Polička B - Lanškroun B

23.09.2015 17:17

Lanškrounská rezerva si z Poličky veze tři body

Zápas, kde se čekal velice vyrovnaný výkon obou mužstev. To se potvrdilo a jediné co rozhodlo, byla větší produktivita hostů. Pojďme se na celé utkání podívat!

Domácí se brzy dostali do vedení

V prvním poločase se hrál víceméně vyrovnaný fotbal, šance však byly spíše na straně hostů. V 2.minutě se do první velké šance Lanškrounu dostal Fait, který šel do úniku sám na gólmana. Ten však jeho střelu dokázal vytěsnit a první šanci hostů tak zlikvidoval. V 11.minutě se gólu dočkali domácí, po standardní situaci se k hlavičce na přední tyči dostal Pavliš a neomylně ji poslal do branky hostů. Domácí byli po vstřeleném gólu paradoxně aktivnější a měli určitou územní převahu. Ve 40.minutě se do šance však dostal Fait. Ten se opět ocitl sám před gólmanem domácích, ale znovu na něj nevyzrál a Dittrich mu jeho střelu vyrazil. To bylo z prvního poločasu vše a do kabin se šlo lépe domácím, s vedením 1:0.

Lanškroun díky dvěma gólům otočil zápas

Ve druhém poločase si převahu začínali budovat hosté a v 62.minutě to přineslo ovoce. Důrazný Mizerák se po Faitově přihrávce na střed hřiště dokázal uvolnit a z hranice šestnáctky poslal svoji střelu k tyči a vyrovnal na 1:1. O tři minuty později se do další šance hostů dostal Fait, tentokrát to zkoušel střelou zpoza vápna a ta mu opět ke gólu nestačila. Pozorný Dittrich si s jeho střelou dokázal poradit a bez problému ji zneškodnil. V 70.minutě přišel druhý gól pro hosty, kdy Vacek dokázal po lajně vysunout Karlíka a ten míč poslal centrem do vápna. Tam si skvěle naběhl Komínek, který svoji přesnou hlavičkou nedal Dittrichovi šanci a poslal hosty do vedení 2:1. Tento stav vydržel až do konce zápasu a Lanškroun se mohl radovat ze tří bodů.

Ohlasy k zápasu

SK Polička B - František Švec (asistent trenéra): Nějaký tlak jsme měli, ale více méně takový platonický. Možná by zápasu slušela i remíza, ale hosté dokázali své šance lépe využít a vyhráli.
TJ Lanškroun B - Milan Růžička (trenér): V prvním poločase se kupily nepřesnosti a nedokázali jsme ohrozit brankáře. V druhé půli se naše aktivita nakonec projevila dokázali jsme své šance proměnit.