - 22.Jung, 87.Popelář

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík -

Doležal ( 78.Marek ),Kolomý Š.,Richtr,Jung ( 80.Jaroš ) -

- Ptáček - Savych

1.B třida mužů 11.kolo

Sobota 20.10.2018 

Lanškroun B - M.Třebová B 1 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 68.Petruň - 59.Kudyn, 90.Vykydal

Krajský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 21.10.2018

Hlinsko - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

Krajský přebor žáků 8.kolo

Sobota 20.10.2018

Starší

Lanškroun - Letohrad 1 : 5 ( 0 : 3 )

branka: 55.Macháček

Mladší

Lanškroun - Letohrad 5 : 1 ( 3 : 0 )

branky: 6.,21.a 46.Vítek, 30.a 56.Minář

 *******************************************************

Krajský přebor mužů 10.kolo

Sobota 13.10.2018 

Lanškroun - Moravany 5 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 25., 27. a 54.Savych, 35.vlastní, 21.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček, Popelář, Pavelka, Karlík - Doležal

( 75.Marek ), Sita ( 84.Tesař ), Krejsar, Jung ( 62.Stasiowski ) -

- Ptáček ( 88.Komínek ) - Savych ( 75.Macháček )

1.B třida mužů 10.kolo

Neděle 14.10.2018 

Řetová - Lanškroun B 2 : 5 ( 1 : 3 )

branky:5.a 25.Ptáček,42.a 46.Petruň,78.Skalický M.

Krajský přebor dorostu 10.kolo

Sobota 13.10.2018 

Lanškroun - Letohrad 1 : 2 ( 0 : 2 )

branka: 49.Knápek

Krajský přebor žáků 7.kolo

Neděle 14.10.2018

Starší 

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 3 : 1 ( 3 : 1 )

branka: 35.Janda

Mladší

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 6.Vítek,51.Lušovjan

************************************************************

Krajský přebor mužů 9.kolo

Neděle 07.10.2018 v 15.30

Heřmanův Městec - Lanškroun 1 : 1 ( 0 : 0 ) p. 5 : 6

branky: 87.Dvořáček - 73.Sita

sestava: Ehrenberger - Vaníček, Popelář, Pavelka, Karlík - Doležal

( 68. Jung ), Sita, Richtr, Savych - Ptáček - Krejsar ( 88. Stasiowski )

1.B třida mužů 9.kolo

Sobota 06.10.2018 v 15.30

Lanškroun B - Opatovec 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 14.Savych, 49.Petruň, 89.Macháček

Krajský přebor dorostu 9.kolo

Sobota 06.10.2018 ve 12.30

Libchavy - Lanškroun 1 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 22.Šembera, 67.Skalický z pen., 90.Zelinka

Krajský přebor žáků 6.kolo

Sobota 06.10.2018

Starší 

Litomyšl - Lanškroun 2 : 1 ( 1 : 0 )

branka: 47.Vávra

Mladší

Litomyšl - Lanškroun 1 : 7 ( 0 : 4 )

branky: 15.,33.,34.,60. a 64.Vítek,35. a 68.Švarc

*********************************************************

Krajský přebor mužů 8.kolo

Neděle 30.09.2018

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 20.Richtr,78.Popelář - 53.Grepl z pen.

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 76.Stasiowski ),Kolomý A. ( 61.Sita ),Richtr

( 79.Macháček ),Savych ( 89.Urban ) - Ptáček,Krejsar

1.B třida mužů 8.kolo

Sobota 29.09.2018

Dolní Újezd B - Lanškroun B 5 : 2 ( 3 : 1 )

branky: 16.Štancl,30.,81.a 87.Drahoš,35.Mokrejš - 18.Černušák,

56.Stasiowski

Krajský přebor dorostu 8.kolo

Neděle 30.09.2018 

Lanškroun - Jablonné nad Orlicí 1 : 3 ( 1 : 2 )

branka: 41.Knápek

****************************************************************

Krajský přebor mužů 7.kolo

Sobota 22.09.2018 

Lanškroun - Litomyšl 0 : 0 pen. 4 : 3

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář ( 42.Urban ),Krejsar,

Karlík - Doležal,Kolomý A.,Černušák,Marek ( 72.Jaroš ) - Ptáček,

Savych

1.B třida mužů 7.kolo

Neděle 23.09.2018 

Tatenice - Lanškroun B 7 : 2 ( 4 : 1 )

branky: 4.a 77.Kristek,17.a 27.z pen.Knápek,22.Tareš D.,

72.Tareš O.,87.Kyselo - 2.Petruň,48.Stasiowski

sestava : Herzog-Stasiowski,Šišan,Urban(46.Tesař),

Marek(76.Lechnýř)-Hostovský,Doležal(46.Knápek),Kopecký(33.Jílek),

Černušák(46.Šembera)-Jaroš,Petruň

Krajský přebor dorostu 7.kolo

Sobota 22.09.2018 

Lanškroun - Litomyšl 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 2.Janda,42.Šembera,81.Knápek

sestava: Fikejz-Šabata,Jílek,Skalický(70.Zelinka),Bureš-

Ďuriš(86.Kocián),Pecháček,Knápek,Tesař-

Janda,Šembera(65.Borovský)(57.Šebrle)

Krajský přebor žáků 5.kolo

Neděle 23.09.2018 

Starší

Choceň - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 2 )

branky: 15.Beneš,18.Vávra,55.Janda z pen.,65.Stehlík

Mladší

Choceň - Lanškroun 0 : 10 ( 0 : 2 )

branky: 24.,55.a 65.Vítek,28.Lušovjan,48.Minář,52.Švarc,54.Kollert,

59.Pospíšil,62.Janský,69.Paar

*********************************************************

Krajský přebor mužů 6.kolo

Sobota 15.09.2018 

Žamberk - Lanškroun  0 : 1 n.p. ( 0 : 0 )

sestava: Ehrenberger-Vaníček,Popelář,Stasiowski,Karlík-

Marek,Kolomý Š.(89.Černý),Kolomý A.(73.Kopecký),

Doležal(86.Jaroš)-Ptáček,Savych

1.B třida mužů 6.kolo

Neděle 16.09.2018 

Lanškroun B - Žichlínek 3 : 2 n.p. ( 2 : 0 )

branky : 20.Černušák,31.Petruň

sestava: Langr-Stasiowski(71.Šembera),Černý,Šišan,Macháček-

Petruň,Doležal(57.Marek),Kopecký(63Kolomý A.),

Černušák(82.Tesař),-Krejsar,Jaroš

Krajský přebor dorostu 6.kolo

Sobota 15.09.2018 

Prosetín - Lanškroun  0 : 1 ( 0 : 0 )

branka : 60.Pecháček

sestava: Fikejs-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(79.Borovský),Pecháček,Skalický(18.Šebrle),

Knápek(72.Janda)-Šembera(83.Zelinka),Tesař

Krajský přebor žáků 4.kolo

Neděle 16.09.2018 

Starší

Lanškroun - Polička 1 : 2 ( 1 : 0 )

branka 2.Beneš

Mladší

neděle 16.09.2018

Lanškroun - Polička 18 : 0 ( 9 : 0 )

branky : 6xVítek,3xMinář,3xLušovjan,2xPaar,Pospíšil,Popelář,Holásek

****************************************************************

Krajský přebor mužů 5.kolo

Neděle 09.09.2018 

Lanškroun - Svitavy  1 : 2 n.p. ( 1 : 0 )

branka : 20.Kolomý

sestava : Ehrenberger-Vaníček,Pavelka,Popelář,Karlík-

Marek(82.Doležal),Richtr M(57.Ptáček).,Kolomý,Savych-

Krejsar(77.Stasiowski),Komínek

1.B třida mužů 5.kolo

Sobota 08.09.2018 

Janov - Lanškroun B  2 : 3 ( 2 : 1 )

branky : 4.Petruň,75.Kopecký,82.Černušák(p.)

sestava : Herzog-Stasiowski,Černý,Šišan,Petruň(89.Farkaš)-

Macháček,Doležal,Kopecký,(88.Kocián)Černušák-

Pecháček,(64.Palkovič)Šembera(34.Janda)

Krajský přebor dorostu .kolo

Neděle 09.09.2018 

Lanškroun - Polička  3 : 0 ( 0 : 0 )

branky :53. Kolomý,82.Tesař,90.Knápek

sestava:Fikejs-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(84.Zelinka),Pecháček(64.Knápek),Skalický,Kolomý-

Šebrle(79.Borovský),Tesař(83.Rudolf)

Krajský přebor žáků 3.kolo

Sobota 0.8.2018 

Starší

Č.Třebová - Lanškroun  5 : 0 ( 3 : 0 )

Mladší

Č.Třebová - Lanškroun  1 : 0 ( 0 : 0 )

******************************************************************************

Krajský přebor mužů 4.kolo

Neděle 02.09.2018 

Hlinsko -Lanškroun 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 11.Mayer

sestava: Ehrenberger - Veselý,Popelář,Pavelka,Karlík -Doležal

( 55.Stasiowski ),Kolomý Š.,Komínek,Macháček - Savych,

Marek ( 76.Kolomý A. )

1.B třida mužů 4.kolo

Sobota 01.09.2018 

Lanškroun B - Semanín 3 : 4 ( 2 : 4 )

branky: 20.a 69.Petruň,42.Herzog - 4.Urbanec,10.Bednár,

16.Zadražil,24.Mazal

sestava : Langr-Stasiowski,Černý,Šišan,Petruň-

Herzog!(82.Richtr D.),Sita,Kopecký(64.Marek),Černušák-

Kuttich,Krystl

Krajský přebor dorostu 4.kolo

Sobota 01.09.2018 

Moravská Třebová - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 8.Kolomý,10.Ďuriš,62.Pecháček

sestava : Fikejz-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(80.Kocian),Pecháček(70.Zelinka),Skalický,Kolomý-

Šebrdle(78.Borovský),Šembera(68.Janda)

Krajský přebor žáků 2.kolo

Sobota 01.09.2018 v 13.00 

Starší

Lanškroun - Pardubičky 0 : 4 ( 0 : 2 )

Mladší

Lanškroun - Pardubičky 7 : 0 ( 4 : 0 )

branky: 14.Kollert,26.Minář,28.a 46.Vítek,34.Lušovjan,56.Nagy,

70.Richtr

*****************************************************************************

Krajský přebor mužů 3.kolo

Neděle 26.08.2018 

Lanškroun - Letohrad 2 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 11.Popelář,25.Richtr

sestava: Ehrenberger - Veselý,Pavelka,Popelář,Karlík - Doležal,

Kolomý Š.,Skalický M. ( 67.Macháček ),Richtr ( 79.Tesař ),Marek

( 89.Kolomý A. ) - Savych

1.B třida mužů 3.kolo

Sobota 25.08.2018 

Libchavy - Lanškroun B 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 61.Černušák

sestava : Herzog-Macháček,Černý,Šišan(90.Kocián),Petruň-

Kolomý A.(46.Tesař),Kopecký(57.Šembera),Richtr,Černušák-

Jaroš(46.Knápek),Hostovský

Krajský přebor dorostu 3.kolo

Neděle 26.08.2018 

Lanškroun - Choceň 2 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 52.Šembera,64.Tesař

sestava:Fikejs-Šabata(80.Janda),Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(74.Knápek),Pecháček,Kolomý,Tesař,-

Šebrdle(88.Borovský),Šembera(83.Rudolf)

Krajský přebor žáků 1.kolo

Sobota 25.08.2018 

Starší

Moravská Třebová - Lanškroun 10 : 0 ( 5 : 0 )

Mladší

Moravská Třebová - Lanškroun 0 : 11 ( 0 : 5 )

branky: 2.a 40.Vítek,17.,19.,59.,63.a 66.Minář,12.Petrovka,

31.Janský,42.Lušovjan,52.Richtr

*********************************************************

Mol Cup - 1.kolo

Úterý 21.08.2018

Lanškroun - FK Pardubice 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 38.Kovář

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Pavelka,Krejsar,Karlík -

- Doležal ( 76.Marek ),Kolomý,Komínek,Sita - Savych,Richtr

Svátek lanškrounského fotbalu se po všech stránkách vydařil,

náš tým dokázal držet s favorizovaným soupeřem krok a 

udržet fanoušky v napětí až do posledních vteřin.Utkání se stalo

oslavou fotbalu a velkým zážitkem jak pro cca 900 diváků,tak pro

samotné hráče,kteří si za výkon zaslouží velkou pochvalu.

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 2.kolo

Sobota 18.08.2018

Choceň - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 75.Vaníček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík -

- Richtr,Komínek,Kolomý,Sita ( 86.Doležal  ) - Savych 

( 90.Stasiowski ),Ptáček ( 30.Marek ) ( 92.Tesař )

1.B třída mužů 2.kolo

Neděle 19.08.2018 

Lanškroun B - Jablonné 1 : 2 ( 1 : 0 )

branky: 19.Jaroš - 53.Kashalupa,82.Chládek z pen.

setava : Langr-Urban,Černý,Jaroš(57.Hostovský),Veselý-Doležal,

Jung(68.Petruň),Černušák(76.Šišan),Macháček-

Marek(72Vaníček),Richtr

Krajský přebor dorostu 2.kolo

Neděle 19.08.2018 

Přelouč - Lanškroun 2 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava: Fikejz-Šabata(75.Zelinka),Rohla,Jílek,Bureš-Ďuriš(71.Rudolf),

Pecháček(81.Kocián),Skalický,Kolomý-

Šebrdle(65.Tesař),Šembera(68.Knápek)

****************************************************************************

Krajský přebor muži 1.kolo

Neděle 12.08.2018

Lanškroun - Luže 2 : 1 n.p. ( 0 : 0 )

branky : 84.Marek - 56.Hrubý

sestava : Ehrenberger -Karlík,Veselý(59.Stasiowski),Pavelka,Vaníček-

Sita(60.Ptáček),Komínek,Richtr,(90.)Savych,Doležal(75.Marek)-

Krejsar

1.B třída mužů 1.kolo

Sobota 11.08.2018 

Sloupnice - Lanškroun B 1 : 1 ( 1: 0 ) pen. 4 : 2

branky: 16.Mikulecký - 69.Stasiowski z pen.

sestava: Herzog-Tesař(46.Richtr),Urban,Stasiowski,Šembera(46.Macháček)-

Petuň,Marek,Šišan,Skalický M.,-Jaroš,Hostovský(90.Kučera)

Krajský přebor dorostu 1.kolo

Neděle 12.08.2018 

Lanškroun - Pardubičky 3 : 1 ( 3 : 0 )

branky: 26.Pecháček,29.Šebrle,44.Tesař

sestava : Fikejs-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-Ďuriš,Pecháček

Skalický(81.Zelinka),Tesař(90.Kocián)-Šebrle,Šembera(67.Janda)

***************************************************************

Český pohár - Mol Cup předkolo

Neděle 05.08.2018 

Lanškroun - OHK Kratonohy 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 11. a 64.z pen.Savych - 3.Kraják

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 82.Marek ),Richtr ( 89.Urban ),Komínek,Savych - Ptáček,

Krejsar ( 90.Stasiowski )

Skvělý úspěch lanškrounského fotbalu.V 1.kole poháru se utkáme

s druholigovým týmem  FK Pardubice,utkání proběhne 21.08. v 18.00.

Pohár hejtmana 2.kolo

Sobota 04.08 .2018 

Libišany - Lanškroun B  6 : 1 ( 3 : 0 )

branka : Černušák

Do utkání zasáhli hráči B mužstva + dorostenci z důvodu kolize

s předkolem Mol Cupu.

 

***************************************************************************

Neděle 28.07.2018

D.Čermná - Lanškroun B  1 : 7 

4 x Jaroš,Jung,Černušák,M.Skalický

Pohár hejtmana 1.kolo

Pátek 27.07.2018

Žichlínek - Lanškroun 2 : 5 ( 2 : 3 )

branky: 40.Šenkýř P.,43.Antes - 10.Ptáček,20.,32.a 85.Savych,

60.Popelář

*****************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Středa 25.07.2018

Zábřeh - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: Ptáček 2, Doležal,Veselý

sestava: Herzog(Ehrenberger)-Karlík,Krejsar,Popelář,

Vaníček(Veselý)-Savych,Komínek,Kolomý,Doležal-

Ptáček,Marek

 

 

 

 

 

Novinky

Tresty pro naše hráče hodně přísné

05.05.2016 18:34
Popelář Stanislav (TJ Lanškroun, fotbalový oddíl) 7 měsíců od 2. 5. 2016 do 1. 12. 2016...

Krajský výběr

25.03.2016 17:50
FINÁLOVÝ FOTBALOVÝ HALOVÝ TRUNAJ OFS U11 A U10 PARDUBICKÉHO A KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE V neděli 13....

STOP! Hostování mizí z amatérského fotbalu Orlickoústecko – Tak jako mizí mlha nad krajinou, tak zmizí pojem hostování v amatérském fotbale.

11.01.2016 17:43
Od příští sezony už totiž budou moci hráči bez profesionální smlouvy pouze přestupovat, celoplošně...

Muži A - podzim 2015

26.11.2015 11:24
Naše A mužstvo v Krajském přeboru podzimní části sezóny získalo 19 bodů ,což při skóre 25 : 38...

Muži B - podzim 2015

26.11.2015 09:06
Naše B mužstvo v podzimní časti sezóny 1.B třídy získalo 22 bodů,což při skóre 23 : 18 stačilo na...

Dorost - podzim 2015

21.11.2015 15:52
Náš tým dorostu v této sezóně hraje Krajský přebor.Do utkání zasáhlo celkem 21 hráčů a tým...

Starší žáci - podzim 2015

19.11.2015 17:28
Naši starší žáci hrají v této sezóně Krajský přebor ve skupině B a na podzim si vedli velice...

VALNÁ HROMADA

17.11.2015 17:39
                &nbs

Lanškroun - Č.Třebová

16.11.2015 18:57
TJ Lanškroun – FK Česká Třebová 0:0 penalty 2:4 O průběhu utkání se dá říci jediné, fifty –...

Debakl Áčka v Holicích

10.11.2015 16:34
Holice – TJ Lanškroun 7:0 !!! Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „S tímto soupeřem jsme...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>