Aktuální zápasy

Krajský přebor mužů 11.kolo

Sobota 19.10.2019

Polička - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 1 )

branky: 34.a 56.Ptáček,67.Marek,75.Kolomý Š.,77.Komínek

sestava: Ehrenberger - Komínek ( 81.Šabata ),Popelář,Veselý,

Karlík - Doležal,Kolomý Š.,Kolomý A. ( 28.Savych ),Sita (66.Pecháček) -

- Ptáček,Marek ( 72.Jílek )

1.B.třída mužů 11.kolo

Neděle 20.10.2019

Lanškroun B - Sloupnice 4 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 2.Richtr,28.Ptáček,76.Stasiowski P. z pen.,80.Petruň

Krajský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 19.10.2019

Hlinsko - Lanškroun 2 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 28.Ďuriš,65.Macháček,70.Pecháček

Krajský přebor žáků 9.kolo

Neděle 20.10.2019

Starší

Lanškroun - Moravany / Dašice 1 : 3 ( 0 : 1 )

branka: 69.Šípek

Mladší

Lanškroun - Moravany / Dašice 3 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 14.Richtr M.,17.Janský,57.Popelář

*******************************************************

Krajský přebor mužů 10.kolo

Neděle 13.10.2019

Lanškroun - Svitavy 3 : 1 ( 0 : 1 )

branky: 53.Popelář,77.Ptáček,83.Kolomý Š. - 27.Horák

sestava: Ehrenberger - Veselý,Popelář,Krejsar ( 33. ),Karlík -

- Doležal ( 89.Ďuriš ),Kolomý Š.,Komínek ( 26.Kolomý A. ),

Sita ( 67.Jílek ) - Ptáček,Savych ( 86.Bureš )

1.B.třída mužů 10.kolo

Sobota 12.10.2019 

Kunčina - Lanškroun B 4 : 2 ( 3 : 0 )

branky: 78.Petruň,84.Fait

Krajský přebor dorostu 12.kolo

Neděle 13.10.2019

Lanškroun - Přelouč 3 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 15.,55.a 65.Ďuriš

Krajský přebor žáků 8.kolo

Sobota 12.10.2019

Starší

Polička - Lanškroun 0 : 5 ( 0 : 4 )

branky: 4.,33.a 44.Holásek,12.a 22.vlastní

Mladší

Polička - Lanškroun 9 : 1 ( 4 : 0 )

branka: 32.Kylar

*********************************************************

Krajský přebor mužů 9.kolo

Neděle 06.10.2019 

Luže - Lanškroun  5 : 1 ( 2 : 1 )

branky:3.,46.a 82,Fejl,28.Kroutil,81.Veis - 38.Kolomý Š.

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář ( 64.Karlík ),Krejsar,

Veselý - Doležal,Kolomý Š.,Komínek,Sita - Ptáček,

Marek ( 68.Kolomý A. )

1.B.třída mužů 9.kolo

Sobota 05.10.2019 

Lanškroun B - Jablonné  2 : 0 ( 1 : 0 )

branky:26.Kopecký,83.Ďuriš

Krajský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 06.10.2019 

M.Třebová - Lanškroun  2 : 1 n.p.( 1 : 1 )

branky:26.vlastní Rohla-5.Pecháček

Krajský přebor žáků 7.kolo

Sobota 05.10.2019 

Starší

Lanškroun - Hlinsko  2 : 6 ( 1 : 4 )

branky:22.Mareš,55.Minář

Mladší

Lanškroun - Hlinsko  0 : 6 ( 0 : 2 )

-----------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 8.kolo

Sobota 28.09.2019

Lanškroun - Pardubičky 8 : 1 ( 3 : 1 )

branky: 7.,47.,78.,82.a 88.Ptáček,17.Savych,19.Sita,88.Popelář

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Krejsar,Vaníček

( 62.Karlík ) - Doležal ( 82.Ďuriš ),Komínek ( 74.Kolomý A.),

Kolomý Š.,Sita ( 67.Marek ) - Ptáček,Savych

1.B.třída mužů 8.kolo

Neděle 29.09.09.2019

Pomezí - Lanškroun B 4 : 0 ( 2 : 0 )

Krajský přebor dorostu 10.kolo

Sobota 28.09.2019

Lanškroun - Pardubičky 3 : 3 ( 3 : 2 ) pen. 5 : 4

branky: 26.Pecháček,29.Jílek,42.Šebrle z pen.

Krajský přebor žáků 6.kolo

Neděle 29.09.2019

Starší

Česká Třebová - Lanškroun 3 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 3.Macháček, 22.,48.a 50.Minář

Mladší

Česká Třebová - Lanškroun 7 : 0 ( 3 : 0 )

***************************************************************************

Krajský přebor mužů 7.kolo

Neděle 22.09.2019

Moravany - Lanškroun 3 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 18.a 87.Knotek,37.Lukas - 30.Karlík

sestava: Ehrenberger - Macháček ( 70.Pecháček ),Popelář

 (24.Karlík),Krejsar,Veselý - Doležal,Kolomý Š.,Sita,Komínek,

Savych - Marek( 60.Ptáček )

1.B.třída mužů 7.kolo

Neděle 22.09.09.2019

Lanškroun B - České Heřmanice 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 1.a 73.Mach

Krajský přebor dorostu 9.kolo

Sobota 21.09.2019

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 47.Pecháček

Krajský přebor žáků 5.kolo

Sobota 21.09.2019

Starší

Lanškroun - Letohrad 5 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 1.Minář,8.Macháček,24.z pen.a 59.Pospíšil,49.Kopecký D.

Mladší

Lanškroun - Letohrad 0 : 7 ( 0 : 0 )

*********************************************************

Krajský přebor mužů 6.kolo

Neděle 15.09.2019 

Lanškroun - Třemošnice 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 19.Veselý,67.Sita - 44.Hejcman

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Krejsar,Veselý -

- Doležal ( 92.Karlík ),Komínek ( 72.Kolomý A. ),Kolomý Š.,

Sita ( 88.Marek ) - Ptáček - Savych

1.B.třída mužů 6.kolo

Sobota 14.09.09.2019

Opatovec - Lanškroun B 5 : 0 ( 4 : 0 )

Krajský přebor dorostu 8.kolo

Neděle 15.09.2019

Lanškroun - Letohrad 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 38.Šebrle,86.Ďuriš

Krajský přebor žáků 4.kolo

Neděle 15.09.2019

Starší

Svitavy - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 14.a 65.Šípek,24.a 37.Minář

Mladší

Svitavy - Lanškroun 6 : 1 ( 2 : 1 )

branka: 23.Richtr M.

********************************************************

Krajský přebor mužů 5.kolo

Neděle 08.09.2019

Rohovládová Bělá - Lanškroun 0 : 7 ( 0 : 1 )

branky: 27.a 73.Savych,49.,55.z pen.a 57.Ptáček,65.Kolomý Š.,

76.Veselý

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář ( 76.Karlík ),Krejsar,

Veselý - Doležal ( 73.Jung ),Kolomý Š. ( 78.Skalický D. ),Komínek,

Sita - Ptáček ( 65.Kolomý A. ),Savych

1.B.třída mužů 5.kolo

Sobota 07.09.09.2019

Lanškroun B - Žichlínek 0 : 0 pen.7 : 8

Krajský přebor dorostu 7.kolo

Sobota 07.09.2019

Chrudim B - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 0 )

branky: 62.Pecháček,80.Ďuriš

Krajský přebor žáků 3.kolo

Sobota 07.09.2019

Starší

Lanškroun - Holice 9 : 0 ( 6 : 0 )

branky: 6.,28.a 29.Minář,22.,30.a 45.Macháček,26.Holásek,

37.Pospíšil z pen.,38.Mareš

Mladší

Lanškroun - Holice 2 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 22.Hamřík,33.Janský

*******************************************************

Pohár hejtmana 3.kolo

Středa 04.09.2019 v 18.00

Skuteč - Lanškroun 1 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 40.Sita,70.Marek

************************************************************************

Krajský přebor mužů 4.kolo

Neděle 01.09.2019 

Lanškroun - Holice 3 : 5 ( 2 : 3 )

branky: Richtr,Sita,Ptáček

1.B.třída mužů 4.kolo

Neděle 01.09.2019 

Semanín - Lanškroun B 3 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 31.Kopecký

Krajský přebor dorostu 6.kolo

Neděle 01.09.2019 

Lanškroun - Holice / Sezemice 6 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 36.,75.a 82.Ďuriš,42.a 62.Šebrle,70.Pecháček

Krajský přebor žáků 2.kolo

Sobota 31.08.2019

Starší 

Žamberk - Lanškroun 5 : 6 ( 0 : 4 )

branky: 10.Švarc z pen.,13.,37.a 50.Minář,23.Pospíšil z pen.,35.Macháček

Mladší

Žamberk - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 0 )

branky: 35.Kylar,37.Žák,44.Vávra,46.Hamřík

*********************************************************

Krajský přebor dorostu 5.kolo

Středa 28.08.2019 

Prosetín / Holetín - Lanškroun 2 : 1 ( 1 : 0 )

branky:14.Borna,55.Horák-61.Pecháček

***************************************************************************

Krajský přebor mužů 3.kolo

Neděle 25.08.2019

Heřm. Městec - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen.6 : 5

branky: 22.Salfický - 40.Savych

sestava: Ehrenberger - Macháček,Popelář,Krejsar,Veselý - 

- Doležal,Komínek( 90.Kolomý A. ),Kolomý Š. ( 79. ),Sita -

- Ptáček - Savych ( 80.Marek )

1.B.třída mužů 3.kolo

Sobota 24.08.2019

Lanškroun B - Březová n.Sv. 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen.1 : 2 

branky: 11.Bednář - 37.Dufek

Krajský přebor dorostu 4.kolo

Sobota 24.08.2019 

H.Městec / Choltice - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 2 )

branky: 40.a 60.Pecháček,43.Borovský M.,80.Šebrle

Krajský přebor žáků 1.kolo

Sobota 24.08.2019

Starší

Lanškroun - Choceň 6 : 1 ( 3 : 1 )

branky: 6.Mareš,10.a 53.Kopecký D.,29.Macháček,48.Minář,

52.Šípek

Mladší

Lanškroun - Choceň 6 : 3 ( 3 : 0 )

branky: 22.Janský,24.a 27.Hamřík,39.a 56.Arban J.,47.Žák

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 2.kolo

Neděle 18.08.2019

Lanškroun - Horní Ředice 6 : 1 ( 4 : 1 )

branky: 5.Doležal,8.Popelář,24.Savych,43.a 70.Ptáček,63.Marek -

- 30.Dědič

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Pavelka,Veselý -

- Doležal ( 82.Karlík ),Kolomý Š.,Komínek ( 75.Kolomý A. ),

Sita ( 45.Marek ) - Ptáček - Savych ( 71.Jung )

1.B.třída mužů 2.kolo

Sobota 17.08.2019

Libchavy - Lanškroun B 5 : 2 ( 3 : 2 )

branky: 4.Martinák,33.a 34.Pavlák,57.Ráb z pen.,71.Hodr -

- 1.Petruň,40.Kopecký

Krajský přebor dorostu 3.kolo

Neděle 11.08.2019

Lanškroun  - Jablonné 4 : 3 ( 2 : 2 )

branky: 8.a 64.Pecháček,30.Bureš,89.Jílek

***********************************************************

Krajský přebor dorostu 2.kolo

Středa 14.08.2019 v 18.00 

Lanškroun - Česká Třebová 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 81.Pecháček

****************************************************************************

Krajský přebor mužů 1.kolo

Neděle 11.08.2019

Lanškroun - M.Třebová 3 : 3 ( 2 : 2 ) pen. 4 : 1

branky: 6.z pen. a 63.Sita,36.Ptáček - 13.Polák,33.Bednář,

65.Konečný

sestava: Ehrenberger - Vaníček,Popelář,Krejsar ( 30. ),Veselý -

- Savych ( 76.Doležal ),Kolomý Š. ( 87.Marek ) Komínek,Kolomý A.

( 46.Richtr M. ),Sita - Ptáček

 

1.B.třída mužů 1.kolo

Sobota 10.08.2019

M.Třebová B - Lanškroun B 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 42.Richtr M.,92.Černušák

Krajský přebor dorostu 1.kolo

Neděle 11.08.2019

Lanškroun - Libchavy 2 : 3 ( 1 : 3 )

branky: 37.Bureš,83.Ďuriš

*********************************************************

Pohár hejtmana muži 1.kolo

03.08.2019

Tatenice - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky : 2. Ptáček,86. Jung

sestava:Ehrenberger-Vaníček,Veselý,Jung(88.Rohla),Savych(89.Fikejs)-

Kolomý Š.,Krejsar,Popelář,Marek(46.Richtr)-

Ptáček,Kolomý A.(58.Doležal)

Přátelské utkání muži 

31.07.2019

Šumperk - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 1 )

branky : 2 x ptáček

sestava: Fikejs- Macháček,Popelář,Krejsar,Vaníček-

Marek,Kololmý A.,Kolomý Š.,Doležal-

Ptáček,Savych

Střídali:Jung,Stasiowski P.

Přípravné utkání muži

12.07.2019 

Zábřeh - Lanškroun  4 : 4 ( 3 : 2 )

branky : 2 x Savych,Ptáček (p.),Kolomý  A.

Sestava : Herzog-Skalický M.,Krejsar,Komínek,Sita-

Doležal,Kolomý A.,Kolomý Š.,Marek-

Ptáček,Savych 

Střídali : Macháček,Jílek

 

Novinky

Lanškroun - Hlinsko

13.04.2015 18:49
Lanškroun - Hlinsko 4:1 Atak předních příček pokračuje. Lanškroun přidal další tři body do tabulky...

Lanškroun B - Jablonné n/Orl.

08.04.2015 18:46
Lanškroun B – Jablonné 4:0 Domácí mužstvo si pomohlo posilami z A týmu a podle toho to na hřišti...

Holice - Lanškroun

05.04.2015 08:44
utkání se bude hrát v náhradním termínu 14.04.2015 v 17:30

Čistá - Lanškroun B

03.04.2015 06:43
Čistá – Lanškroun B 2:5 Domácí doplatili na špatnou první půli, v níž pustili soupeře příliš snadno...

Lanškroun - Pardubičky

03.04.2015 06:39
TJ Lanškroun – Pardubičky 3:2 Nebylo to jednoduché utkání, ale hráči Lanškrouna jej s vypětím všech...

Svitavy - Lanškroun

23.03.2015 19:16
TJ Svitavy - TJ Lanškroun 0:2 (0:1) Na lánské umělce se nástup do utkání lépe povedl hostům, hned...

TRÉNINKY MUŽI

11.01.2015 09:43
V PONDĚLÍ SRAZ 17:00 HŘIŠTĚ LANŠKROUN!!! VE STŘEDU SRAZ 16:45HŘIŠTĚ LANŠKROUN!!! V PÁTEK SRAZ 16:45...

Zahájení zimní přípravy dorost

21.12.2014 11:49
Zahájení zimní přípravy  05.01.2015 v 17.hod.fotbalové hřiště Lanškroun. S pozdravem trenér...

Zahájení zimní přípravy Muži A+B

02.12.2014 17:50
Dne 09.01.2015 zahájení zimní přípravy  Muži A+B v 17.00 hod. fotbalový stadion Lanškroun. S...

Komentář Orlických novin

26.11.2014 07:55
Tradiční frázi, kterou používají studenti po poslední hodině nebo pracující lid, když přístupovou...
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>