Aktuální zápasy

Pozor v sekci novinky pozvánka na akce konané na našem hřišti !!

Krajský přebor mužů 30.kolo

Sobota 15.06.2019 

Lanškroun - Třemošnice 6 : 2 ( 2 : 1 )

branky: 18.Kolomý Š.,40.,72.a 80.Ptáček,59.Skalický D.,

78.Popelář

sestava: Ehrenberger - Komínek ( 46.Skalický D. ),Pavelka,

Popelář ( 80.Vaníček ),Veselý - Doležal ( 88.Kučera ),Krejsar,

Kolomý Š.,Sita - Marek ( 56.Savych ),Ptáček ( 83.Kunc )

Mistři děkujeme!!

1.B třída mužů 26.kolo

Sobota 15.06.2019

Pomezí - Lanškroun B 1 : 5 ( 0 : 1 )

branky: 37.,55. a 60.Petruň,64.Pecháček,84.Fait

Umístění v první polovině tabulky a postupné zapracování 

mladých hráčů do týmu bylo splněno.Děkujeme!!

Krajský přebor dorostu 26.kolo

Sobota 15.06.2019 

Lanškroun - Slatiňany 7 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 4.Šembera z pen.,28.Pecháček,54.Bureš,56.Ďuriš,

59.a 78.Skalický,80.Rohla

Tým dorostenců obsadil krásné 3.místo v krajském přeboru.

Gratulujeme!!

Krajský přebor žáků 20.kolo

Neděle 16.06.2019 

Starší

Holice - Lanškroun 9 : 0 ( 4 : 0 )

Mladší

Holice - Lanškroun 0 : 12 ( 0 : 5 )

branky: 2.a 11.Lušovjan,5.,36.a 66.Paar,7.Kollert F.,29.vlastní,

40.Holásek,43.a 67.Minář,51.Malý,55.Janský

Krásné 2.místo v krajském přeboru.Kluci gratulujeme!!

*******************************************************

Krajský přebor mužů 29.kolo

Sobota 08.06.2019

Chrudim B - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 26.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Komínek,Popelář,Krejsar,Veselý -

- Doležal ( 87.Bednář ),Kolomý Š.,Skalický D.,Sita - Ptáček,

Savych ( 58.Marek )

Přepište dějiny! Lanškroun se stal krajským přeborníkem pro

sezónu 2018 - 2019.Mistři děkujeme !

1.B třída mužů 25.kolo

Neděle 09.06.2019

Lanškroun B - FC Jiskra 2008 4 : 3 ( 2 : 0 )

branky: 17.a 59.Jaroš,27.Marek,53.Petruň - 59.,86.a 90.Vyšohlíd

Krajský přebor dorostu 25.kolo

Sobota 08.06.2019

Holice - Lanškroun 1 : 2 p ( 1 : 1 )

branka: 18.Skalický

Krajský přebor žáků 19.kolo

Neděle 09.06.2019

Starší

Lanškroun - Hlinsko 2 : 10 ( 0 : 5 )

branky: 60.Kollert F.,70.Macháček

Mladší

Lanškroun - Hlinsko 3 : 1 ( 2 : 0 )

branky: 9.a 49.Vítek,22.Minář

****************************************************

Krajský přebor mužů 28.kolo

Sobota 01.06.2019

Lanškroun - Holice 2 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 89.Marek,90 + 4.Krejsar - 40.Rožek

Ehrenberger - Komínek,Popelář,Pavelka ( 83.Marek ),Veselý -

- Doležal ( 45.Sita ),Kolomý Š.,Skalický D.,Krejsar - Ptáček,

Savych ( 90.Macháček )

V nervydrásajícím závěru rozhodl o vítězství našeho týmu kapitán

Lukáš Krejsar.K titulu krajského mistra nám zbývá získat 3 body

v posledních dvou zápasech.Přijďte podpořit náš tým,pro drtivou

většinu hráčů je to vrchol kariéry a na hřišti nechají vše.

1.B třída mužů 24.kolo

Neděle 02.06.2019

Mor.Třebová B - Lanškroun B 2 : 0 ( 0 : 0 )

Krajský přebor dorostu 24.kolo

Sobota 01.06.2019

Lanškroun - Hlinsko 4 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 55.Knápek,74.Skalický,78.a 85.Šembera

Krajský přebor žáků 18.kolo

Neděle 02.06.2019

Starší

Letohrad - Lanškroun 12 : 3 ( 9 : 0 )

branky: 58.Šilar,63.Macháček,68.Borovský

Mladší

Letohrad - Lanškroun 1 : 5 ( 0 : 1 )

branky: 27.,38.a 44.Vítek,41.Pospíšil,63.Holásek

*********************************************************

Krajský přebor mužů 27.kolo

Sobota 25.05.2019 

Mor.Třebová - Lanškroun 1 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 87.Bednář - 50. Ptáček,78.Marek

sestava: Ehrenberger - Komínek,Popelář,Pavelka,Veselý -

- Doležal,Kolomý Š.,Skalický D.,Kolomý A. ( 69.Marek ) -

- Ptáček,Krejsar ( 76.Stasiowski )

1.B třída mužů 23.kolo
Neděle 26.05.2019

Lanškroun B - Řetová 6 : 1 ( 3 : 1 )

branky: 24.Jaroš,35.Petruň,41.Kopecký,69.Stasiowski,

74.z pen.a 75.Černušák

Krajský přebor dorostu 23.kolo

Sobota 25.05.2019 ve 14.00

Letohrad - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka: Bureš

Krajský přebor žáků 17.kolo

Neděle 26.05.2019

Starší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 0 : 7 ( 0 : 4 )

Mladší

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 4 : 4 ( 0 : 4 )

branky: 38.a 50.Vítek,55.Kollert,69.Paar z pen.

*********************************************************

Krajský přebor mužů 26.kolo

Neděle 19.05.2019

Lanškroun - Dolní Újezd 0 : 0 pen. 7 : 8

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 5.Marek ) ( 65.Jaroš ),Popelář,

Krejsar,Karlík ( 46.Kolomý A. ) - Doležal ( 88.Pecháček ),Komínek,

Kolomý Š.,Sita,Macháček - Ptáček

1.B třída mužů 22.kolo

Neděle 19.05.2019 

Opatovec - Lanškroun B 3 : 0 ( 2 : 0 )

Krajský přebor dorostu 22.kolo

Neděle 19.05.2019

Lanškroun - Libchavy 1 : 0 ( 0 : 0 )

80.Borovský M.

Krajský přebor žáků 16.kolo

Sobota 18.05.2019

Starší

Lanškroun - Litomyšl 2 : 5 ( 1 : 1 )

branky: 35.Macháček,43.Langšádl

Mladší

Lanškroun - Litomyšl 13 : 0 ( 4 : 0 )

branky: Vítek 6 x,Pospíšil 3x,Minář 2x,Holásek,Hamřík

**********************************************************

Krajský přebor mužů 25.kolo

Neděle 12.05.2019

Moravany - Lanškroun 2 : 2 ( 2 : 1 ) pen.3 : 5

branky: 5.Komárek,45.Semerád - 4.Sita,79.Ptáček z pen.

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 46.Černý ),Popelář,Krejsar,

Karlík - Doležal ( 85.Marek ),Kolomý Š.,Komínek,Sita -

-Savych,Ptáček

1.B třída mužů 21.kolo

Sobota 11.05.2019

Lanškroun B - D.Újezd B 2 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 4.Petruň,41.Kopecký

Krajský přebor dorostu 21.kolo

Neděle 12.05.2019

Jablonné n./Orl. - Lanškroun 1 : 2 ( 1 : 2 )

branky: 7.Šebrle,29.Pecháček

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 24.kolo

Sobota 04.05.2019

Lanškroun - Heř.Městec 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 5 : 4

branky: 36.Ptáček z pen.,63.Sita - 21.Salfický,55.Čáp

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 46.Komínek ),Kolomý Š.,Krejsar,Sita - Ptáček,

Savych

1.B třída mužů 20.kolo

Neděle 05.05.2019

Lanškroun B - Tatenice 3 : 2 ( 1 : 2 )

branky: 34.Černušák,71.Ptáček,89.Černý - 25.a 28.Tareš O.

Krajský přebor dorostu 20.kolo

Sobota 04.05.2019

Litomyšl - Lanškroun 1 : 2 ( 1 : 2 )

branky: 6.a 13.Šembera

Krajský přebor žáků 15.kolo

Neděle 05.05.2019

Starší

Lanškroun - Choceň 2 : 5 ( 2 : 3 )

branky: 15.Beneš,31.Langšádl

Mladší

Lanškroun - Choceň 14 : 0 ( 7 : 0 )

branky: 3.Kylar,4.Hamřík,7.,8.,45.a 58.Holásek,18.,30.,34.,36.,

60.a 63.Vítek,51.Paar z pen.,61.Pospíšil

*********************************************************

Krajský přebor mužů 23.kolo

Sobota 27.04.2019 

Č.Třebová - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 1 )

branky: 6.Ptáček,76.Sita,86.Savych,89.Krejsar

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 86.Bednář ),Skalický D. ( 74.Hostovský ),Krejsar,

Sita - Savych,Ptáček ( 89.Herzog )

1.B třída mužů 19.kolo

Neděle 28.04.2019

Žichlínek - Lanškroun B 2 : 3 p. ( 1 : 2 )

branky: 32.Petruň,41.Černušák

Krajský přebor dorostu 19.kolo

Neděle 28.04.2019 

Lanškroun - Prosetín 1 : 0 p.

Krajský přebor žáků 14.kolo

Sobota 27.04.2019

Starší

Polička - Lanškroun 4 : 0 ( 2 : 0 )

Mladší

Polička - Lanškroun 3 : 4 ( 3 : 2 )

branky: 2.a 10.Minář,44.a 70.Vítek

***********************************************************

Krajský přebor mužů 22.kolo

Sobota 20.04.2019

Litomyšl - Lanškroun 0 : 0 pen. 4 : 5

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 76.Macháček ),Kolomý Š.. Krejsar,Sita - 

Ptáček,Savych (  88.Bednář )

1.B třída mužů 18.kolo

Neděle 21.04.2019

Lanškroun - Janov 6 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 5.Marek,19.Bednář,45.a 54.Ptáček,55.a 79.Skalický D.

Krajský přebor dorostu 18.kolo

Neděle 21.04.2019

Polička - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 1 )

branky: 34.Šembera,72.Ďuriš,84.Skalický,89.Jílek

Krajský přebor žáků 13.kolo

Neděle 21.04.2019

Starší

Lanškroun - Česká Třebová 1 : 8 ( 1 : 5 )

branka: 24.vlastní

Mladší

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 3 ( 1 : 3 )

branky: 2.Vítek,24.Janský

***********************************************************************************

 

Krajský přebor mužů 21.kolo

Neděle 14.04.2019

Lanškroun - Žamberk 8 : 1 ( 5 : 0 )

branky: 5.,14.z pen.a 39.Ptáček,36.a 44.Savych,52.Popelář,

54.Kolomý Š.,67.Sita - 76.Ďuriš

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 62.Macháček ),Popelář

( 57.Karlík ),Krejsar,Pavelka - Doležal,Komínek ( 85.Fikejs ),

Kolomý Š.,Sita - Ptáček ( 70.Skalický D. ),Savych

1.B třída mužů 17.kolo

Sobota 13.04.2019

Semanín - Lanškroun B 5 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 22.Dvořák z pen.,50.Hajdari,77.Urbanec R.,80.Bednár,

90.Petr z pen. - 52.Petruň

Krajský přebor dorostu 17.kolo

Neděle 14.04.2019

Lanškroun - M.Třebová 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 14.Šebrle

Krajský přebor žáků 12.kolo

Sobota 13.04.2019

Starší

Pardubičky - Lanškroun 6 : 0 ( 1 : 0 )

Mladší

Pardubičky - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 51.Kylar,65.Minář

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 20.kolo

Neděle 07.04.2019

Svitavy - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 35.Škáva - 14.a 25.Kolomý Š.,61.a 73.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík ( 66.Pavelka ) -

- Doležal ( 85.Hostovský ),Komínek,Kolomý Š.,Sita - Ptáček,Savych

( 76.Marek )

1.B třída mužů 16.kolo

Sobota 06.04.2019

Lanškroun B - Libchavy 2 : 3 p. ( 2 : 1 )

branky: 11.Hostovský,30.Jaroš

Krajský přebor dorostu 16.kolo

Neděle 07.04.2019

Choceň - Lanškroun 3 : 0 ( 1 : 0 )

Krajský přebor žáků 11.kolo

Neděle 07.04.2019

Starší

Lanškroun - M.Třebová 0 : 4 ( 0 : 3 )

Mladší

Lanškroun - M.Třebová 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 25.Hamřík,34.vlastní,69.Vítek

************************************************************************

 

Krajský přebor mužů 19.kolo

Neděle 31.03.2019

Lanškroun - Hlinsko 3 : 2 ( 2 : 1 )

branky: 7.a 77.Sita,41.Ptáček - 12.Cach,88.Mayer

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík - Doležal

( 86.Stasiowski ),Kolomý Š. ( 90.Skalický M. ),Komínek,Sita -

- Ptáček (89.Kolomý A. ),Savych

1.B třída mužů 15.kolo

Neděle 31.03.2019

Jablonné - Lanškroun B 3 : 1 (  1 : 1 )

branky: 14.a 64.z pen.Špaček,60.Václavek - 5.Petruň

Krajský přebor dorostu 15.kolo

Sobota 30.03.2019

Lanškroun - Přelouč 4 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 1.Šembera,25.Ďuriš,67.Jílek,73.Skalický

**************************************************************************

Krajský přebor mužů 18.kolo

Sobota 23.03.2019

Letohrad - Lanškroun 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 39.vlastní

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar ( 82.Stasiowski ),

Karlík - Doležal ( 66.Komínek ),Kolomý Š.,Skalický D.,Sita

( 46.Pavelka ) - Ptáček,Savych

1.B třída mužů 14.kolo

Neděle 24.03.2019

Lanškroun B - Sloupnice 1 : 0 n.p

Krajský přebor dorostu 14.kolo

Sobota 23.03.2019

Pardubičky - Lanškroun 2 : 1 ( 2 : 1 )

branka: 36.Pecháček

**************************************************************************

Krajský přebor mužů 17.kolo

Neděle 17.03.2019 

Lanškroun - Choceň  5 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 30.a 45.z pen.Popelář,77.Ptáček,85.Savych,90.Karlík -

- 28.Sršeň

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík - Doležal

( 73.Komínek ),Skalický,Kolomý Š. ( Kolomý A. ),Sita ( Marek ) -

- Ptáček,Savych ( 86.Macháček )

**************************************************************************

Krajský přebor mužů 16.kolo

Neděle 10.03.2019 

Luže - Lanškroun 0 : 6 ( 0 : 4 ) 

branky: 20.,25.,28.z pen.,44.,75.a 79.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík - Doležal,

Sita ( 75.Stasiowski ),Kolomý,Skalický,Savych ( 63.Marek ) -

- Ptáček ( 84.Komínek )

*********************************************************

Přátelské utkání mužů

Pátek 22.02.2019

Lanškroun - Kostelec n/Orl. 5 : 2 

branky : 4x Ptáček,Savych

sestava : Herzog-Karlík,Pavelka,Popelář,Vaníček-

Savych,Skalický D.,Kolomý,Doležal-

Sita,Ptáček

Střídali:Marek,Urban,Macháček

SOUSTŘEDĚNÍ ZÁBŘEH

Zábřeh - Lanškroun 5 : 3

branky : Ptáček,Marek,Krejsar

Postřelmov - Lanškroun 3 : 2 

branky : Ptáček,Popelář

Pátek 07.02.2019

Lanškroun - Olešnice u Bouzova 3 : 3 ( 3 : 1 )

branky: 2 x Savych,Ptáček

sestava: Herzog-Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík-

Doležal,Komínek,Sita,Marek-

Ptáček,Savych

střídali: Macháček,Černušák,Bednář

Přátelské utkání mužů

Sobota 02.02.2019

Lanškroun - M.Třebová  2 : 0 ( 1 : 0 )

branky : Doležal,Ptáček

sestava:Ehrenberger-Vaníček,Popelář,Krejsar,Macháček-

Doležal,Komínek,Kolomý,Sita,Savych-Ptáček

střídali:Karlík,Pavelka,Marek,Černušák

Krajský přebor mužů 15.kolo

Sobota 17.11.2018

Třemošnice - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 39.Popelář z pen.,61.a 90.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček ( 90.Veselý ),Popelář,Pavelka,

Karlík ( 88.Urban ) - Jung ( 46.Sita ),Kolomý Š. ( 81.Doležal ),

Krejsar,Richtr,Savych ( 85.Marek ) - Ptáček

Náš tým skončil po podzimní části Krajského přeboru na 2.místě

se stejným počtem bodů jako vedoucí Litomyšl.

*****************************************************************************

Krajský přebor mužů 14.kolo

Neděle 11.11.2018

Lanškroun - Chrudim B 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen. 3 : 0

branky: 7.Doležal,59.Ptáček - 22.Sulík,77.Šípek z pen.

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík - Doležal

( 85.Marek ),Sita ( 35.Jung ),Krejsar ( 87.Stasiowski ),Kolomý Š.,

Savych - Ptáček

****************************************************************************

Krajský přebor mužů 13.kolo

Sobota 03.11.2018 v 10.15

Holice - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 3 )

branky: 1.,15.a 20.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík - Doležal

( 76.Marek ),Kolomý Š.,Sita (84.Langr ),Richtr,Savych - Ptáček

1.B třida mužů 13.kolo

Neděle 04.11.2018 ve 13.30

Lanškroun B - Pomezí 6 : 1 ( 3 : 1 )

branky : 19. a 24. Ptáček,23.Richtr M.,71.Macháček,

72.Jaroš,83.Černušák

Krajský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 03.11.2018 v 11.30

Slatiňany - Lanškroun 1 : 2 ( 0 : 0 )

57.Šembera,71.Skalický

Krajský přebor žáků 10.kolo

Neděle 04.11.2018

Starší 

Lanškroun - Holice 0 : 1 ( 0 : 0 )

Mladší

Lanškroun - Holice 3 : 1 ( 2 : 0 )

branky : 9.Holásek,13.Nagy,42.Vítek

********************************************************

Krajský přebor mužů 12.kolo

Sobota 27.10.2018 

Lanškroun - Moravská Třebová 0 : 0 pen. 4 : 2

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík - Doležal

( 67.Marek ),Krejsar,Kolomý Š. ( 87.Stasiowski ),Jung ( 55.Sita ) -

- Ptáček - Savych

1.B třida mužů 12.kolo

Neděle 28.10.2018 

FC Jiskra 2008 - Lanškroun B 5 : 1 ( 2 : 1 )

branka: 37.Jaroš

Krajský přebor dorostu 12.kolo

Sobota 27.10.2018

Lanškroun - Holice 1 : 1 ( 0 : 1 ) pen. 9 : 10

branka: 87.Jílek

Krajský přebor žáků 9.kolo

Neděle 28.10.2018 

Starší

Hlinsko - Lanškroun 13 : 4 ( 6 : 2 )

branky: 7.a 44.Vávra,15.Blažeňák,69.Stehlík

Mladší

Hlinsko - Lanškroun 2 : 10 ( 0 : 3 )

branky: 3.,7.,36.,55.a 59.Vítek,20.,40.a 58.Minář,61.a 64.Pospíšil

**********************************************************

Krajský přebor mužů 11.kolo

Neděle 21.10.2018

Dolní Újezd - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 1 ) pen.1 : 4

branky: 21.Drahoš, 60.Frňka - 22.Jung, 87.Popelář

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík -

Doležal ( 78.Marek ),Kolomý Š.,Richtr,Jung ( 80.Jaroš ) -

- Ptáček - Savych

1.B třida mužů 11.kolo

Sobota 20.10.2018 

Lanškroun B - M.Třebová B 1 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 68.Petruň - 59.Kudyn, 90.Vykydal

Krajský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 21.10.2018

Hlinsko - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

Krajský přebor žáků 8.kolo

Sobota 20.10.2018

Starší

Lanškroun - Letohrad 1 : 5 ( 0 : 3 )

branka: 55.Macháček

Mladší

Lanškroun - Letohrad 5 : 1 ( 3 : 0 )

branky: 6.,21.a 46.Vítek, 30.a 56.Minář

 *******************************************************

Krajský přebor mužů 10.kolo

Sobota 13.10.2018 

Lanškroun - Moravany 5 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 25., 27. a 54.Savych, 35.vlastní, 21.Ptáček

sestava: Ehrenberger - Vaníček, Popelář, Pavelka, Karlík - Doležal

( 75.Marek ), Sita ( 84.Tesař ), Krejsar, Jung ( 62.Stasiowski ) -

- Ptáček ( 88.Komínek ) - Savych ( 75.Macháček )

1.B třida mužů 10.kolo

Neděle 14.10.2018 

Řetová - Lanškroun B 2 : 5 ( 1 : 3 )

branky:5.a 25.Ptáček,42.a 46.Petruň,78.Skalický M.

Krajský přebor dorostu 10.kolo

Sobota 13.10.2018 

Lanškroun - Letohrad 1 : 2 ( 0 : 2 )

branka: 49.Knápek

Krajský přebor žáků 7.kolo

Neděle 14.10.2018

Starší 

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 3 : 1 ( 3 : 1 )

branka: 35.Janda

Mladší

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 6.Vítek,51.Lušovjan

************************************************************

Krajský přebor mužů 9.kolo

Neděle 07.10.2018 v 15.30

Heřmanův Městec - Lanškroun 1 : 1 ( 0 : 0 ) p. 5 : 6

branky: 87.Dvořáček - 73.Sita

sestava: Ehrenberger - Vaníček, Popelář, Pavelka, Karlík - Doležal

( 68. Jung ), Sita, Richtr, Savych - Ptáček - Krejsar ( 88. Stasiowski )

1.B třida mužů 9.kolo

Sobota 06.10.2018 v 15.30

Lanškroun B - Opatovec 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 14.Savych, 49.Petruň, 89.Macháček

Krajský přebor dorostu 9.kolo

Sobota 06.10.2018 ve 12.30

Libchavy - Lanškroun 1 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 22.Šembera, 67.Skalický z pen., 90.Zelinka

Krajský přebor žáků 6.kolo

Sobota 06.10.2018

Starší 

Litomyšl - Lanškroun 2 : 1 ( 1 : 0 )

branka: 47.Vávra

Mladší

Litomyšl - Lanškroun 1 : 7 ( 0 : 4 )

branky: 15.,33.,34.,60. a 64.Vítek,35. a 68.Švarc

*********************************************************

Krajský přebor mužů 8.kolo

Neděle 30.09.2018

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 20.Richtr,78.Popelář - 53.Grepl z pen.

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 76.Stasiowski ),Kolomý A. ( 61.Sita ),Richtr

( 79.Macháček ),Savych ( 89.Urban ) - Ptáček,Krejsar

1.B třida mužů 8.kolo

Sobota 29.09.2018

Dolní Újezd B - Lanškroun B 5 : 2 ( 3 : 1 )

branky: 16.Štancl,30.,81.a 87.Drahoš,35.Mokrejš - 18.Černušák,

56.Stasiowski

Krajský přebor dorostu 8.kolo

Neděle 30.09.2018 

Lanškroun - Jablonné nad Orlicí 1 : 3 ( 1 : 2 )

branka: 41.Knápek

****************************************************************

Krajský přebor mužů 7.kolo

Sobota 22.09.2018 

Lanškroun - Litomyšl 0 : 0 pen. 4 : 3

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář ( 42.Urban ),Krejsar,

Karlík - Doležal,Kolomý A.,Černušák,Marek ( 72.Jaroš ) - Ptáček,

Savych

1.B třida mužů 7.kolo

Neděle 23.09.2018 

Tatenice - Lanškroun B 7 : 2 ( 4 : 1 )

branky: 4.a 77.Kristek,17.a 27.z pen.Knápek,22.Tareš D.,

72.Tareš O.,87.Kyselo - 2.Petruň,48.Stasiowski

sestava : Herzog-Stasiowski,Šišan,Urban(46.Tesař),

Marek(76.Lechnýř)-Hostovský,Doležal(46.Knápek),Kopecký(33.Jílek),

Černušák(46.Šembera)-Jaroš,Petruň

Krajský přebor dorostu 7.kolo

Sobota 22.09.2018 

Lanškroun - Litomyšl 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 2.Janda,42.Šembera,81.Knápek

sestava: Fikejz-Šabata,Jílek,Skalický(70.Zelinka),Bureš-

Ďuriš(86.Kocián),Pecháček,Knápek,Tesař-

Janda,Šembera(65.Borovský)(57.Šebrle)

Krajský přebor žáků 5.kolo

Neděle 23.09.2018 

Starší

Choceň - Lanškroun 1 : 4 ( 0 : 2 )

branky: 15.Beneš,18.Vávra,55.Janda z pen.,65.Stehlík

Mladší

Choceň - Lanškroun 0 : 10 ( 0 : 2 )

branky: 24.,55.a 65.Vítek,28.Lušovjan,48.Minář,52.Švarc,54.Kollert,

59.Pospíšil,62.Janský,69.Paar

*********************************************************

Krajský přebor mužů 6.kolo

Sobota 15.09.2018 

Žamberk - Lanškroun  0 : 1 n.p. ( 0 : 0 )

sestava: Ehrenberger-Vaníček,Popelář,Stasiowski,Karlík-

Marek,Kolomý Š.(89.Černý),Kolomý A.(73.Kopecký),

Doležal(86.Jaroš)-Ptáček,Savych

1.B třida mužů 6.kolo

Neděle 16.09.2018 

Lanškroun B - Žichlínek 3 : 2 n.p. ( 2 : 0 )

branky : 20.Černušák,31.Petruň

sestava: Langr-Stasiowski(71.Šembera),Černý,Šišan,Macháček-

Petruň,Doležal(57.Marek),Kopecký(63Kolomý A.),

Černušák(82.Tesař),-Krejsar,Jaroš

Krajský přebor dorostu 6.kolo

Sobota 15.09.2018 

Prosetín - Lanškroun  0 : 1 ( 0 : 0 )

branka : 60.Pecháček

sestava: Fikejs-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(79.Borovský),Pecháček,Skalický(18.Šebrle),

Knápek(72.Janda)-Šembera(83.Zelinka),Tesař

Krajský přebor žáků 4.kolo

Neděle 16.09.2018 

Starší

Lanškroun - Polička 1 : 2 ( 1 : 0 )

branka 2.Beneš

Mladší

neděle 16.09.2018

Lanškroun - Polička 18 : 0 ( 9 : 0 )

branky : 6xVítek,3xMinář,3xLušovjan,2xPaar,Pospíšil,Popelář,Holásek

****************************************************************

Krajský přebor mužů 5.kolo

Neděle 09.09.2018 

Lanškroun - Svitavy  1 : 2 n.p. ( 1 : 0 )

branka : 20.Kolomý

sestava : Ehrenberger-Vaníček,Pavelka,Popelář,Karlík-

Marek(82.Doležal),Richtr M(57.Ptáček).,Kolomý,Savych-

Krejsar(77.Stasiowski),Komínek

1.B třida mužů 5.kolo

Sobota 08.09.2018 

Janov - Lanškroun B  2 : 3 ( 2 : 1 )

branky : 4.Petruň,75.Kopecký,82.Černušák(p.)

sestava : Herzog-Stasiowski,Černý,Šišan,Petruň(89.Farkaš)-

Macháček,Doležal,Kopecký,(88.Kocián)Černušák-

Pecháček,(64.Palkovič)Šembera(34.Janda)

Krajský přebor dorostu .kolo

Neděle 09.09.2018 

Lanškroun - Polička  3 : 0 ( 0 : 0 )

branky :53. Kolomý,82.Tesař,90.Knápek

sestava:Fikejs-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(84.Zelinka),Pecháček(64.Knápek),Skalický,Kolomý-

Šebrle(79.Borovský),Tesař(83.Rudolf)

Krajský přebor žáků 3.kolo

Sobota 0.8.2018 

Starší

Č.Třebová - Lanškroun  5 : 0 ( 3 : 0 )

Mladší

Č.Třebová - Lanškroun  1 : 0 ( 0 : 0 )

******************************************************************************

Krajský přebor mužů 4.kolo

Neděle 02.09.2018 

Hlinsko -Lanškroun 1 : 0 ( 1 : 0 )

branka: 11.Mayer

sestava: Ehrenberger - Veselý,Popelář,Pavelka,Karlík -Doležal

( 55.Stasiowski ),Kolomý Š.,Komínek,Macháček - Savych,

Marek ( 76.Kolomý A. )

1.B třida mužů 4.kolo

Sobota 01.09.2018 

Lanškroun B - Semanín 3 : 4 ( 2 : 4 )

branky: 20.a 69.Petruň,42.Herzog - 4.Urbanec,10.Bednár,

16.Zadražil,24.Mazal

sestava : Langr-Stasiowski,Černý,Šišan,Petruň-

Herzog!(82.Richtr D.),Sita,Kopecký(64.Marek),Černušák-

Kuttich,Krystl

Krajský přebor dorostu 4.kolo

Sobota 01.09.2018 

Moravská Třebová - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 8.Kolomý,10.Ďuriš,62.Pecháček

sestava : Fikejz-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(80.Kocian),Pecháček(70.Zelinka),Skalický,Kolomý-

Šebrdle(78.Borovský),Šembera(68.Janda)

Krajský přebor žáků 2.kolo

Sobota 01.09.2018 v 13.00 

Starší

Lanškroun - Pardubičky 0 : 4 ( 0 : 2 )

Mladší

Lanškroun - Pardubičky 7 : 0 ( 4 : 0 )

branky: 14.Kollert,26.Minář,28.a 46.Vítek,34.Lušovjan,56.Nagy,

70.Richtr

*****************************************************************************

Krajský přebor mužů 3.kolo

Neděle 26.08.2018 

Lanškroun - Letohrad 2 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 11.Popelář,25.Richtr

sestava: Ehrenberger - Veselý,Pavelka,Popelář,Karlík - Doležal,

Kolomý Š.,Skalický M. ( 67.Macháček ),Richtr ( 79.Tesař ),Marek

( 89.Kolomý A. ) - Savych

1.B třida mužů 3.kolo

Sobota 25.08.2018 

Libchavy - Lanškroun B 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 61.Černušák

sestava : Herzog-Macháček,Černý,Šišan(90.Kocián),Petruň-

Kolomý A.(46.Tesař),Kopecký(57.Šembera),Richtr,Černušák-

Jaroš(46.Knápek),Hostovský

Krajský přebor dorostu 3.kolo

Neděle 26.08.2018 

Lanškroun - Choceň 2 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 52.Šembera,64.Tesař

sestava:Fikejs-Šabata(80.Janda),Rohla,Jílek,Bureš-

Ďuriš(74.Knápek),Pecháček,Kolomý,Tesař,-

Šebrdle(88.Borovský),Šembera(83.Rudolf)

Krajský přebor žáků 1.kolo

Sobota 25.08.2018 

Starší

Moravská Třebová - Lanškroun 10 : 0 ( 5 : 0 )

Mladší

Moravská Třebová - Lanškroun 0 : 11 ( 0 : 5 )

branky: 2.a 40.Vítek,17.,19.,59.,63.a 66.Minář,12.Petrovka,

31.Janský,42.Lušovjan,52.Richtr

*********************************************************

Mol Cup - 1.kolo

Úterý 21.08.2018

Lanškroun - FK Pardubice 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 38.Kovář

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Pavelka,Krejsar,Karlík -

- Doležal ( 76.Marek ),Kolomý,Komínek,Sita - Savych,Richtr

Svátek lanškrounského fotbalu se po všech stránkách vydařil,

náš tým dokázal držet s favorizovaným soupeřem krok a 

udržet fanoušky v napětí až do posledních vteřin.Utkání se stalo

oslavou fotbalu a velkým zážitkem jak pro cca 900 diváků,tak pro

samotné hráče,kteří si za výkon zaslouží velkou pochvalu.

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 2.kolo

Sobota 18.08.2018

Choceň - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 75.Vaníček

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar,Karlík -

- Richtr,Komínek,Kolomý,Sita ( 86.Doležal  ) - Savych 

( 90.Stasiowski ),Ptáček ( 30.Marek ) ( 92.Tesař )

1.B třída mužů 2.kolo

Neděle 19.08.2018 

Lanškroun B - Jablonné 1 : 2 ( 1 : 0 )

branky: 19.Jaroš - 53.Kashalupa,82.Chládek z pen.

setava : Langr-Urban,Černý,Jaroš(57.Hostovský),Veselý-Doležal,

Jung(68.Petruň),Černušák(76.Šišan),Macháček-

Marek(72Vaníček),Richtr

Krajský přebor dorostu 2.kolo

Neděle 19.08.2018 

Přelouč - Lanškroun 2 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava: Fikejz-Šabata(75.Zelinka),Rohla,Jílek,Bureš-Ďuriš(71.Rudolf),

Pecháček(81.Kocián),Skalický,Kolomý-

Šebrdle(65.Tesař),Šembera(68.Knápek)

****************************************************************************

Krajský přebor muži 1.kolo

Neděle 12.08.2018

Lanškroun - Luže 2 : 1 n.p. ( 0 : 0 )

branky : 84.Marek - 56.Hrubý

sestava : Ehrenberger -Karlík,Veselý(59.Stasiowski),Pavelka,Vaníček-

Sita(60.Ptáček),Komínek,Richtr,(90.)Savych,Doležal(75.Marek)-

Krejsar

1.B třída mužů 1.kolo

Sobota 11.08.2018 

Sloupnice - Lanškroun B 1 : 1 ( 1: 0 ) pen. 4 : 2

branky: 16.Mikulecký - 69.Stasiowski z pen.

sestava: Herzog-Tesař(46.Richtr),Urban,Stasiowski,Šembera(46.Macháček)-

Petuň,Marek,Šišan,Skalický M.,-Jaroš,Hostovský(90.Kučera)

Krajský přebor dorostu 1.kolo

Neděle 12.08.2018 

Lanškroun - Pardubičky 3 : 1 ( 3 : 0 )

branky: 26.Pecháček,29.Šebrle,44.Tesař

sestava : Fikejs-Šabata,Rohla,Jílek,Bureš-Ďuriš,Pecháček

Skalický(81.Zelinka),Tesař(90.Kocián)-Šebrle,Šembera(67.Janda)

***************************************************************

Český pohár - Mol Cup předkolo

Neděle 05.08.2018 

Lanškroun - OHK Kratonohy 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 11. a 64.z pen.Savych - 3.Kraják

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Karlík -

- Doležal ( 82.Marek ),Richtr ( 89.Urban ),Komínek,Savych - Ptáček,

Krejsar ( 90.Stasiowski )

Skvělý úspěch lanškrounského fotbalu.V 1.kole poháru se utkáme

s druholigovým týmem  FK Pardubice,utkání proběhne 21.08. v 18.00.

Pohár hejtmana 2.kolo

Sobota 04.08 .2018 

Libišany - Lanškroun B  6 : 1 ( 3 : 0 )

branka : Černušák

Do utkání zasáhli hráči B mužstva + dorostenci z důvodu kolize

s předkolem Mol Cupu.

 

***************************************************************************

Neděle 28.07.2018

D.Čermná - Lanškroun B  1 : 7 

4 x Jaroš,Jung,Černušák,M.Skalický

Pohár hejtmana 1.kolo

Pátek 27.07.2018

Žichlínek - Lanškroun 2 : 5 ( 2 : 3 )

branky: 40.Šenkýř P.,43.Antes - 10.Ptáček,20.,32.a 85.Savych,

60.Popelář

*****************************************************************************

Přátelské utkání mužů

Středa 25.07.2018

Zábřeh - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: Ptáček 2, Doležal,Veselý

sestava: Herzog(Ehrenberger)-Karlík,Krejsar,Popelář,

Vaníček(Veselý)-Savych,Komínek,Kolomý,Doležal-

Ptáček,Marek

 

 

 

 

 

Novinky

ohlasy trenérů

06.10.2015 17:04
Lanškroun – FK Letohrad B 7:2 Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Hned od první minuty jsme měli...

Sloupnice - Lanškroun B

06.10.2015 16:58
Sloupnice v druhém poločase ztratila celý zápas Utkání, které se ve druhé půli značně...

Polička - Lanškroun

02.10.2015 06:09
Polička – TJ Lanškroun 5:1 !!!!! Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Celý první poločas se hrál...

Lanškroun - K.Horka

02.10.2015 06:06
Bezbranková remíza v Lanškrounu Do Lanškrounu přijela Kamenná Horka, dal se čekat zajímavý zápas,...

Polička B - Lanškroun B

23.09.2015 17:17
Lanškrounská rezerva si z Poličky veze tři body Zápas, kde se čekal velice vyrovnaný výkon obou...

tento pisálek byl asi na jiném utkání

22.09.2015 18:58
Z Lanškrouna veze rezerva alespoň bod Na půdě neoblíbeného soupeře, na nekvalitním hřišti a před...

Lanškroun - Pardubice B (orlický deník - Pardubický deník)

22.09.2015 18:52
TJ Lanškroun – Pardubice B 2:2 penalty 5:4 Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Nechtěli jsme se...

Rozhodnutí disciplinární komise

17.09.2015 17:19
Nepodmíněné tresty Jung David (TJ Lanškroun, fotbalový oddíl) 2 SU od 14. 9. 2015    ...

Svitavy - Lanškroun 5 : 1 ( 2 : 1 )

15.09.2015 20:24
Od začátku se hrálo ve svižném tempu, hned ve 2. minutě těsně minul zblízka Válek. Domácí měli...

Lanškroun B - Kunčina 2 : 1 n.p. ( 0 : 1 )

15.09.2015 20:06
Spravedlivá remíza v Lanškrouně Velice zajímavý zápas se odehrál na hřišti Lanškrounu B, zápas...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>