Polička B - Lanškroun B

14.05.2015 06:24

Polička B – Lanškroun B 4:1-Ústředními postavami domácího mužstva byli nestárnoucí lídři F. Švec a J. Dittrich, kterým v útoku sekundoval s chutí hrající Dobiáš. Polička se ujala vedení ve 41. minutě právě zásluhou Dobiáše (1:0), ale vzápětí po hrubce v obraně Moravec střelou k tyči srovnal – 1:1. Do kabin však přece jenom odcházeli spokojenější domácí, jelikož se po centru Harašty podruhé prosadil Dobiáš. Také ve druhém poločase byla rezerva lepší a dvěma brankami si vítězství pojistila. Nejprve v 54. minutě pronikl do pokutového území opět Dobiáš, byl faulován a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil F. Švec – 3:1. V závěru se ještě dočkal gólu po přihrávce za obranu střídající Kovář a překvapivě vysoké vítězství bylo dokonáno.