Kniha návštěv

Fondy za přijatelné ceny

Judith Myers | 01.03.2018

Jsem soukromý investor a ochotný nabízet osobní / podnikatelské úvěry jednotlivcům a organizacím s flexibilními úrokovými sazbami. Změňte své plány do reality. Nabízíme půjčky novým i stávajícím zákazníkům i se špatným úvěrovým skóre, takže pokud chcete vyrazit do nového auta, vylepšit svůj domov, nastartovat svůj sen nebo obnovit své finance, mohu vám pomoci.
Email: judith2loans@gmail.com

Halové turnaje FOTTUR JAROMĚŘ 2017-2018

Jiří Červenka | 24.10.2017

Dobrý den
Fotbalový klub Jaroměř by Vás chtěl pozvat na Jaroměřské fotbalové turnaje FOTTUR JAROMĚŘ 2017-2018 nejmenších fotbalistů, do nově postavené sportovní haly ASVAJ. V příloze zasílám pozvánku s jednotlivými termíny a ročníky. Věnujte pozornost časové náročnosti turnajů, kde jsou turnaje pro max. 6 týmů(odpolední, dopolední – takřka stejná doba odehraných minut ve zkráceném časovém úseku) a turnaje pro max. 10 týmu (celodenní s finálovými souboji). Novinkou jsou turnaje MINI-přípravek v rozestavení 3+0 současně na dvou hracích plochách - zkrácená časová náročnost!!!
Prosím o přeposlání mužstvům, případně trenérům vybraných ročníků a prosím o shovívavost, kde při sestavování kontaktů bylo použito několika zdrojů a tak je možné, že pozvánku obdržíte vícekrát.
Děkuji a těším se s Vámi na shledání v Jaroměři.
autodilycervenka.jaromer@seznam.cz

Pozvánka na turnaj

Babylon cup | 16.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup (120 týmů), který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na www.babyloncup.cz

Statistiky Vašeho klubu

Fotbalon.cz | 25.08.2015

Sledujte články a statistiky vašeho klubu https://fotbalon.cz/?route=listnew/list

Statistiky hráčů a klubu

Fotbalon.cz | 30.05.2015

Ahojte,
zkoušeli jste již Vaše předzápasové statistiky na Fotbaloně jako ostatní kluby?
Malá ukázka z táboru jiného týmu :) https://fotbalon.cz/statistiky-zapasu/6909
Fotbalon.cz, pro český fotbal jak si ho chceme pamatovat.

FOTBALON.CZ

David | 23.03.2015

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz

Kineziologické tejpy

Standa | 29.11.2014

Vážení sportovní přátelé,

Dovoluji si Vám nabídnout kineziologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz
Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou hranice Vašeho výkonu.

V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny.
Neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě.
www.tapestore.cz
tapestorecz@gmail.com

Live zápasy z Lanskrouna

lanskrounský fanoušek | 02.11.2014

Jenom bych chtěl poprosit toho, kdo domácí zápasy snímá, zda by to nešlo lépe.V porovnání se zápasy snímanými venku je kvalita hodně nízká ,Stačí se zpětně podívat třeba na poslední zápas s Chocní. Fotbal se hraje s míčem a je třeba ho , co nejpečlivěji sledovat.Že to jde, viz..většina zápasů venku. Děkuji!

fotbalové programy (zpravodaje)

jaaggi | 22.10.2014

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy Vašeho klubu sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Fotbalové Kempy

www.fotbalove-kempy.eu | 16.04.2014

Letní kemp 2014 Letní kemp Kemp vedení pod hlavičkou zkušených trenérů Letní fotbalový kemp mládeže navštíví i bývalí prvoligový hráči s kterými bude možnost si i zatrénovat Kemp je určen pro mládež od 6 do 15 let Každý účastník má zajištěný pravidelný příjem stravy a pitný režim Tréninky budou probíhat zábavnou formou podle moderního trendu Nesmíme zapomenout také že na každého účastníka čeká tréninkový komplet Nike (dres,trenky,stulpny),Diplom,Pohár a mnoho dalších zážitků Zajištěno hřiště s přírodní trávou,hřiště s umělou trávou,bazén,bowling,minigolf Pro spuštění kempu je minimální počet 20 účastníku a maximálně 30 v jednom turnusu. Nové Hřiště z přírodním trávníkem foto připravujeme. Kemp proběhne v okolí Lužických hor v Libereckém kraji (Heřmaňice v Podještědí) a to vše v areálu Česká hospoda ( DEPADANCE) I. turnus: 28.6. 2014 – 3.7. 2014 II. turnus: 3.7. 2014 – 8.7. 2014 III. turnus: 8.7. 2014 – 13.7. 2014 Cena kempu 4 400 ,-Kč (včetně ubytování s plnou penzí) www.fotbalove-kempy.eu

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek