Kniha návštěv

Fondy za přijatelné ceny

Judith Myers | 01.03.2018

Jsem soukromý investor a ochotný nabízet osobní / podnikatelské úvěry jednotlivcům a organizacím s flexibilními úrokovými sazbami. Změňte své plány do reality. Nabízíme půjčky novým i stávajícím zákazníkům i se špatným úvěrovým skóre, takže pokud chcete vyrazit do nového auta, vylepšit svůj domov, nastartovat svůj sen nebo obnovit své finance, mohu vám pomoci.
Email: judith2loans@gmail.com

Halové turnaje FOTTUR JAROMĚŘ 2017-2018

Jiří Červenka | 24.10.2017

Dobrý den
Fotbalový klub Jaroměř by Vás chtěl pozvat na Jaroměřské fotbalové turnaje FOTTUR JAROMĚŘ 2017-2018 nejmenších fotbalistů, do nově postavené sportovní haly ASVAJ. V příloze zasílám pozvánku s jednotlivými termíny a ročníky. Věnujte pozornost časové náročnosti turnajů, kde jsou turnaje pro max. 6 týmů(odpolední, dopolední – takřka stejná doba odehraných minut ve zkráceném časovém úseku) a turnaje pro max. 10 týmu (celodenní s finálovými souboji). Novinkou jsou turnaje MINI-přípravek v rozestavení 3+0 současně na dvou hracích plochách - zkrácená časová náročnost!!!
Prosím o přeposlání mužstvům, případně trenérům vybraných ročníků a prosím o shovívavost, kde při sestavování kontaktů bylo použito několika zdrojů a tak je možné, že pozvánku obdržíte vícekrát.
Děkuji a těším se s Vámi na shledání v Jaroměři.
autodilycervenka.jaromer@seznam.cz

Pozvánka na turnaj

Babylon cup | 16.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup (120 týmů), který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na www.babyloncup.cz

Statistiky Vašeho klubu

Fotbalon.cz | 25.08.2015

Sledujte články a statistiky vašeho klubu https://fotbalon.cz/?route=listnew/list

Statistiky hráčů a klubu

Fotbalon.cz | 30.05.2015

Ahojte,
zkoušeli jste již Vaše předzápasové statistiky na Fotbaloně jako ostatní kluby?
Malá ukázka z táboru jiného týmu :) https://fotbalon.cz/statistiky-zapasu/6909
Fotbalon.cz, pro český fotbal jak si ho chceme pamatovat.

FOTBALON.CZ

David | 23.03.2015

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz

Kineziologické tejpy

Standa | 29.11.2014

Vážení sportovní přátelé,

Dovoluji si Vám nabídnout kineziologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz
Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou hranice Vašeho výkonu.

V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny.
Neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě.
www.tapestore.cz
tapestorecz@gmail.com

Live zápasy z Lanskrouna

lanskrounský fanoušek | 02.11.2014

Jenom bych chtěl poprosit toho, kdo domácí zápasy snímá, zda by to nešlo lépe.V porovnání se zápasy snímanými venku je kvalita hodně nízká ,Stačí se zpětně podívat třeba na poslední zápas s Chocní. Fotbal se hraje s míčem a je třeba ho , co nejpečlivěji sledovat.Že to jde, viz..většina zápasů venku. Děkuji!

fotbalové programy (zpravodaje)

jaaggi | 22.10.2014

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy Vašeho klubu sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertIncop | 07.06.2018

The prostate is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections received from the rest from the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations per week will prevent cancer of prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to adopt to make certain a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to go for prostate examination at least once per year.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek