Lanškroun B - Jablonné n/Orl.

08.04.2015 18:46

Lanškroun B – Jablonné 4:0 Domácí mužstvo si pomohlo posilami z A týmu a podle toho to na hřišti vypadalo. Zejména Martin Novák byl ve středu hřiště hodně cítit a svým spoluhráčům připravil tři branky. Skóre otevřel v 11. minutě Mizerák, když mu adresoval přihrávku za obranu právě Novák. Na druhou branku se čekalo jen do 15. minuty, kdy se prosmýknul mezi stopery Fait a přesně zakončil. Hosté si do té doby prakticky nekopli. Poprvé se osmělili až v 21. minutě, když se protáhl po pravé straně Vaníček, adresoval zpětnou přihrávku Štrumlovi, jenž mohl vytěžit mnohem více než střelu do boční sítě. Že zůstanou tři body doma, rozhodly dva slepené góly na sklonku poločasu. Domácí vedli 4:0 a na hřiště mohli jít po přestávce hráči, kteří pravidelněji nastupují za B tým. Druhá půle už byla mnohem vyrovnanější. Jedinou vážnější šanci zaznamenali hráči Jablonného v 67. minutě. Střídající dorostenec Matějka se ocitl na hranici vápna nikým nehlídaný, na úkor přesnosti volil tvrdost a branku přestřelil.