Lanškroun - K.Horka

02.10.2015 06:06

Bezbranková remíza v Lanškrounu

Do Lanškrounu přijela Kamenná Horka, dal se čekat zajímavý zápas, který nakonec nepřišel. Pojďme se podívat na to, co se v zápase stalo!

První poločas nám moc nenabídl

Do první šance celého zápasu se hned v 5.minutě dostal domácí Černušák, který se po Faitově centru dostal ve vápně k hlavičce, kterou gólman Vraspír dokázal z šibenice vytáhnout. V 17.minutě se hosté dostali k exekuci volného přímého kopu, po kterém se k hlavičce ze stejného prostoru jako Černušák dostal Halamka a domácí gólman Jaroš ji dokázal vyrazit. V 21.minutě se ke střele zpoza vápna dostal domácí Komínek, brankář Vraspír ji však dokázal opět zneškodnit. Celý první poločas probíhal víceméně vyrovnaně, neviděli jsme moc šancí a pro diváka se hrál velice nezáživný fotbal, který nám toho opravdu moc nenabídl. Poločas se dohrál za stavu 0:0 a do kabin se tak šlo za smírného stavu.

Neproměněné šance znamenaly penaltový rozstřel

Druhý poločas nám nabídl pár zajímavých situací, ale nebylo jich opět mnoho. V 66.minutě dokázal hostující Richter uvolnit Halamku, který běžel sám na gólmana, svoji šanci však využít nedokázal. V 68.minutě se do další šance hostů dostal Škáva, který obdržel míč za obranu domácích. Se svou šancí naložil podobně jako jeho kolega Halamka a gól se tak neslavil. O tři minuty později dokázal z levé strany nacentrovat míč Doležal. Míč propadl vápnem až na zadní tyč, kde se nacházel Fait, ten však o kousíček míč nezasáhnul. V 88.minutě se po závaru ve vápně hostů dostal ke střele zpoza vápna Černušák, ten svou střelu však poslal mimo branku.

Domácí byli šťastnějším týmem

V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří dokázali rozstřel vyhrát poměrem 4:2 a zajistili si tak druhý bod ze zápasu.