Soustředění našich nadějí

16.08.2015 08:39

Zpráva o soustředění

 

Ve dnech 11. 8. až 15. 8. 2015 se uskutečnilo za úmorného tepla v Dolním Újezdě soustředění mladší a starší fotbalové přípravky pod vedením trenérů M. Martince, S. Strouhala, L. Šilara a P. Kollerta. Hráčů se aktivně zapojilo 19. Trénovalo se 2x denně ráno a odpoledne, po večeři se buď běhalo, nebo skákalo přes švihadlo. Mezi tím jsme chodili pravidelně do bazénu. Velmi kvalitní stravu nám připravoval pan Pavel Jarmer z motorestu Na rovince v Dolním Újezdě.

Kluci soustředění poctivě odpracovali, na konci byli unaveni, ale stálo to za to. Je dobře, že se nám vyhýbali zranění. Kluci byli tak rychlí, že se jim vyhýbali i vosy (pouze 3 bodnutí). Zkusili jsme si i různé druhy testů jak fotbalových tak i atletických např. sed-leh, běh na 50 m, přesnost přihrávky, žonglování apod. Takže můžeme příště srovnávat, jestli se zlepšili nebo zhoršili (ale to snad ne). Na konci soustředění si zahráli ligu mistrů.

Co bylo nejdůležitější? Určitě tvoření správné party. Celé soustředění proběhlo bez konfliktů a bez rušivých vlivů. Zasmáli jsme se, ale při tom poctivě trénovali.

Nakonec bych všem klukům chtěl poděkovat za perfektní přístup a také všem kolegům trenérům při pomoci v řízení tréninků.

 

M. Martinec