Kniha návštěv

Statistiky Vašeho klubu

Fotbalon.cz | 25.08.2015

Sledujte články a statistiky vašeho klubu https://fotbalon.cz/?route=listnew/list

Statistiky hráčů a klubu

Fotbalon.cz | 30.05.2015

Ahojte,
zkoušeli jste již Vaše předzápasové statistiky na Fotbaloně jako ostatní kluby?
Malá ukázka z táboru jiného týmu :) https://fotbalon.cz/statistiky-zapasu/6909
Fotbalon.cz, pro český fotbal jak si ho chceme pamatovat.

FOTBALON.CZ

David | 23.03.2015

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz

Kineziologické tejpy

Standa | 29.11.2014

Vážení sportovní přátelé,

Dovoluji si Vám nabídnout kineziologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz
Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou hranice Vašeho výkonu.

V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny.
Neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě.
www.tapestore.cz
tapestorecz@gmail.com

Live zápasy z Lanskrouna

lanskrounský fanoušek | 02.11.2014

Jenom bych chtěl poprosit toho, kdo domácí zápasy snímá, zda by to nešlo lépe.V porovnání se zápasy snímanými venku je kvalita hodně nízká ,Stačí se zpětně podívat třeba na poslední zápas s Chocní. Fotbal se hraje s míčem a je třeba ho , co nejpečlivěji sledovat.Že to jde, viz..většina zápasů venku. Děkuji!

fotbalové programy (zpravodaje)

jaaggi | 22.10.2014

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy Vašeho klubu sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertIncop | 07.06.2018

The prostate is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections received from the rest from the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations per week will prevent cancer of prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to adopt to make certain a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to go for prostate examination at least once per year.

Fotbalové Kempy

www.fotbalove-kempy.eu | 16.04.2014

Letní kemp 2014 Letní kemp Kemp vedení pod hlavičkou zkušených trenérů Letní fotbalový kemp mládeže navštíví i bývalí prvoligový hráči s kterými bude možnost si i zatrénovat Kemp je určen pro mládež od 6 do 15 let Každý účastník má zajištěný pravidelný příjem stravy a pitný režim Tréninky budou probíhat zábavnou formou podle moderního trendu Nesmíme zapomenout také že na každého účastníka čeká tréninkový komplet Nike (dres,trenky,stulpny),Diplom,Pohár a mnoho dalších zážitků Zajištěno hřiště s přírodní trávou,hřiště s umělou trávou,bazén,bowling,minigolf Pro spuštění kempu je minimální počet 20 účastníku a maximálně 30 v jednom turnusu. Nové Hřiště z přírodním trávníkem foto připravujeme. Kemp proběhne v okolí Lužických hor v Libereckém kraji (Heřmaňice v Podještědí) a to vše v areálu Česká hospoda ( DEPADANCE) I. turnus: 28.6. 2014 – 3.7. 2014 II. turnus: 3.7. 2014 – 8.7. 2014 III. turnus: 8.7. 2014 – 13.7. 2014 Cena kempu 4 400 ,-Kč (včetně ubytování s plnou penzí) www.fotbalove-kempy.eu

40% sleva na sortiment značky Adidas

Martin Neoral | 10.11.2013

Vážení sportovní přátelé, členové týmu a fanoušci klubu,

dovoluji si Vás oslovit ke spolupráci se značkou Adidas. Nabízím Vám možnost odběru se 40% slevou na kompletní sortiment jak sportovního vybavení (dresy, soupravy, kopačky, turfy, sálovky, míče, tašky atd...) tak i volnočasového (trika, mikiny, soupravy, obuv, doplňky atd...)

A jak si nakoupit to, co se mi líbí? Každý člen týmu si své objednávky řeší sám. Níže je uvedený kontakt na obchodního zástupce. Pokud budete něco potřebovat, bude se vám líbit oblečení či spoustu dalšího, na uvedený kontakt zašlete poptávku daného artiklu. Zboží je objednáváno v Německu, odkud je pak expedováno. Poté vám bude vytvořena objednávka.

Sleva se vždy počítá z maloobchodní ceny. Sortiment můžete vybírat na stránkách www.hzhsport.cz. Stejně tak můžete zboží hledat na veškerých webových stránkách, kde je sortiment firmy adidas. Poté se poptáte na dostupnost zboží a budete řešit objednávku.

Poštovné při objednávce nad 2500 kč zdarma.

S pozdravem

Mgr. Martin Neoral
Obchodní zástupce
M: +420 721 354 032
neoralmartin@centrum.cz

foto

divák | 23.09.2013

foto ze zápasu s MFK B najdete na www.afk1994.rajce.idnes.cz

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek