Lanškroun - Letohrad B

06.10.2015 17:06

TJ Lanškroun – FK Letohrad B 7:2
Zápas se hrál ve stejnou dobu jako utkání letohradského áčka, tudíž hosté přijeli ve značně okleštěné sestavě. Navíc ještě musel do brány Michal Dvořáček, jehož post je spíše v záloze. Paradoxně to na začátku zápasu nemělo vliv. Běžela osmá minuta, když otevřel skóre zápasu hostující Jakub Procházka. Pro domácí to byl trochu šok, ze kterého je vysvobodil vlastní gól Filipa Procházky. Vlastními silami se Lanškroun dostal do vedení na konci poločasu. Své gólové představení započal Miroslav Knápek, který v 40. a 45. minutě zajistil domácím náskok 3:1. Tenhle duel lanškrounský střelec potřeboval. Trenér Hrabáček několikrát zmiňoval, že by bylo nutné, aby se chytil. Povedlo se to. Trefil se totiž ještě dvakrát a domácí vedli v 59. minutě již 5:1. Střídající letohradský Macháček posléze snížil, ale na vývoj utkání to velký vliv nemělo. Naopak hosté pak inkasovali ještě dvakrát a odjeli s debaklem 2:7. Lanškrounu vítězství hodně pomohlo.