Komentáře

Česká Třebová - turnaj ml. přípravky na trávě

21. 6. 2014, ročník 2005 a mladší

Lanškroun fialový – Česká Třebová B 6 : 1 (2 : 1)

Branky: Mareš L. 2x, Doleček M. 2x, Macháček T. 2x

Lanškroun fialový – Lanškroun modrý 5 : 1 (1 : 1)

Branky: Doleček M 2x, Vávra M. 2x, Mareš L.

Lanškroun fialový – Ústí nad Orlicí 5 : 1 (1 : 1)

Branky: Macháček T. 2x, Doleček M., Martinec M.

Lanškroun fialový – Zámrsk 7 : 0 (3 : 0)

Branky: Macháček T. 2x, Mareš L. 2x, Martinec M., Šilar T.,

Doleček J.,

Lanškroun fialový – Choceň 1 : 4 (1 : 2)

Branka: Doleček M.

Lanškroun fialový – Česká Třebová A 4 : 3 (2 : 0)

Branky: Macháček T. 2x, Mareš L., Doleček J.

Sestava: Kollert F., Vávra M., Doleček J. a M., Šilar T.

Macháček T., Martinec M., Mareš L.

Lanškroun modrý – Česká Třebová A 1 : 6 (1 : 1)

Branka: Borovský Š.

Lanškroun modrý – Lanškroun fialový 1 : 5 (1 : 1)

Branka: Tareš J.

Lanškroun modrý – Zámrsk 2 : 2 (1 : 1)

Branka: Tareš J. 2x

Lanškroun modrý – Choceň 0 : 6 (0 : 2)

Lanškroun modrý – Česká Třebová B 1 : 3 (1 : 0)

Branka: Tareš J.

Lanškroun modrý – Ústí nad Orlicí 1 : 5 (1 : 0)

Branka: Tareš J.

Sestava: Daniel F., Holásek M., Hrynečko J., Tejkl M., Veselý J.,

Tareš J., Zelinka A., Beran M., Majer T., Nagy J., Borovský Š.

Pořadí:

1. Česká Třebová A

2. Choceň

3. Lanškroun fialový

4. Ústí nad Orlicí

5. Zámrsk

6. Česká Třebová B

7. Lanškroun modrý

Nejlepším brankářem turnaje byl Filip Kollert

**********************************************************************************************************************************************

2.ročník turnaje v Lanškrouně ml.přípravky roč.2005 a ml.

14.6.2014

Lanškroun“3“ – Lanškroun“1“ 6 : 0

Lanškroun“3“ – Lanškroun“2“ 11 : 1

Lanškroun“3“ – Štíty 7 : 1

Lanškroun“3“ – Tatenice 12 : 0

Lanškroun“3“ – Luková 4 : 1

Lanškroun“3“ – Česká Třebová 2 : 1

Lanškroun“2“ – Lanškroun“1“ 1 : 6

Lanškroun“2“ – Štíty 3 : 9

Lanškroun“2“ – Česká Třebová 0 : 9

Lanškroun“2“ – Tatenice 4 : 4

Lanškroun“2“ - Luková 0 : 6

Lanškroun“1“ - Štíty 3 : 4

Lanškroun“1“ – Česká Třebová 3 : 6

Lanškroun“1“ - Tatenice 4 : 0

Lanškroun“1“ - Luková 5 : 1

Sestava: La „3“ : Kollert F.,Šilar T.,Macháček T.,Martinec M.,

Vávra M.,Mareš L.,Pospíšil S.,Kyčmol Š.,Doleček J.+M.

Sestava: La“2“: Beran M.,Krhoun M.,Kudláček A.,Petrovka D.,Popelář P..

Špinler K.,Tareš J.,Urban S.,Vondra J.,Prokop M.

Sestava: La“1“: Borovský Š.,Hrynečko J.,Majer T.,Stehlík A.,Tejkl M.,Daniel F.,

Holásek M.,Nagy J.,Veselý J.,Zelinka A.,

Nejlepší brankář turnaje: Sebastian Urban – Lanškroun „2“

Nejlepší střelec turnaje : Tomáš Macháček – Lanškroun“3“ – 12 gólů

Nejužitečnější hráč Lanškroun „1“ – Antonín Stehlík

Nejužitečnější hráč Lanškroun „2“ - Patrik Popelář

Nejužitečnější hráč Lanškroun „3“ – Miroslav Martinec

Pořadí turnaje

1. Lanškroun „3“

2. Česká Třebová

3. Štíty

4. Lanškroun „1“

5. Luková

6. Lanškroun „2“

7. Tatenice

**********************************************************************************************************************************************

Okresní miniliga ml.přípravky

7. 6. 2014, Králíky

Lanškroun – Semanín 0 : 6

Lanškroun – Němčice 7 : 3

Branky: Stehlík A. 6x, Borovský Š.

Lanškroun – Králíky 11 : 2

Branky: Stehlík A. 5x, Borovský Š. 2x, Nagy J., Veselý J.,

Majer T.

Sestava: Tejkl M., Borovský Š., Hrynečko J.,

Nagy J., Veselý J., Stehlík A., Majer T.

 

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

8. 6. 2014 Choceň

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 21 : 0

Branky: Tareš J. 7x, Beran M. 6x, Prokop M. 3x ,

Petrovka D. 3x, Popelář P., Krhoun M.

Lanškroun – Letohrad 7 : 6

Branky: Tareš J. 3x, , Beran M. 3x, Petrovka D.

Lanškroun – Choceň 10 : 0

Branky: Tareš J. 3x, Beran M. 2x, Petrovka D. 2x,

Prokop. M, Popelář P.

Sestava: Beran M., Krhoun M., Kudláček A., Vondra J.

Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Prokop M. , Špinler K.

Finále poháru Pardubického kraje

7.6.2014.,Lázně Bohdaneč

 

Skupina „B“

Lanškroun – Hlinsko 4 : 6 ( 3 : 1 )

Branky: Macháček T.3x,Doleček J.

Lanškroun – Vysoké Mýto 3 : 4 (0 : 3 )

Branky: Martinec M.,Macháček T.,Doleček J.

Lanškroun – Ústí n/Orlicí 8 : 2 ( 6 : 2 )

Branky: Macháček T.4x,Mareš L.,Doleček J.,Vávra M.

Lanškroun – Česká Třebová 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.2x,Vávra M.

zápas o 5.místo

Lanškroun – Choceň 4 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: Macháček T.2x,Pospíšil S.,Vávra M.

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.Vávra M.

Doleček J.,Mareš L.,Šilar T.,Pospíšil S.

V sobotu 7. 6. 2014 jsme se zúčastnili v Lázních Bohdaneč finále poháru Pardubického fotbalového svazu v minikopané mladší přípravky. Tomu předcházela kvalifikace minulý týden ve Vysokém Mýtě, kde jsme skončili druzí a postoupili do tohoto finále. Kvalifikace se hrála v třech skupinách po 8 mužstev a vždy postupovali první 3.

Závěrečného turnaje se tedy se zástupcem pořadatele z Pardubic zúčastnilo 10 mužstev. Všichni kromě nás a Přelouče hrají vyšší třídu, takže už jen postup z kvalifikace byl úspěch. Hrálo se ve dvou skupinách po 5 a následovali zápasy o umístění.

 

 

*****************************************************************************************************************************

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

31. 5. 2014 Letohrad

Lanškroun – Česká Třebová 17 : 1

Branky: Tareš J. 6x, Beran M. 4x, Petrovka D. 3x,

Prokop. M, Krhoun M., Kudláček A., Urban S.

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 23 : 1

Branky: Tareš J. 5x, Prokop M. 5x , Petrovka D. 3x,

Kudláček 3x, Beran M. 2x, Urban 2x, Popelář P.,

Špinler K., Krhoun M.

Lanškroun – Letohrad 13 : 3

Branky: Tareš J.6x, , Beran M. 3x, Popelář P., Prokop M.,

Petrovka D.

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M., Kudláček A.,

Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Prokop M. a T.

Okresní miniliga ml.přípravky

31. 5. 2014, Lanškroun

1. kolo

Lanškroun – Semanín 3 : 5 (2 : 3)

Branky: Borovský Š. 3x

Lanškroun – Králíky 8 : 3 (4 : 0)

Branky: Stehlík A. 4x, Borovský Š. 3x, Holásek M.

Pořadí: 1. Semanín, 2. Lanškroun, 3. Králíky

2. kolo

Lanškroun – Semanín 4 : 7 (2 : 3)

Branky: Stehlík A. 2x, Vítek A., Zelinka A.

Lanškroun – Králíky 13 : 2 (8 : 2)

Branky: Stehlík A. 3x, Borovský Š. 3x, Hrynečko J. 2x,

Nagy J., Vítek A., Tejkl M., Zelinka A., vlastní

Pořadí: 1. Lanškroun, 2. Králíky, 3. Semanín

Sestava: Tejkl M., Daniel F., Borovský Š., Hrynečko J.,

Zelinka A., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Stehlík A.

****************************************************************************************************************************************

Krajská miniliga ml.přípravky

25. 5. 2014, Česká Třebová

Lanškroun – Česká Třebová B 8 : 2

Branky: Macháček T. 3x, Doleček M. 2x, Vávra M., Martinec M.,

Doleček J.

Lanškroun – Moravská Třebová 11 : 1

Branky: Martinec M. 3x, Macháček T. 3x, Vávra M., Pospíšil S.

Doleček M., Doleček J., Mareš L.

Lanškroun – Litomyšl 10 : 2

Branky: Martinec M. 4x , Macháček T. 2x, Pospíšil S. 2x, Mareš L.,

Kyčmol Š.

Sestava: Kollert F., Šilar T., Macháček T., Martinec M., Mareš L.,

Doleček J.+M., Kyčmol Š., Vávra M., Pospíšil S.

*****************************************************************************************************************************************

Okresní miniliga ml.přípravky

24. 5. 2014, Semanín

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 8 : 8 (4 : 4), výhra na penalty 4 : 3

Branky: Borovský Š. 4x, Stehlík A. 3x, Nagy J.

Lanškroun – Němčice 4 : 3 (2 : 2)

Branky: Stehlík A., Holásek M., Zelinka A., Borovský Š.

Lanškroun – Semanín 7 : 5 (4 : 3)

Branky: Borovský Š. 4x, Stehlík A. 2x, Vítek A.

Sestava: Tejkl M., Daniel F., Borovský Š., Hrynečko J.,

Zelinka A., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Stehlík A.

******************************************************************************************************************************************

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

18.05.2014 Ústí nad Orlicí

Lanškroun – Česká Třebová 11 : 0

Branky: Tareš J. 7x, Beran M.2x, Popelář P., Prokop. M

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 16 : 0

Branky: Tareš J. 6x, Beran M. 3x, Petrovka D. 3x,

Krhoun M. 2x, Vondra J., Prokop M.

Lanškroun – Letohrad 2 : 6

Branky: Tareš J., Popelář P.

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M.,Kudláček A.,

Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Vondra M., Prokop M. a T.

******************************************************************************************************************************************

Talent Cup 2014

8.5.2014,Hlinsko

Lanškroun – AC Sparta Praha 0 : 7

Lanškroun – Jihlava 0 : 3

Lanškroun – Chrudim 1 : 1 branka:Vávra M.

Skupina o 9 – 16 místo

započítával se zápas ze skupiny s Chrudimí

Lanškroun – Humpolec 1 : 0 branka: Vávra M.

Lanškroun – Púchov 2 : 2 branky: Macháček T.,Mareš L.

Lanškroun – Havlíčkův Brod 5 : 5 branky: Macháček T.5x,

Lanškroun – Náchod 0 : 2

Lanškroun – Žďár n/S 0 : 0

Lanškroun – Česká Třebová 1 : 2 branka: Vávra M.

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Mareš L.,Šilar T.,Pospíšil S.,Tejkl M.,

Kyčmol Š.,Vítek A.,Borovský Š.Vávra M.,Majer T.,Doleček J.+M.,

Nejužitečnější hráč týmu: Filip Kollert

Konečné pořadí turnaje

1. AC Sparta Praha

2. SK Slavia Praha

3. Pardubice

4. Hlinsko

5. Dukla Praha

6. Zbrojovka Brno

7. Vysočina Jihlava

8. Baumit Jablonec

9. Náchod

10.Havlíčkův Brod

11.Púchov

12.Chrudim

13.Česká třebová

14.Lanškroun

15.Humpolec

*******************************************************************************************************************************************

Okresní miniliga ml.přípravky

4. 5. 2014, Lanškroun

Lanškroun – Semanín 6 : 4 (4 : 2)

Branky: Borovský Ś. 2x, Daniel F. 2x, Holásek M., Stehlík A.

Lanškroun – Řetová 9 : 2 (5 : 1)

Branky: Borovský Ś. 4x, Holásek M. 3x, Stehlík A., Daniel F.

Lanškroun – Verměřovice 16 : 2 (10 : 0)

Branky: Vítek A. 3x, Stehlík A. 3x, Holásek M. 2x, Nagy J. 2x,

Hrynečko J. 2x, Daniel F. 2x, Borovský Š., Tejkl M.,

Sestava: Tejkl M., Borovský Š., Hrynečko J., Majer T.,

Daniel F., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Stehlík A.

 

Krajská miniliga ml.přípravky

3.5.2014,Lanškroun

Lanškroun – Litomyšl 13 : 1 ( 5 : 0 )

Branky: Macháček T.6x,Martinec M.3x,Doleček M.2x,Doleček J.,Mareš L.

Lanškroun – Polička 8 : 1 ( 6 : 1 )

Branky: Macháček T.4x,Martinec M.2x,Kyčmol Š.,Doleček M.

Lanškroun – Svitavy 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.2x,Doleček M.

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Pospíšil S.,

Šilar T.,Mareš L.,Doleček J.+M.

***************************************************************************************************************************************

Okresní miniliga ml.přípravky

27. 4. 2014, Tatenice

Lanškroun – Semanín 8 : 2 (5 : 1 )

Branky: Borovský Ś. 4x, Daniel F. 2x, Holásek M., Vítek A.

Lanškroun – Tatenice 6 : 1 (2 : 0 )

Branky: Holásek M. 2x, Nagy J. 2x, Borovský Ś., Vítek A.

Sestava: Šilar T., Borovský Š., Hrynečko J., Majer T.,

Daniel F., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Pospíšil S.

 

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

27. 4. 2014 Lanškroun

Lanškroun – Choceň 11 : 1 (7 : 1)

Branky: Beran M. 5x, Tareš J. 2x, Popelář P., Urban S.,

Petrovka D., Krhoun M.

Lanškroun – Letohrad 8 : 3 (2 : 3)

Branky: Beran M. 2x, Tareš J. 2x, Petrovka D. 2x,

Prokop M., Urban S.

Lanškroun – Česká Třebová 12 : 2 (5 : 1)

Branky: Tareš J. 4x, Petrovka D. 2x, Popelář P. 2x,

Prokop M. 2x, Beran M., Špinler K.

Sestava: Urban S., Beran M., Kudláček A., Petrovka D.,

Popelář P., Špinler K., Tareš J., Vondra J., Prokop M. + T.

 

Krajská miniliga ml.přípravky

26. 4.2014, Jablonné nad Orlicí

Lanškroun – Česká Třebová B 12 : 2 (7 : 0)

Branky: Macháček T. 3x, Martinec M.3x, Mareš L.

Doleček M., Šilar T. ,Doleček J., Tejkl M., Kyčmol Š.

Lanškroun – Svitavy 6 : 2 (2 : 1)

Branky: Macháček T. 4x, Martinec M. 2x

Lanškroun – Jablonné nad Orlicí 6 : 0 (4 : 0)

Branky: Macháček T. 2x, Doleček M. 2x,Martinec M., Šilar T.,

Sestava: Kollert F., Macháček T., Martinec M., Mareš L., Šilar T.,

Doleček J.+M., Kyčmol Š., Tejkl M., Stehlík A.

*****************************************************************************************************************************

Krajská miniliga ml.přípravky

19.4.2014,Svitavy

Lanškroun – Mor.Třebová 21 : 0 ( 8 : 0)

Branky: Macháček T.6x,Mareš L.5x,Martinec M.4x,

Doleček M.3x,Šilar T.2x,Doleček J.,

Lanškroun – Libchavy 9 : 4 ( 3 : 3 )

Branky: Macháček T.3x,Doleček M.2x,Mareš L.,

Šilar T.,Kollert F.,Doleček J.,

Lanškroun – Svitavy 8 : 4 ( 4 : 2 )

Branky: Macháček T.5x,Martinec M.,Doleček J.,Doleček M.

 

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Mareš L.,Šilar T.,

Doleček J.+M.

********************************************************************************************************************************************************************

Okresní miniliga ml.přípravky

19.4.2014,Semanín

Lanškroun – Semanín 3 : 4 ( 1 : 3 )

Branky: Stehlík A.3x

 

Lanškroun – Choceň 5 : 4 ( 1 : 4 )

Branky: Stehlík A.2x,Zelinka A.,Holásek M.,Tejkl M.,

**********************************************************************************************************************************************************************************

 

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

 

Lanškroun – Libchavy 9 : 0

Branky: Tareš J.7x,Beran M.2x

 

Lanškroun – Letohrad 0 : 6

 

Lanškroun – Česká třebová 11 : 0

Branky: Tareš J.8x,Beran M.2x,Popelář P.,

*************************************************************************************************************************

ORLIMEX CUP- turnaj ml.přípravky na trávě

Ústí nad Orlicí,5.4.2014

 

Skupina „ B“

Lanškroun – Vysoké Mýto 1 : 1

Branka: Mareš L.

 

Lanškroun – Pardubice 2 : 3

Branky: Mareš L.,Doleček J.

 

Lanškroun – Chrudim „B“ 2 : 8

Branky: Macháček T.,Mareš L.

 

Lanškroun – Lázně Bohdaneč „B“ 2 : 1

Branky: Macháček T.,Pospíšil S.

 

Lanškroun – Česká Třebová 2 : 0

Branky: Mareš L.,Borovský Š.

 

Finálová skupina

Lanškroun – Chrudim „A“ 1 : 2

Branka: Mareš L.

 

Lanškroun – Ústí n/O 4 : 2

Branky: Macháček T.2x,Martinec M.,Stehlík A.,

 

Lanškroun – Choceň 3 : 2

Branky: Macháček T.,Martinec M.(penalta)

 

Sestava: Šilar T.,Martinec M.,Macháček T.,Mareš L.,Doleček J.+M.,Stehlík A.,

Borovský Š.,Vítek A.,Pospíšil S.

 

Pořadí turnaje

1.Chrudim „B“

2.Pardubice

3.Chrudim „A“

4.Lanškroun

5.Choceň

6.Ústí n/O

7.Vysoké Mýto

8.Česká Třebová

9.Vamberk

10.Lázně Bohdaneč „B“

11.Lázně Bohdaneč „A“

12.Semanín

 

Nejužitečnější hráč Lanškrouna byl Jakub Doleček.

Na silně obsazeném turnaji jsme obsadili pěkné 4 místo,a byli jsme nejlépe postavené mužstvo našeho okresu!

**************************************************************************************************************************************************

Halový turnaj ml.přípravky 2005 a ml.

Hlinsko,16.3.2014

 

 

Lanškroun – Žďár n/S- bílí 1 : 4

Branka: Macháček T.

 

Lanškroun – Choceň 0 : 1

 

Lanškroun – Hlinsko-červený 2 : 1

Branky: Kollert F.,Macháček T.,

 

Skupina o 5 – 8 místo

 

Lanškroun – Žďár n/S- žlutý 5 : 0

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.,Mareš L.,

 

Lanškroun – Mnětice 5 : 1

Branky: Macháček T.,Kyčmol Š.,Borovský Š.,Doleček J.,Kollert F.,

 

Sestava: Tejkl M.,Martinec M.,Macháček T.,Kollert F.,Kyčmol Š.,Mareš L.,Borovský Š.,

Šilar T.,Doleček J.+M.

 

Pořadí turnaje

 

1. Hlinsko zelený

2. Žďár n/Sázavou bílí

3. Choceň

4. Světlá n/Sázavou

5. Lanškroun

6. Hlinsko červený

7. Mnětice

8. Žďár n/Sázavou žlutý

*************************************************************************************************************************************************************************

Halový turnaj ml.přípravky 2005 a ml.

Hlinsko,16.3.2014

Lanškroun – Žďár n/S- bílí 1 : 4

Branka: Macháček T.

Lanškroun – Choceň 0 : 1

Lanškroun – Hlinsko-červený 2 : 1

Branky: Kollert F.,Macháček T.,

Skupina o 5 – 8 místo

Lanškroun – Žďár n/S- žlutý 5 : 0

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.,Mareš L.,

Lanškroun – Mnětice 5 : 1

Branky: Macháček T.,Kyčmol Š.,Borovský Š.,Doleček J.,Kollert F.,

Sestava: Tejkl M.,Martinec M.,Macháček T.,Kollert F.,Kyčmol Š.,Mareš L.,Borovský Š.,

Šilar T.,Doleček J.+M.

Pořadí turnaje

1. Hlinsko zelený

2. Žďár n/Sázavou bílí

3. Choceň

4. Světlá n/Sázavou

5. Lanškroun

6. Hlinsko červený

7. Mnětice

8. Žďár n/Sázavou žlutý

*************************************************************************************************************************************************************************************

                                  VÍTĚZNÝ TURNAJ LIBCHAVY 2014

V sobotu 25. 1. 2014 jsme se v Libchavách zúčastnili dalšího zimního halového turnaje mladší přípravky ročníku 2006 a mladších. Mohli tam hrát ještě 3 starší kluci ročníku 2005. Turnaj odehrálo 5 mužstev systémem každý s každým. Hrací doba byla 2 x 8 minut.

Na turnaji jsme nezaváhali, vyhráli jsme všechny zápasy. Všichni trenéři zúčastněných mužstev se shodli, že jsme byli nejlepší. Ale nám se výkon příliš nelíbil, protože při hře tam chyběli věci, kterým se učíme na tréninku a které kluci umějí. Nejlepší a nejbojovnější zápas jsme odehráli s Ústím nad Orlicí, kde kluci alespoň trochu prodali to, co umí.

Výsledky:

Lanškroun - Letohrad 3:1       Branky: M. Martinec, M. Vávra, F. Kollert

Lanškroun - Luková 2:0         Branky: M. Martinec, M. Vávra

Lanškroun - Ústí n. Orl. 5:1    Branky: F. Kollert 2x, Doleček M. 2x, M. Vávra

Lanškroun - Libchavy 3:0       Branky: F. Kollert 2x, M. Vávra

Nejlepším střelcem turnaje byl Filip Kollert s 5 brankami.

Soupiska mužstva: M. Tejkl, M. Vávra, J. a M. Doleček, M. Martinec, F. Kollert, F. Daniel, M. Holásek, J. Nagy

**********************************************************************************************************************************************************************

2014 mladší přípravky. Turnaj odehrálo 8 mužstev nejdříve ve skupinách a následně se hráli skupiny o 1 až 4 místo a o 5 až 8 místo. Naši malí tygříci hráli v té lepší skupině a obsadili 3 místo, i když ani jednou neprohráli. Měli stejně bodů jako první a druhé mužstvo, ale horší skóre.

Turnaj hodnotím kladně, kluci se snažili a bojovali o každý míč.

Příští týden jedeme na turnaj do Libchav pro ročníky 2006 a mladší.

Výsledky:

Skupina A

Lanškroun- Nové Město nad Metují B 2 – 0  branky: Macháček T. 2x

Lanškroun- Vamberk 1 – 1  branka: Doleček M.

Lanškroun- Rychnov nad Kněžnou 4 – 3  branky: Stejlík A. 2x, Macháček T., Doleček J.

Finálová skupina

Lanškroun- Nové Město nad Metují A 4 - 1  branky: Stehlík A., Martinec M., Macháček T., Mareš L.

Lanškroun- Česká Třebová 1 – 1  branka: Stehlík A

POŘADÍ

1. Česká Třebová

2. Vamberk

3. Lanškroun

4. Nové Město nad Metují A

******************************************************************************************************************************************************************

                                        Mikulášský turnaj ml.přípravek

                                          Jablonné nad Orlicí,7.12.2013

 

Lanškroun „B“ – Jablonné n/O „A“ 1 : 0

Branka: Tareš J.

 

Lanškroun „A“ – Žamberk 4 : 0

Branky: Martinec M.2x,Macháček T.2x,

 

Lanškroun „B“ – Žamberk 1 : 0

Branka: Stehlík A.

 

Lanškroun „A“ – Jablonné n/O „B“ 3 : 0

Branky: Macháček T.2x,Mareš L.,

 

Lanškroun „B“ – FC Jiskra 2008 1 : 0

Branka: Doleček M.

 

Lanškroun „A“ – Jablonné n/O „A“ 4 : 0

Branky: Kyčmol Š.,Pospíšil S.,Macháček T.,Vávra M.

 

Lanškroun „B“ – Jablonné n/O „B“ 0 : 2

 

Lanškroun „A“ – FC Jiskra 2008 9 : 0

Branky: Šilar T.4x,Vávra M.2x,Macháček T.2x,Martinec M.

 

Lanškroun „A“ – Lanškroun „B“ 6 : 0

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.2x,Vávra M.

 

Sestavy:Lanškroun „A“: Kollert F.,Pospíšil S.,Vávra M.,Macháček T.,Martinec M.,

Kyčmol Š.,Šilar T.,Mareš L.,Doleček J.

Lanškroun „B“ : Tejkl.M.,Petrovka D.,Nagy J.,Beran M.,Zelinka A.,Tareš J.,

Doleček M.,Stehlík A.Hrynečko J.,Veselý J.,

 

Pořadí turnaje

1. Lanškroun „A“ 15b. 26:0

2. Lanškroun „B“ 9b. 3: 8

3. Jablonné n/O „A“ 5b. 1:5

4. FC Jiskra 2008 5b. 2:11

5. Jablonné n/o „B“ 4b. 3:6

6. Žamberk 3b. 0:5

 

Nejlepším střelcem turnaje byl Tomáš Macháček – Lanškroun „A“

******************************************************************************************************************

                                                Halový turnaj

                                           Polička,30.11.2013

 

Skupina „B“

 

Lanškroun – Polička „B“ 7 : 0

Branky:Vávra M.3x,Macháček T.2x,Pospíšil S.,Šilar T.

 

Lanškroun – Bystřice n/P 2 : 2

Branky: Macháček T.2x

 

Lanškroun - Svratka 2 : 0

Branky: Macháček T.,Vávra M.

 

1.Lanškroun

2.Bystřice n/P

3.Svratka

4.Polička „B“

 

Semifinále

 

Lanškroun – Kuřim 1 : 0

Branka: Vávra M.

 

Finále

 

Lanškroun – Bystřice n/P 2 : 0

Branky: Macháček T.,Vávra M.

 

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Pospíšil S.,Vávra M.Kyčmol Š.

Šilar T.,Doleček J.+M.

 

Nejlepším střelcem turnaje byl Matěj Vávra - Lanškroun

*******************************************************************************************************************

 

 

                                                        Okresní miniliga mladší přípravky

                                                                   19.10.2013,Králíky

Lanškroun – Řetová 5 : 2

Branky: Tareš J.2x,Zelinka A.2x,Urban S.,

 

Lanškroun – Králíky 12 : 2

Branky: Stehlík A.6x,Tareš J.3x,Šilar T.,Vondra J.,Urban S.,

 

Lanškroun – Česká Třebová „A“ 13 : 1

Branky: Stehlík A.3x,Urban S.3x,Tareš J.2x,Nagy J.,Vondra J.,Hrynečko J.,Zelinka A.,Beran M.,

 

Lanškroun – Česká Třebová „B“ 11 : 0

Branky: Beran M.4x,Stehlík A.2x,Nagy J.2x,Zelinka A.,Urban S.,Daniel F.,

 

Sestava: Šilar T.,Hrynečko J.,Daniel F.,Tareš J.,Urban S.,Nagy J.,Stehlík A.,Beran M.,Veselý J.,Vondra J.,Zelinka A.

***********************************************************************************************************************************************************************************

                                                7.kolo.krajská miniliga mladší přípravky

                                                                   19.10.2013,Česká Třebová

Lanškroun – Litomyšl 7 : 4 ( 3 : 3 )

Branky: Macháček T. 6x,Martinec M.

 

Lanškroun – Česká Třebová 17 : 0 ( 10 : 0 )

Branky: Macháček T.4x,Doleček M.4x,Vávra M.4x,Martinec M.2x,Kyčmol Š.,Mareš L.,Doleček J.,

 

Sestava: Kollert F.,Vávra M.,Majer T.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Mareš L.,Doleček J.+M.

********************************************************************************************************************************************************************************

                                                     Okresní miniliga mladší přípravky

                                                                   15.10.2013 Němčice

Lanškroun – Semanín 2 : 1 (0 : 0)

Branky: Hrynečko J., Zelinka

Lanškroun - Tatenice 13 : 1 (7 : 0)

Branky: Tareš J.5x, Stehlík A. 4x, ,Vítek A., Doleček M., Kollert F., Holásek M.

Lanškroun - Němčice 2 : 2 (1 : 2) na penalty 3 : 1

Branky: Stehlík A. Petrovka D.

Sestava: Kollert F.,Šilar T.,Holásek M.,Hrynečko J.,Tareš J.,Zelinka A.,Stehlík A., Doleček M.,Vítek A., Urban S., Petrovka D.

*************************************************************************************************************************************************************************************

                                                     Okresní miniliga mladší přípravky

                                                                 12.10.2013,Tatenice

Lanškroun – Semanín 1 : 4

Branka:Hrynečko J.

 

Lanškroun - Tatenice 11 : 1

Branky: Stehlík A. 4x,Tareš J.3x,Zelinka A.,Vondra J.,Beran M.,Hrynečko J.,

 

Lanškroun - Králiky 8 : 2

Branky: Stehlík A. 5x,Zelinka A.2x,Hrynečko J.,

 

Sestava: Kollert F.,Vondra J.,Holásek M.,Hrynečko J.,Daniel F.,Tareš J.,Zelinka A.,Beran M.,Stehlík A.,Nagy J.,Veselý J.,

************************************************************************************************************************************************************************************

 

                                                    6.kolo krajská miniliga ml.přípravky

                                                               12.10.2013, Moravská Třebová

Lanškroun – Moravská Třebová 13 : 0 ( 7 : 0 )

Branky: Macháček T.4x,Martinec M.3x,Mareš L.2x,Vávra M.,Pospíšil S.,Doleček J.,Doleček M.,

Lanškroun - Jablonné n/O 9 : 2 ( 5 : 2 )

Branky: Macháček T.4x,Martinec M. 2x,Vávra M.,Mareš L.,Pospíšil S.,

Sestava: Šilar T.,Pospíšil S.,Vávra M.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Mareš L.,Doleček J.+M.,

*********************************************************************************************************************************************************************************

                                                      5.kolo krajská miniliga ml.přípravky

                                                                   6.10.2013,Lanškroun

Lanškroun - Svitavy 8 : 3 ( 4 : 1 )

Branky: Pospíšil S. 3x,Šilar T. 2x,Vávra M.,Mareš L.,Macháček T.,

 

Lanškroun - Libchavy 16 : 1 ( 6 : 0 )

Branky:Macháček T. 6x,Martinec M. 3x,Pospíšil S. 3x,Vávra M. 2x,Kyčmol Š.,vlastní,

 

Sestava: Kollert F.,Pospíšil S.,Vávra M.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Mareš L.,Šilar T.,Doleček J.+ M.

***********************************************************************************************************************************************

                                                  Okresní miniliga mladší přípravky                                                                                                                  5.10.2013 Semanín

  Lanškroun - Luková 3 – 3 (2 – 0) na penalty 5 – 3

  Branky: Stehlík, Martinec, Zelinka

  Lanškroun - Choceň 4 – 0 (2 – 0)

  Branky: Urban, Martinec, Zelinka, Beran

  Lanškroun - Semanín 1 – 4 (1 – 2)

  Branka: Martinec

  Pořadí: 1. Semanín

              2. Lanškroun

              3. Luková

              4. Choceň

  Soupiska: Hrynečko J., Holásek M., Tareš J., Zelinka A., Beran M., Petrovka D., Stehlík A., Martinec M.,Kyčmol Š.,Šilar T.,Urban S.

***********************************************************************************************************************************************

                                                   krajská miniliga ml.přípravky A

                                                                  29. 9. 2013 Polička

Lanškroun - Polička 12 : 2 (4 : 1)

Branky : Vávra M. 4x, Macháček T.3x, Mareš L. 2x, , Doleček M., Doleček J., vlastní

 

Lanškroun - Ústí n/O 7 : 3

Branky : Macháček T. 5x,Pospíšil S., Doleček M.

 

Sestava: Šilar T., Macháček T.,Martinec M.,Pospíšil S.,Vávra M.,Mareš L.,Kollert F.,Doleček J.+M.

**************************************************************************************************************************************

                                                  krajská miniliga ml.přípravky A

                                                                22.9.2013 Česká Třebová

 

Lanškroun - Litomyšl 8 : 3 ( 3 : 2 )

Branky: Macháček T.6x ( 1x pen.),Šilar T.,Pospíšil S.

 

Lanškroun - Česká Třebová 17 : 2 ( 9 : 1 )

Branky: Macháček T. 6x,Vávra M. 3x,Martinec M. 2x,Mareš L. 2x,Doleček J.,Kyčmol Š.,Pospíšil S.,1x vlastní,

 

Sestava: Kollert F.,Šilar T.,Pospíšil S.,Vávra M.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Mareš L.,Doleček J.+M.

*************************************************************************************************************************

                                               Okresní miniliga mladší přípravka B
                                                               15.9.2013  Lanškroun

  Lanškroun - Česká Třebová   25 : 0 ( 11 : 0 )
  branky: Stehlík A. 8x,Doleček M. 6x,Majer T. 2x,Holásek M. 3x,Šilar T. 2x,Zelinka a 2x,Pospíšil S.,Kyčmol Š.

  Lanškroun - Choceň   6 : 2 ( 4 . 1 )
  branky:Stehlík A. 3x,Pospíšil S.2x,Zelinka A.

  Lanškroun  -  Řetová  11 : 0 ( 6 : 0 )
  branky: Stehlík A.2x,Doleček M.2x,Zelinka A.2x,Pospíšil S.2x,Martinec M.,Hrynečko J.,Holásek M.

  Sestava :Šilar T.,Stehlík A.,Zelinka A.,Holásek M.,Hrynečko J.,Kyčmol Š.,Pospíšil S.,Martinec M.,Majer T.,Doleček M.,
 

******************************************************************************************************************
                                         Krajská miniliga mladší přípravka A
                                                               14.9.2013 Lanškroun


  Lanškroun  - Moravská Třebová   10 : 1 ( 5 : 1 )
  branky: Macháček T. 7x.,Martinec M. 2x.,Doleček M.


  Lanškroun  - Jablonné n/O             4 : 1  ( 1 : 1 )
  branky:Pospíšil S.,Macháček T.,Doleček J.,Šilar T.

  Setava: Kollert F.,Šilar T.,Macháček T.,Martinec M.,Pospíšil S.,Vávra M.,Mareš L.,Doleček J. + M.,Kyčmil Š.

***************************************************************************************************************


                                      Krajská miniliga mladší přípravky A
                                                        7.9.2013. Ústí nad Orlicí

Lanškroun "A"  - Polička   12 : 1
branky: Macháček T. 5x,Martinec M. 2x,Kyčmol Š.,Pospíšil S.,Mareš L.,Vávra M.,Šilar T.

Lanškroun "A"  - Ústí n/O   9 : 8
branky: Macháček T. 8x, Martinec M.,

Sestava: Šilar T.,Kollert F.,Macháček T.,Pospíšil S.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Vávra M.,Mareš L.,Doleček J.+M.,

********************************************************************************************************


                                 Okresní miniliga mladší přípravky B
                                                      7.9.2013. Choceň


Lanškroun "B" - Choceň    3 :4
branky:Tareš J. 3x

Lanškroun "B" - Králiky      4 : 4 na penalty 1 : 2
branky:Hrynečko J.,Stehlík A.,Holásek M.,Tareš J.

Lanškroun "B" - Žamberk   4 : 6
branky:Stehlík A.2x,Zelinka A.,Holásek M.

Sestava:Hrynečko J.,Holásek M.,Tareš J.,Zelinka A.,Beran M.,Nagy J.,Vondra J.,Petrovka D.,Stehlík A.,

*********************************************************************************************************

                                     Fotbal pomáhá“ – Turnaj ml.přípravky

                                          Hlinsko 31.8.2013

 

         SKUPINA A

Lanškroun - Hlinsko zel. 3 : 3

branky: Macháček T. 3x

Lanškroun - Přibyslav 3 : 3

branky:Vávra M.,Kyčmol Š.,Martinec M.

Lanškroun - Humpolec 6 : 0

branky: Macháček T. 2x, Kyčmol Š. 2x,Šilar T.,Vávra M.

Lanškroun - Náchod 2 : 4

branky: Macháček T. 2x

Lanškroun - Slatiňany 3 : 2

branky: Macháček T.,Šilar T.,Martinec M.

 

     Skupina o 5 – 8 místo

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 1

Branky: Macháček T.,Martinec M.

Lanškroun - Žďár n/S 3 : 1

Branky: Macháček T. 3x

 

     KONEČNÁ TABULKA

 1.Jihlava

 2.Přibyslav

 3.Hlinsko

 4.Havlíčkův Brod

 5.Náchod

 6.Lanškroun

 7.Česká Třebová

 8.Žďár n/S

 9.Humpolec

10.Štoky

11.Slatiňany

12.Hlinsko čer.

*****************************************************************************************************************************************************************

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Tomáš Macháček - Lanškroun