Výsledky   2015 - 2016

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Olomouc

pro ročník 2007 a ml.Olomouc 16. 1. 2016

Výsledky:

Lanškroun - HFK Olomouc II 2 – 0

Branky: Petrovka D., Hamřík T.

Lanškroun - Šumperk 1 – 0

Branky: Tareš J.

Lanškroun - Baník Ostrava I 2 – 1 Branky: Tareš J., Beran M.

Lanškroun - Dub n. M. 1 – 2 Branky: Popelář P.

Lanškroun - HFK Olomouc I 0 – 3

o 3. místo:

Lanškroun Dub n. M. 2 – 0

Branky: Lušovjan J, Hamřík T.

Sestava: Urban S., Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Paar A., Kylar O., Lušovjan J.

Pořadí: 1. Baník Ostrava II 2. HFK Olomouc I 3. Lanškroun 4. Dub n. M. 5. Baník Ostava I

6. Šumperk 7. Sigma Olomouc 8. Hranice 9. Žilina 10. HFK Olomouc II

 

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Sebastian Urban.

 

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Choceň

pro ročník 2007 a ml.Choceň 17. 1. 2016

Výsledky:

Lanškroun Chrudim 3 – 1

Branky: Urban S., Krhoun M., Tareš J.

Lanškroun Choceň žlutá 0 – 2

Lanškroun V. Mýto 0 – 2

Lanškroun Ústí n. O. 3 – 0

Branky: Tareš J. 3x

o 5. místo:

Lanškroun Svitavy 1 – 0

Branky: Popelář P.

Sestava: Urban S., Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Paar A., Žák O., Krhoun M., Beneš J.

Pořadí: 1. Choceň modrá 2. Choceň žlutá 3. V. Mýto 4. Pardubice 5. Lanškroun 6. Svitavy 7. Ústí n. O. 8. Chrudim

 

Halový turnaj starší přípravky

Lanškroun, 17. 1. 2016 pro ročník 2006 a ml.

A skupina – výsledky:

Lanškroun Dolní Dobrouč 3 – 0

Branky: M. Holásek, A. Vítek, M. Martinec

Lanškroun Náchod 2 – 0

Branky: M. Martinec, S. Pospíšil

Lanškroun Štíty 1 – 0

Branka: M. Martinec

skupina o 1 až 4 místo – výsledky:

Lanškroun Česká Třebová 2 – 0 

Branka: M. Martinec, Vítek A.

Lanškroun Vysoké Mýto 0 – 0

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Lanškroun 3. Česká Třebová 4. Štíty 5. Náchod 6. Letohrad 7. Kunčina 8. Dolní Dobrouč

Soupiska: Doleček M., Martinec M., Doleček J., Vítek A., Holásek M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Nagy J., Švarc A.

Nejlepší hráč turnaje: M. Martinec

Nejužitečnější hráč našeho mužstva: Nagy J.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Hlinsko

pro ročník 2005 a ml. Choceň 12. 12. 2015

Výsledky:

Lanškroun Nemošice 1 – 3

Branka: Šípek P.

Lanškroun Ústí nad Orlicí 3 – 1

Branky: Doleček J.2x,Vítek A.

Lanškroun Vysoké Mýto 0 – 4

Lanškroun Choceň B 2 – 0

Branky: Martinec M., Vítek A.

Lanškroun Choceň A 0 – 1

Sestava: Doleček M., Borovský Š., Mareš L., Stehlík A., Šípek P., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Vítek A.

Pořadí: 1. Choceň A 2. Vysoké Mýto 3. Ústí nad Orlicí 4. Lanškroun 5. Nemošice 6. Choceň B

 

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Vamberk

pro ročník 2007 a ml. Vamberk 12. 12. 2015

Výsledky:

Lanškroun Nové Město nad Metují/B 11 – 0

Branky: Tareš J. 3x, Gregor P. 3x, Kylar O. 2x,Beran M. 2x, Petrovka D.

Lanškroun Rychnov nad Kněžnou 0 – 0

Lanškroun Ústí n. Orlicí 7 – 1

Branky: Tareš J. 3x, Beran M., Hamřík T.,Petrovka D., Popelář P.

Lanškroun Nové Město nad Metují/A 3 – 0

Branky: Gregor P., Hamřík T., Popelář P.

Lanškroun Letohrad 6 – 0

Branky: Petrovka D. 3x, Tareš J. 2x, Popelář P.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Gregor P., Tareš J., Paar A., Kylar O., Žák O.

Pořadí: 1. Rychnov nad Kněžnou 2. Lanškroun 3. Nové Město nad Metují/A 4. Letohrad 5. Ústí n. Orlicí

6. Vamberk 7. Častolovice 8. Nové Město nad Metují/B

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tareš J.

První místo nám uniklo pouze o skóre. Za celý turnaj jsme neprohráli ani jeden zápas a obdrželi jsme pouze jedinou branku. Z tohoto důvodu si všichni naši kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

 

------------------------------------------------------------------------

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Moravská Třebová

pro ročník 2007 a ml. Moravská Třebová 5. 12. 2015

Výsledky:

Lanškroun Polička 0 – 1

Lanškroun Olomouc modrá 1 – 0

Branka: Beran M.

Lanškroun Olomouc bílá 0 – 1

Lanškroun M. Třebová 1 – 1

Branka: Gregor P.

Lanškroun Bystré 2 – 1

Branky: Gregor P. 2x

Lanškroun Svitavy 0 – 0

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Gregor P., Paar A., Kylar O.

Pořadí: 1. Olomouc bílá 2. Polička 3. M. Třebová 4. Lanškroun 5. Svitavy

6. Olomouc modrá 7. Bystré

 

Nejlepším hráčem Lanškrouna byl vyhlášen S. Urban.

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Choceň

pro ročník 2007 a ml.Choceň 22. 11. 2015

Výsledky:

Lanškroun FK Letohrad 2 – 1

Branky: Hamřík T., Petrovka D.

Lanškroun FC Hlinsko 0 – 0

Lanškroun FK Choceň žlutá 3 – 0

Branky: Petrovka D., Gregor P., Paar A.

Lanškroun FK Choceň modrá 0 – 3

Lanškroun FC Hlinsko 0 – 2

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Gregor P., Paar A.

Pořadí: 1. FK Choceň modrá 2. Jiskra Ústí nad Orlicí, 3. FC Hlinsko 4. Lanškroun 5. FK Letohrad

6. SK Nemošice 7. MFK Chrudim 8. FK Choceň žlutá

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Hlinsko

pro ročník 2006 a ml.

Hlinsko 21. 11. 2015, hráno ve Skutči

Výsledky:

Lanškroun FC Havlíčkův Brod 1 – 1

Branka: Holásek M.

Lanškroun FC Žďár nad Sázavou 0 – 0

Lanškroun Tatran Ždírec 4 – 1

Branky: Holásek M. 3x, Kyčmol Š.

Lanškroun FK Skuteč 3 – 1

Branky: Martinec M. 2x, Holásek M.

Lanškroun FK Česká Třebová 1 – 1

Branka: Holásek M.

Lanškroun FC Hlinsko 0 – 1

Sestava: Urban S., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Nagy J., Holásek M., Švarc A.

Pořadí: 1. FC Hlinsko 2. FC Žďár nad Sázavou 3. FC Havlíčkův Brod 4. Lanškroun 5. FK Skuteč

6. FK Česká Třebová 7. Tatran Ždírec

Nejlepší brankář: Urban S.( Lanškroun )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Mezinárodní halový fotbalový turnaj O pohár rady královéhradeckého kraje 2015

Hradec Králové 14. – 15. 11. 2015

pro ročník 2006 a ml.

B skupina – výsledky sobota:

Lanškroun FC Zbrojovka Brno 1 – 3 

Branka: Doleček J.

Lanškroun AS Trenčín 0 – 4

Lanškroun Akademie Krzeszovice 0 – 1

Lanškroun Slavia Praha sešívaná 1 – 5

Branka: Vítek A.

Vyrovnané zápasy, ale naše koncovka je žalostná. Nevydařil se pouze zápas s kluky s Polska. Z ostatními zápasy jsem byl spokojen.

skupina o 11 až 20 místo – výsledky neděle

Lanškroun Sparta Praha bílá 1 – 2

Branka: Vítek A.

Lanškroun FK Ústí nad Labem 2 – 1

Branky: Doleček J., Vítek A.

Lanškroun FC Hradec Králové bílá 0 – 2

Lanškroun FC Hlinsko 0 - 2

Zápas o umístění o 17 až 18 místo

Lanškroun FC Slovan Liberec 3 – 2

Branky: Vítek A., Holásek M.

Dobré a bojovné výkony. Se všemi jsme hráli vyrovnaný fotbal, někdy jsme je i přehrávali, ale máme problém se vstřelením branky. Spokojenost až na tu střelbu. Turnaj se vydařil.

Pořadí: 1. AC Sparta Praha rudá 2. SK Slavia Praha sešívaná 3. FC Zbrojovka Brno 4. Slavia Praha černá 5. ŠK Slovan Bratislava 6. FC Hradec Králové černá 7. FK Pardubice 8. AS Trenčín 9. Bohemians 1905 10. FK Dukla Praha 11. AC Sparta Praha bílá 12. SC Xaverov 13. FC Hlinsko 14. MFK Vítkovice 15. FC Hradec Králové bílá 16. MFK Chrudim 17. Lanškroun 18. FC Slovan Liberec 19. FK Ústí nad Labem 20. Akademie Krzeszovice

Soupiska: Kollert F., Martinec M., Doleček J., Vítek A., Holásek M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Nagy J., Danile F.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

7.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

24. 10. 2015, Svitavy

Starší přípravka

Lanškroun A - Svitavy 6 : 2 (4 : 1)

Branky: S. Pospíšil 3x, M. Holásek 2x, A. Vítek

Lanškroun A - Nemošice 3 : 3 (2 : 0)

Branky: S. Pospíšil 2x, A. Vítek

Lanškroun A - Vysoké Mýto 2 : 7 (1 : 4)

Branky: S. Pospíšil, A. Vítek

 

Lanškroun B - Svitavy 1 : 2 (0 : 1)

Branka: A. Švarc

Lanškroun B - Pardubice B 6 : 1 (0 : 0)

Branky: F. Daniel 2x, A. Švarc, J. Doleček, J. Nagy, A. Stehlík

Lanškroun B - Vysoké Mýto 3 : 6 (2 : 3)

Branky: A. Stehlík 2x, A. Vítek

 

Mladší přípravka

Lanškroun “07“ - Svitavy 3 : 3

Branky: J. Tareš, A. Paar, D. Petrovka

Lanškroun “07“ - Nemošice 6 : 3

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, P. Gregor

Lanškroun “07“ - Vysoké Mýto 8 : 1

Branky: J. Tareš 4x, M. Beran, P. Popelář, D. Petrovka, A. Paar

 

Lanškroun“08“ - Svitavy 4 : 3

Branky: L. Kozák 3x, J. Urban

Lanškroun“08“ - Pardubice B 3 : 2

Branky: L. Kozák2x, J. Urban

Lanškroun“08“ - Vysoké Mýto 3 : 2

Branky: L. Kozák2x, J. Urban

Okresní Přebor přípravaka

Lanškroun - Letohrad       6:2  (2:2)

branky: Gregor 2x, Kylar 2x, Hamřík, Lušovjan
 
Lanškroun - Žichlínek       7:3  (3:1)
branky: Lušovjan 3x, Hamřík 2x, Gregor 2x
 
 Lanškroun - Žamberk        16:1   (4:1)
 branky: Krhoun 3x, Hamřík 3x, Kylar 3x, Gregor 3x, Lušovjan 2x, Bureš, Beneš
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresní přebor mladší přípravky

17. 10. 2015 Luková

Lanškroun – Žichlínek 4 : 10

Branky: J. Lušovjan 3x, O. Kylar

Lanškroun – Tatenice 3 : 11

Branky: O. Kylar 2x, J. Lušovjan

Lanškroun – Luková 4 : 3

Branky: J. Lušovjan 2x, O. Kylar 2x

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

17. 10. 2015, Nemošice

Starší přípravka

Lanškroun A - Nemošice 3 : 1 (1 : 0)

Branky: T. Macháček 2x, M. Holásek

Lanškroun A - Svitavy 7 : 2 (4 : 1)

Branky: A. Vítek 3x, F. Kollert, vlastní 3x

Lanškroun A - Choceň 5 : 2 (1 : 2)

Branky: M. Holásek 2x, F. Kollert, A. Vítek, T. Macháček

Sestava A: L. Kollert, M. Martinec, S. Pospíšil, T. Macháček, A. Vítek, M. Holásek, F. Kollert, Š. Kyčmol

Lanškroun B - Pardubice B 3 : 1 (1 : 0)

Branky: L. Kollert 2x, L. Mareš

Lanškroun A - Svitavy 5 : 2 (2 : 1)

Branky: M. Martinec 2x, P. Šípek, L. Mareš, T. Macháček

Lanškroun A - Choceň 8 : 0 (4 : 0)

Branky: S. Pospíšil 5x, L. Kollert, P. Šípek, L. Mareš

Sestava B: F. Kollert, P. Šípek, A. Švarc, A. Stehlík, L. Mareš, F. Daniel, M. Tejkl a vždy 2 hráči s A mužstva

Mladší přípravka

Lanškroun “07“ - Nemošice 8 : 1

Branky: P. Gregor 4x, J. Tareš 3x, M. Beran

Lanškroun “07“ - Svitavy 4 : 1

Branky: M. Beran 2x, T. Hamřík, J. Tareš

Lanškroun “07“ - Choceň 5 : 5

Branky: J. Tareš 4x, S. Urban

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Beran, J. Tareš, P. Gregor

Lanškroun“08“ - Pardubice B 5 : 4

Lanškroun“08“ - Svitavy 4 : 3

Lanškroun“08“ – Choceň 1 : 9

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 10. 2015, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“05“ - Chrudim A 0 : 6 (0 : 2)

Lanškroun“05“ - Pardubice A 1 : 14 (0 : 6)

Branka: Kollert L.

Lanškroun“05“ - Vys. Mýto 0 : 5 (0 : 4)

 

Lanškroun“06“ - Chrudim A 5 : 1 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 2x, M. Holásek, S. Pospíšil, T. Macháček

Lanškroun“06“ - Pardubice A 2 : 5 (2 : 2)

Branky: M. Holásek, T. Macháček

Lanškroun“06“ - Vys. Mýto 5 : 1 (2 : 0)

Branky: T. Macháček, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, vlastní

Mladší přípravka

Lanškroun“07“ - Chrudim A 3 : 5

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš

Lanškroun“07“ - Pardubice A 6 : 2

Branky: J. Tareš 5x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Vys. Mýto 2 : 3

Branky: M. Beran, T. Hamřík

 

Lanškroun“08“ - Chrudim A 3 : 4

Branky: L. Kozák 2x, M. Janoušek

Lanškroun“08“ - Pardubice A 2 : 5

Branky: L. Kozák, M. Richtr

Lanškroun“08“ - Vys. Mýto 1 : 1

Branka: L. Kozák

Okresní přebor mladší přípravky

10. 10. 2015 Verměřovice

Lanškroun – Řetová 2 : 6

Branky: O. Kylar 2x

Lanškroun – Dolní Dobrouč 0 : 1

Lanškroun – Verměřovice 8 : 1

Branky: J. Lušovjan 5x, O. Kylar 3x

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Satelitní turnaj Hlinsko pro ročník 2006 a ml.

Hlinsko 3. 10. 2015

Lanškroun- FC Zbrojovka Brno A 3 – 4

branky: Holásek M. 2x, Doleček J.

Lanškroun- FC Zbrojovka Brno B 1 – 2

branka: Holásek M.

Lanškroun- FC Sigma Olomouc A 2 – 1

branky: Vítek A., Pospíšil S.

Lanškroun- FC Sigma Olomouc B 1 – 6

branka: Pospíšil S.

Lanškroun -FC Hradec Králové A 3 – 1

branky: Vítek A. 2x, Pospíšil S.

Lanškroun -FC Hradec Králové B 1 – 2

branka:Pospíšil S.

Sestava: Doleček M., Doleček J., Kyčmol Š., Pospíšil S., Petrovka D., Nagy J., Vítek A., Holásek M., Daniel F., Švarc A.

4.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

4. 10. 2015, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“05“ - Choceň 0 : 4 ( 0 : 2 )

Lanškroun“05“ - Vysoké Mýto 2 : 5 ( 0 : 4 )

Branky: Macháček T.,vlastní

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 4 : 8 ( 3 : 4 )

Branky: Macháček T. 3x,Kyčmol Š.

 

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 0 (1 : 0)

Branky: A. Vítek, M. Holásek, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto 5 : 2 (2 : 2)

Branka: M. Holásek 2x, A. Vítek 2x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 3 : 4 (1 : 2)

Branky: T. Macháček 3x

Mladší přípravka

Lanškroun“07“ - Choceň 2 : 8

Branky: J. Tareš, P. Gregor

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 4 : 3

Branky: M. Beran, D. Petrovka, M. Krhoun, vlastní

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 9 : 3

Branky: P. Gregor 3x, M. Beran 2x, D. Petrovka 2x, O. Kylar, J. Tareš

Lanškroun  08 - Choceň                     3 : 4


Lanškroun 08 - Vys. Mýto                   3 : 1

Lanškroun 08 - Česká Třebová         3: 1 
(branky Kozák 6, Malý 2, Formánek 1)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

Sobota 19. 9. 2015,Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“05“ - Choceň 2 : 2 (1 : 2)

Branky: Š. Borovský, A. Stehlík

Lanškroun“05“ - Pardubice 1 : 6 (0 : 3)

Branka: T. Macháček

Lanškroun“05“ - Svitavy 7 : 4 (3 : 0)

Branky: Š. Borovský 3x, A. Stehlík, L. Mareš, J. Doleček, vlastní

Lanškroun“06“ - Choceň 5 : 2 (3 : 0)

Branky: S. Pospíšil 2x, A. Vítek, M. Martinec, vlastní

Lanškroun“06“ - Pardubice 1 : 16 (1 : 6)

Branka: A. Vítek

Lanškroun“06“ - Svitavy 2 : 3 (1 : 1)

Branky: A. Švarc, M. Martinec

Mladší přípravka

Lanškroun“07“ - Choceň 5 : 3

Branky: J. Tareš 2x, M. Beran, P. Gregor, D. Petrovka

Lanškroun“07“ - Pardubice 6 : 8

Branky: J. Tareš 2x, M. Beran, D. Petrovka, T. Hamřík, S. Urban

Lanškroun“07“ - Svitavy 4 : 3

Branky: J. Tareš, S. Urban, vlastní 2x

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj Česká Třebová,ročník 2005 a ml.

Lanškroun - Česká Třebová 0 : 3 ( 0 : 2 )

Lanškroun – Ústí n/Orlicí 4 : 2 ( 3 : 1 )

Branky: Macháček T.2x,Martinec M.,Vítek A.

Lanškroun – Choceň 0 : 1 ( 0 : 1 )

Sestava: Doleček M.,Martinec M.,Doleček J.,Macháček T.,Vítek A.,

Šilar T.,Kollert F.,Šípek P.,Mareš L.

Pořadí turnaje

1. Česká Třebová

2. Choceň

3. Lanškroun

4. Ústí n/Orlicí

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

6. 9. 2015, Hlinsko

Starší přípravka

Lanškroun“05“ – Svitavy 5 : 3 (2 : 2)

Branky: M. Martinec 2x, J. Doleček, T. Šilar, M. Tejkl

Lanškroun“05“ - Chrudim 0 : 6 (0 : 2)

Lanškroun“05“ - Hlinsko 1 : 4 (1 : 3)

Branka: A. Stehlík

Lanškroun“06“ - Svitavy 5 : 1 (1 : 0)

Branky: M. Holásek 2x, F. Kollert 2x, J. Doleček

Lanškroun“06“ - Chrudim 6 : 2 (2 : 1)

Branky: M. Holásek 2x, F. Kollert 2x, J. Doleček 2x

Lanškroun“06“ - Hlinsko 0 : 5 (0 : 2)

Mladší přípravka

Lanškroun“07“ - Svitavy 5 : 4

Branky: A. Paar, O. Kylar, S. Urban. M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Chrudim 2 : 6

Branky: J. Tareš, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 7 : 7

Branky: J. Tareš 3x, P. Popelář 2x, D. Petrovka, S. Urban

Nejmladší přípravka

Lanškroun "08" - Svitavy  4 : 2

branky : Kollert K., Richter D., Kozák L., Richtr M.

Lanškroun "08" - Chrudim 7 : 3

branky : Richter D., Kozák L. 2x, Vávra Š. 2x, Urban J.,Richtr M.

Lanškroun "08" - Hlinsko  1 : 3 

branky : Kozák L.

3.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

Sobota 19. 9. 2015,Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun"05" - Choceň 2 : 2 (1 : 2)

Branky: Š. Borovský, A. Stehlík

Lanškroun"05" - Pardubice 1 : 6 (0 : 3)

Branka: T. Macháček

Lanškroun"05" - Svitavy 7 : 4 (3 : 0)

Branky: Š. Borovský 3x, A. Stehlík, L. Mareš, J. Doleček, vlastní

Lanškroun"06" - Choceň 5 : 2 (3 : 0)

Branky: S. Pospíšil 2x, A. Vítek, M. Martinec, vlastní

Lanškroun"06" - Pardubice 1 : 16 (1 : 6)

Branka: A. Vítek

Lanškroun"06" - Svitavy 2 : 3 (1 : 1)

Branky: A. Švarc, M. Martinec

Mladší přípravka

Lanškroun"07" - Choceň 5 : 3

Branky: J. Tareš 2x, M. Beran, P. Gregor, D. Petrovka

Lanškroun"07" - Pardubice 6 : 8

Branky: J. Tareš 2x, M. Beran, D. Petrovka, T. Hamřík, S. Urban

Lanškroun"07" - Svitavy 4 : 3

Branky: J. Tareš, S. Urban, vlastní 2x

4.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

4. 10. 2015, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“05“ - Choceň 0 : 4 ( 0 : 2 )

Lanškroun“05“ - Vysoké Mýto 2 : 5 ( 0 : 4 )

Branky: Macháček T.,vlastní

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 4 : 8 ( 3 : 4 )

Branky: Macháček T. 3x,Kyčmol Š.

 

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 0 (1 : 0)

Branky: A. Vítek, M. Holásek, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto 5 : 2 (2 : 2)

Branka: M. Holásek 2x, A. Vítek 2x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 3 : 4 (1 : 2)

Branky: T. Macháček 3x

Mladší přípravka

Lanškroun“07“ - Choceň 2 : 8

Branky: J. Tareš, P. Gregor

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 4 : 3

Branky: M. Beran, D. Petrovka, M. Krhoun, vlastní

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 9 : 3

Branky: P. Gregor 3x, M. Beran 2x, D. Petrovka 2x, O. Kylar, J. Tareš

Lanškroun  08 - Choceň                     3 : 4


Lanškroun 08 - Vys. Mýto                   3 : 1

Lanškroun 08 - Česká Třebová         3: 1  
(branky Kozák 6, Malý 2, Formánek 1)

Satelitní turnaj Hlinsko pro ročník 2006 a ml.

Hlinsko 3. 10. 2015

Lanškroun- FC Zbrojovka Brno A 3 – 4

branky: Holásek M. 2x, Doleček J.

Lanškroun- FC Zbrojovka Brno B 1 – 2

branka: Holásek M.

Lanškroun- FC Sigma Olomouc A 2 – 1

branky: Vítek A., Pospíšil S.

Lanškroun- FC Sigma Olomouc B 1 – 6

branka: Pospíšil S.

Lanškroun -FC Hradec Králové A 3 – 1

branky: Vítek A. 2x, Pospíšil S.

Lanškroun -FC Hradec Králové B 1 – 2

branka:Pospíšil S.

Sestava: Doleček M., Doleček J., Kyčmol Š., Pospíšil S., Petrovka D., Nagy J., Vítek A., Holásek M., Daniel F., Švarc A.

5.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 10. 2015, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“05“ - Chrudim A 0 : 6 (0 : 2)

Lanškroun“05“ - Pardubice A 1 : 14 (0 : 6)

Branka: Kollert L.

Lanškroun“05“ - Vys. Mýto 0 : 5 (0 : 4)

 

Lanškroun“06“ - Chrudim A 5 : 1 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 2x, M. Holásek, S. Pospíšil, T. Macháček

Lanškroun“06“ - Pardubice A 2 : 5 (2 : 2)

Branky: M. Holásek, T. Macháček

Lanškroun“06“ - Vys. Mýto 5 : 1 (2 : 0)

Branky: T. Macháček, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, vlastní

Mladší přípravka

Lanškroun“07“ - Chrudim A 3 : 5

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš

Lanškroun“07“ - Pardubice A 6 : 2

Branky: J. Tareš 5x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Vys. Mýto 2 : 3

Branky: M. Beran, T. Hamřík

 

Lanškroun“08“ - Chrudim A 3 : 4

Branky: L. Kozák 2x, M. Janoušek

Lanškroun“08“ - Pardubice A 2 : 5

Branky: L. Kozák, M. Richtr

Lanškroun“08“ - Vys. Mýto 1 : 1

Branka: L. Kozák

Okresní přebor mladší přípravky

10. 10. 2015 Verměřovice

Lanškroun – Řetová 2 : 6

Branky: O. Kylar 2x

Lanškroun – Dolní Dobrouč 0 : 1

Lanškroun – Verměřovice 8 : 1

Branky: J. Lušovjan 5x, O. Kylar 3x

6.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

17. 10. 2015, Nemošice

Starší přípravka

Lanškroun A - Nemošice 3 : 1 (1 : 0)

Branky: T. Macháček 2x, M. Holásek

Lanškroun A - Svitavy 7 : 2 (4 : 1)

Branky: A. Vítek 3x, F. Kollert, vlastní 3x

Lanškroun A - Choceň 5 : 2 (1 : 2)

Branky: M. Holásek 2x, F. Kollert, A. Vítek, T. Macháček

Sestava A: L. Kollert, M. Martinec, S. Pospíšil, T. Macháček, A. Vítek, M. Holásek, F. Kollert, Š. Kyčmol

Lanškroun B - Pardubice B 3 : 1 (1 : 0)

Branky: L. Kollert 2x, L. Mareš

Lanškroun A - Svitavy 5 : 2 (2 : 1)

Branky: M. Martinec 2x, P. Šípek, L. Mareš, T. Macháček

Lanškroun A - Choceň 8 : 0 (4 : 0)

Branky: S. Pospíšil 5x, L. Kollert, P. Šípek, L. Mareš

Sestava B: F. Kollert, P. Šípek, A. Švarc, A. Stehlík, L. Mareš, F. Daniel, M. Tejkl a vždy 2 hráči s A mužstva

Mladší přípravka

Lanškroun “07“ - Nemošice 8 : 1

Branky: P. Gregor 4x, J. Tareš 3x, M. Beran

Lanškroun “07“ - Svitavy 4 : 1

Branky: M. Beran 2x, T. Hamřík, J. Tareš

Lanškroun “07“ - Choceň 5 : 5

Branky: J. Tareš 4x, S. Urban

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Beran, J. Tareš, P. Gregor

Lanškroun“08“ - Pardubice B 5 : 4

Lanškroun“08“ - Svitavy 4 : 3

Lanškroun“08“ – Choceň 1 : 9

Okresní přebor mladší přípravky

17. 10. 2015 Luková

Lanškroun – Žichlínek 4 : 10

Branky: J. Lušovjan 3x, O. Kylar

Lanškroun – Tatenice 3 : 11

Branky: O. Kylar 2x, J. Lušovjan

Lanškroun – Luková 4 : 3

Branky: J. Lušovjan 2x, O. Kylar 2x

7.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

24. 10. 2015, Svitavy

Starší přípravka

Lanškroun A - Svitavy 6 : 2 (4 : 1)

Branky: S. Pospíšil 3x, M. Holásek 2x, A. Vítek

Lanškroun A - Nemošice 3 : 3 (2 : 0)

Branky: S. Pospíšil 2x, A. Vítek

Lanškroun A - Vysoké Mýto 2 : 7 (1 : 4)

Branky: S. Pospíšil, A. Vítek

 

Lanškroun B - Svitavy 1 : 2 (0 : 1)

Branka: A. Švarc

Lanškroun B - Pardubice B 6 : 1 (0 : 0)

Branky: F. Daniel 2x, A. Švarc, J. Doleček, J. Nagy, A. Stehlík

Lanškroun B - Vysoké Mýto 3 : 6 (2 : 3)

Branky: A. Stehlík 2x, A. Vítek

 

Mladší přípravka

Lanškroun “07“ - Svitavy 3 : 3

Branky: J. Tareš, A. Paar, D. Petrovka

Lanškroun “07“ - Nemošice 6 : 3

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, P. Gregor

Lanškroun “07“ - Vysoké Mýto 8 : 1

Branky: J. Tareš 4x, M. Beran, P. Popelář, D. Petrovka, A. Paar

 

Lanškroun“08“ - Svitavy 4 : 3

Branky: L. Kozák 3x, J. Urban

Lanškroun“08“ - Pardubice B 3 : 2

Branky: L. Kozák2x, J. Urban

Lanškroun“08“ - Vysoké Mýto 3 : 2

Branky: L. Kozák2x, J. Urban

Okresní Přebor přípravaka

Lanškroun - Letohrad       6:2  (2:2)

branky: Gregor 2x, Kylar 2x, Hamřík, Lušovjan
 
Lanškroun - Žichlínek       7:3  (3:1)
branky: Lušovjan 3x, Hamřík 2x, Gregor 2x
 
 Lanškroun - Žamberk        16:1   (4:1)
 branky: Krhoun 3x, Hamřík 3x, Kylar 3x, Gregor 3x, Lušovjan 2x, Bureš, Beneš

Mezinárodní halový fotbalový turnaj O pohár rady královéhradeckého kraje 2015

Hradec Králové 14. – 15. 11. 2015

pro ročník 2006 a ml.

B skupina – výsledky sobota:

Lanškroun FC Zbrojovka Brno 1 – 3 

Branka: Doleček J.

Lanškroun AS Trenčín 0 – 4

Lanškroun Akademie Krzeszovice 0 – 1

Lanškroun Slavia Praha sešívaná 1 – 5

Branka: Vítek A.

Vyrovnané zápasy, ale naše koncovka je žalostná. Nevydařil se pouze zápas s kluky s Polska. Z ostatními zápasy jsem byl spokojen.

skupina o 11 až 20 místo – výsledky neděle

Lanškroun Sparta Praha bílá 1 – 2

Branka: Vítek A.

Lanškroun FK Ústí nad Labem 2 – 1

Branky: Doleček J., Vítek A.

Lanškroun FC Hradec Králové bílá 0 – 2

Lanškroun FC Hlinsko 0 - 2

Zápas o umístění o 17 až 18 místo

Lanškroun FC Slovan Liberec 3 – 2

Branky: Vítek A., Holásek M.

Dobré a bojovné výkony. Se všemi jsme hráli vyrovnaný fotbal, někdy jsme je i přehrávali, ale máme problém se vstřelením branky. Spokojenost až na tu střelbu. Turnaj se vydařil.

Pořadí: 1. AC Sparta Praha rudá 2. SK Slavia Praha sešívaná 3. FC Zbrojovka Brno 4. Slavia Praha černá 5. ŠK Slovan Bratislava 6. FC Hradec Králové černá 7. FK Pardubice 8. AS Trenčín 9. Bohemians 1905 10. FK Dukla Praha 11. AC Sparta Praha bílá 12. SC Xaverov 13. FC Hlinsko 14. MFK Vítkovice 15. FC Hradec Králové bílá 16. MFK Chrudim 17. Lanškroun 18. FC Slovan Liberec 19. FK Ústí nad Labem 20. Akademie Krzeszovice

Soupiska: Kollert F., Martinec M., Doleček J., Vítek A., Holásek M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Nagy J., Danile F.

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Choceň

pro ročník 2007 a ml.Choceň 22. 11. 2015

Výsledky:

Lanškroun FK Letohrad 2 – 1

Branky: Hamřík T., Petrovka D.

Lanškroun FC Hlinsko 0 – 0

Lanškroun FK Choceň žlutá 3 – 0

Branky: Petrovka D., Gregor P., Paar A.

Lanškroun FK Choceň modrá 0 – 3

Lanškroun FC Hlinsko 0 – 2

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Gregor P., Paar A.

Pořadí: 1. FK Choceň modrá 2. Jiskra Ústí nad Orlicí, 3. FC Hlinsko 4. Lanškroun 5. FK Letohrad

6. SK Nemošice 7. MFK Chrudim 8. FK Choceň žlutá

 

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Hlinsko

pro ročník 2006 a ml.

Hlinsko 21. 11. 2015, hráno ve Skutči

Výsledky:

Lanškroun FC Havlíčkův Brod 1 – 1

Branka: Holásek M.

Lanškroun FC Žďár nad Sázavou 0 – 0

Lanškroun Tatran Ždírec 4 – 1

Branky: Holásek M. 3x, Kyčmol Š.

Lanškroun FK Skuteč 3 – 1

Branky: Martinec M. 2x, Holásek M.

Lanškroun FK Česká Třebová 1 – 1

Branka: Holásek M.

Lanškroun FC Hlinsko 0 – 1

Sestava: Urban S., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Nagy J., Holásek M., Švarc A.

Pořadí: 1. FC Hlinsko 2. FC Žďár nad Sázavou 3. FC Havlíčkův Brod 4. Lanškroun 5. FK Skuteč

6. FK Česká Třebová 7. Tatran Ždírec

Nejlepší brankář: Urban S.( Lanškroun )

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Hlinsko

pro ročník 2005 a ml. Choceň 12. 12. 2015

Výsledky:

Lanškroun Nemošice 1 – 3

Branka: Šípek P.

Lanškroun Ústí nad Orlicí 3 – 1

Branky: Doleček J.2x,Vítek A.

Lanškroun Vysoké Mýto 0 – 4

Lanškroun Choceň B 2 – 0

Branky: Martinec M., Vítek A.

Lanškroun Choceň A 0 – 1

Sestava: Doleček M., Borovský Š., Mareš L., Stehlík A., Šípek P., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Vítek A.

Pořadí: 1. Choceň A 2. Vysoké Mýto 3. Ústí nad Orlicí 4. Lanškroun 5. Nemošice 6. Choceň B

 

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Vamberk

pro ročník 2007 a ml. Vamberk 12. 12. 2015

Výsledky:

Lanškroun Nové Město nad Metují/B 11 – 0

Branky: Tareš J. 3x, Gregor P. 3x, Kylar O. 2x,Beran M. 2x, Petrovka D.

Lanškroun Rychnov nad Kněžnou 0 – 0

Lanškroun Ústí n. Orlicí 7 – 1

Branky: Tareš J. 3x, Beran M., Hamřík T.,Petrovka D., Popelář P.

Lanškroun Nové Město nad Metují/A 3 – 0

Branky: Gregor P., Hamřík T., Popelář P.

Lanškroun Letohrad 6 – 0

Branky: Petrovka D. 3x, Tareš J. 2x, Popelář P.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Gregor P., Tareš J., Paar A., Kylar O., Žák O.

Pořadí: 1. Rychnov nad Kněžnou 2. Lanškroun 3. Nové Město nad Metují/A 4. Letohrad 5. Ústí n. Orlicí

6. Vamberk 7. Častolovice 8. Nové Město nad Metují/B

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tareš J.

První místo nám uniklo pouze o skóre. Za celý turnaj jsme neprohráli ani jeden zápas a obdrželi jsme pouze jedinou branku. Z tohoto důvodu si všichni naši kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

 

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Moravská Třebová

pro ročník 2007 a ml. Moravská Třebová 5. 12. 2015

Výsledky:

Lanškroun Polička 0 – 1

Lanškroun Olomouc modrá 1 – 0

Branka: Beran M.

Lanškroun Olomouc bílá 0 – 1

Lanškroun M. Třebová 1 – 1

Branka: Gregor P.

Lanškroun Bystré 2 – 1

Branky: Gregor P. 2x

Lanškroun Svitavy 0 – 0

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Gregor P., Paar A., Kylar O.

Pořadí: 1. Olomouc bílá 2. Polička 3. M. Třebová 4. Lanškroun 5. Svitavy

6. Olomouc modrá 7. Bystré

Nejlepším hráčem Lanškrouna byl vyhlášen S. Urban.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Choceň

ročník 2006 a ml. 31. 1. 2016

Výsledky:

Lanškroun Skuteč 1 – 0

Branka: Holásek M.

Lanškroun Pardubice 3 – 2

Branky: M. Holásek, A. Vítek, M. Martinec

Lanškroun Nemošice 0 – 1

semifinále Lanškroun Česká Třebová 1 – 0

Branka: J. Doleček

finále Lanškroun Nemošice 0 – 1

Sestava: Doleček M., Doleček J., Martinec M., Pospíšil S., Vítek A., Nagy J., Holásek M., Švarc A. , Lušovjan J.

Pořadí: 1. Nemošice 2. Lanškroun 3. Česká Třebová 4. Sruby 5. Pardubice 6. Choceň 7. Skuteč 8. Náchod

Nejlepší brankář: Michal Doleček

 

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek pro ročník 2007 a ml.

Polička 31. 1. 2016

Výsledky

Lanškroun Vrchovina 0 – 1

Lanškroun Skuteč 3 – 0

Branky: Tareš J. 2x, Hamřík T.

Lanškroun Bystré 2 – 0

Branky: Petrovka D., Tareš J.

Lanškroun Vysoké Mýto 0 – 0

o 5. místo: Lanškroun Česká Třebová 1 – 0

Branky: Petrovka D.

Sestava: Urban S., Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Paar A., Kylar O., Krhoun M.

Pořadí: 1. Hlinsko 2. Moravská Třebová 3. Vrchovina 4. V. Mýto 5. Lanškroun 6. Česká Třebová 7. Polička 8. Skuteč 9. Bystré 10. Havlíčkův Brod

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Josef Tareš.

 

------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj starších žáků v Rokytnici v Orlických horách

 

Lanškroun A - FC SPARTAK RYCHNOV N. KNĚŽNOU 2:2

Branky:Žák Č., Bureš T.

Lanškroun A- FC NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ 3:0

Branky:Žák Č., Brejša V., Pecháček M.

Lanškroun A-TJ PŘELOVICE 1:1

Branky: Brejša A.

Lanškroun A-FC ROKYTNICE 9:3

Branky: Brejša A.2x, Žák Č.3x, Brejša V.2x, Pecháček M.,Fikejs F.

O 1. MÍSTO

Lanškroun A- ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2:1

Branky: Brejša A., Rohla J..

Sestava:: Moučka - Bureš,Rohla, Jílek, Fikejs, Pehcáček, Brejša A., Tesař, Žák., Brejša V., Šebrle.

Lanškroun B- KOSTELEC NAD ORLICÍ 2:4

Lanškroun B- FC ROKYTNICE 1:6

Lanškroun B- ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2:6

Lanškroun B- TJ PŘELOVICE 3:5

O 7: MÍSTO

Lanškroun B- FC SPARTAK RYCHNOV N. K 2:3

Pořadí:1. Lanškroun A, 2. ÚSTÍ NAD ORLICÍ, 3. FC ROKYTNICE 4. FC NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ 5.KOSTELEC NAD ORLICÍ 6. TJ PŘELOVICE 7. FC SPARTAK RYCHNOV N. KNĚŽNOU 8. Lanškroun B.

Nejlepším brankářem, byl zvolen A. Moučka Lanškroun .

 

----------------------------------------------------------------------

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Olomouc

pro ročník 2007 a ml.Olomouc 16. 1. 2016

Výsledky:

Lanškroun - HFK Olomouc II 2 – 0

Branky: Petrovka D., Hamřík T.

Lanškroun - Šumperk 1 – 0

Branky: Tareš J.

Lanškroun - Baník Ostrava I 2 – 1 Branky: Tareš J., Beran M.

Lanškroun - Dub n. M. 1 – 2 Branky: Popelář P.

Lanškroun - HFK Olomouc I 0 – 3

o 3. místo:

Lanškroun Dub n. M. 2 – 0

Branky: Lušovjan J, Hamřík T.

Sestava: Urban S., Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Paar A., Kylar O., Lušovjan J.

Pořadí: 1. Baník Ostrava II 2. HFK Olomouc I 3. Lanškroun 4. Dub n. M. 5. Baník Ostava I

6. Šumperk 7. Sigma Olomouc 8. Hranice 9. Žilina 10. HFK Olomouc II

 

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Sebastian Urban.

 

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Choceň

pro ročník 2007 a ml.Choceň 17. 1. 2016

Výsledky:

Lanškroun Chrudim 3 – 1

Branky: Urban S., Krhoun M., Tareš J.

Lanškroun Choceň žlutá 0 – 2

Lanškroun V. Mýto 0 – 2

Lanškroun Ústí n. O. 3 – 0

Branky: Tareš J. 3x

o 5. místo:

Lanškroun Svitavy 1 – 0

Branky: Popelář P.

Sestava: Urban S., Beran M., Hamřík T., Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Paar A., Žák O., Krhoun M., Beneš J.

Pořadí: 1. Choceň modrá 2. Choceň žlutá 3. V. Mýto 4. Pardubice 5. Lanškroun 6. Svitavy 7. Ústí n. O. 8. Chrudim

 

Halový turnaj starší přípravky

Lanškroun, 17. 1. 2016 pro ročník 2006 a ml.

A skupina – výsledky:

Lanškroun Dolní Dobrouč 3 – 0

Branky: M. Holásek, A. Vítek, M. Martinec

Lanškroun Náchod 2 – 0

Branky: M. Martinec, S. Pospíšil

Lanškroun Štíty 1 – 0

Branka: M. Martinec

skupina o 1 až 4 místo – výsledky:

Lanškroun Česká Třebová 2 – 0 

Branka: M. Martinec, Vítek A.

Lanškroun Vysoké Mýto 0 – 0

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Lanškroun 3. Česká Třebová 4. Štíty 5. Náchod 6. Letohrad 7. Kunčina 8. Dolní Dobrouč

Soupiska: Doleček M., Martinec M., Doleček J., Vítek A., Holásek M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Nagy J., Švarc A.

Nejlepší hráč turnaje: M. Martinec

Nejužitečnější hráč našeho mužstva: Nagy J.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek pro ročník 2006 a ml.

Žďár n/Sázavou 7. 2. 2016

Výsledky:

Lanškroun Vysoké Mýto 0 – 1

Lanškroun Znojmo 2 – 0

Branky: Doleček J., Tareš J.

Lanškroun Líšeň 1 – 1

Branka: Tareš J.

Lanškroun Velké Meziříčí 1 – 1

Branka: Holásek M.

Lanškroun Žďár n. S. 1 – 2

Branka: Tareš J.

Lanškroun Skuteč 3 – 1

Branky: Hamřík T., Beran M., Nagy J.

Lanškroun Havlíčkův Brod 2 – 2

Branky: Tareš J. 2x

Sestava: Kollert F., Doleček J., Hamřík T., Petrovka D., Švarc A., Tareš J., Holásek M., Nagy J., Beran M.

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Líšeň 3. Žďár n. S. 4. H. Brod 5. Lanškroun 6. Velké Meziříčí 7. Skuteč 8. Znojmo

Kluci i v takto kombinované sestavě se žádným ze soupeřů vyloženě nepropadli. Podali zodpovědný a bojovný výkon. Většina gólů, které jsme obdrželi, byla z kategorie „ vlastní“ nebo „haluze“.

Nejlepším hráčem Lanškrouna (dle názoru trenérů) byl Adam Švarc.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek

pro ročník 2005 a ml.

13. 2. 2016 V.Mýto

Výsledky ve skupině B:

TJ Lanškroun FK Pardubice 0 – 0

TJ Lanškroun Polaban Nymburk B 4 – 0

Branky: Macháček T. 2x, Holásek M., Martinec M.

TJ Lanškroun SK Vysoké Mýto bílá 1 – 0

Branka: Holásek M.

TJ Lanškroun FC Kostelec n. Orl. 0 – 0

Velmi dobře a kvalitně odehraná skupina. Nedostali jsme ani jednu branku, ale postupovali jsme do semifinále z důvodu horšího skóre z druhého místa za Pardubicemi.

Semifinále:

TJ Lanškroun SK Vysoké Mýto černá 0 – 1

Zápas o 3 a 4 místo

TJ Lanškroun SK Nemošice 0 – 1

Tady už to bylo horší. Soupeři využili našich chyb ke vstřelení branky. Kluci už nehráli tak kombinačně jako ve skupině, takže to byl od nich spíš boj.

Sestava: Doleček M., Šilar T.,Mareš L., Martinec M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Macháček T., Holásek M.,

Nejužitečnější hráč mužstva: Macháček T.

Pořadí: 1. FK Pardubice 2. SK Vysoké Mýto černá 3. SK Nemošice 4. TJ Lanškroun 5. FC Žďár n. S.

6. SK Vysoké Mýto bílá 7. FC Kostelec n. Orl. 8. SK Holice 9. Polaban Nymburk A 10. Polaban Nymburk B

-------------------------------------------------------------------------------------------

Halový fotbalový turnaj starších přípravek

pro ročník 2007 a ml.

13. 2. 2016 Chrudim ( hráno H.Městec )

Výsledky:

Lanškroun - Přelouč 5 - 0

Branky: Petrovka D. 2x, Tareš J., Gregor P., Hamřík T.

Lanškroun- Rajhrad 0 - 1

Lanškroun - Hlinsko 1 - 1

Branky: Tareš J.

Lanškroun - Pardubice 2 - 3

Branky: Tareš J., Paar A.

O 5. místo

Lanškroun Letohrad 2 - 0

Branky: Tareš J. 2x

Sestava: Urban S., Hamřík T., Petrovka D., Gregor P., Tareš J., Žák O., Paar A., Beran M., Popelář P.

Pořadí: 1. Chrudim 2. Pardubice 3. Rajhrad 4. Choceň 5. Lanškroun 6. Letohrad 7. Hlinsko 8. Žďár n. S. 9. Nemošice 10. Přelouč

Stále nás trápí kombinační a útočná hra, včetně střelby na bránu.

Nejlepším hráčem Lanškrouna byl vyhlášen Tadeáš Hamřík.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Hlinsko

pro ročník 2006 a ml. Hlinsko 27. 2. 2016

Výsledky: 

TJ Lanškroun FC Žďár nad Sázavou 5 – 2 

Branka: S. Pospíšil 2x, M. Martinec 2x, A. Vítek

TJ Lanškroun FC Hlinsko 0 – 1

TJ Lanškroun FC Vysočina Jihlava 1 – 1 

Branka: J. Doleček

TJ Lanškroun FK Česká Třebová 6 – 1 

Branky: M. Martinec, M. Holásek, S. Pospíšil,

A. Vítek, F. Kollert, Š. Kyčmol

TJ Lanškroun FC Havlíčkův Brod 7 – 0 

Branky: A. Vítek 3x, F. Kollert, M. Martinec,

S. Pospíšil, Š. Kyčmol

Sestava: Doleček M., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Vítek A., Holásek M., Švarc A., F. Kollert

Pořadí: 1. FC Vysočina Jihlava 2. FC Hlinsko 3. TJ Lanškroun 4. FC Žďár nad Sázavou 5. FC Havlíčkův Brod

6. FK Česká Třebová

Nejlepší hráč turnaje: Martinec M.

Dobře odehraný turnaj. Pokračovali jsme ve výkonu z domácího turnaje. Velmi dobrá obranná hra, protože jsme dostali nejméně branek za všech. Jediným problémem je neproměňování vyložených šancí.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Choceň

pro ročník 2006 a ml. Choceň 28. 2. 2016

Výsledky: 

Lanškroun Sruby 0 – 2

Lanškroun Žamberk 1 – 2 

Branky: Tareš J.

Lanškroun Pardubice 1 – 1 

Branky: Tareš J.

Lanškroun Choceň 2 – 1 

Branky: Tareš J., Martinec M.

Lanškroun Letohrad 1 – 0 

Branky: Martinec M.

Sestava: Urban S., Beran M., Hamřík T., Martinec M., Kollert F., Tareš J., Paar A., Kylar O., Gregor P.

Pořadí: 1. Pardubice 2. Choceň 3. Lanškroun 4. Letohrad 5. Žamberk 6. Sruby

 

---------------------------------------------------------

Halový fotbalový turnaj starších přípravek pro ročník 2007 a ml.

Lanškroun 21. 2. 2016

Účastníci turnaj: TJ Lanškroun, fo 1 a 2, 1. HFK Olomouc, TJ Sokol Štíty, FK Letohrad, SK Polička, Slovan Moravská Třebová, Sokol Dolní Dobrouč

Výsledky: 

Lanškroun 1 D. Dobrouč 6 - 0 

Branky: Petrovka D. 2x, Tareš J.3x, Hamřík T.

Lanškroun 1 M. Třebová 2 - 2 

Branky: Tareš J. 2x

Lanškroun 1 Štíty 2 - 0 

Branky: Tareš J., Gregor P.

Lanškroun 1 Olomouc 0 - 0

Lanškroun 1 Letohrad 1 - 0 

Branky: Tareš J.

Výsledky: 

Lanškroun 2 Letohrad 0 - 4

Lanškroun 2 Olomouc 0 - 3

Lanškroun 2 Polička 1 - 1 

Branka: Malý R.

Lanškroun 2 Dolní Dobrouč 3 - 0 

Branky: Kozák L., Lušovjan J., Kylar O.

Lanškroun 2 Štíty 0 - 1

Sestavy: Lanškroun 1 – Urban S., Hamřík T., Petrovka D., Gregor P., Tareš J., Beran M., Popelář P.

Lanškroun 2 – Paar A., Malý R., Vávra Š., Kozák L., Kollert K., Žák O., Lušovjan J., Kyllar O.

Pořadí: 1. 1.HFK Olomouc 2. TJ Lanškroun 1 3. FK Letohrad 4. Slovan M. Třebová 5. TJ Sokol Štíty

6. SK Polička 7. TJ Lanškroun 2 8. Sokol Dolní Dobrouč

Všichni kluci (z obou týmů Lanškrouna) si zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

 

Nejužitečnějším hráčem Lanškrouna 07 byl vyhlášen Daniel Petrovka.

Nejužitečnějším hráčem Lanškrouna 08 byl vyhlášen Jan Lušovjan.

Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen Josef Tareš.

Zvláštní poděkování si zaslouží pan Mgr. Radim Vetchý, starosta města Lanškrouna za přímou účast při vyhlašování výsledků turnaje a předávání cen.

 

 

---------------------------------------------------------

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Lanškroun

pro ročník 2005 a ml. 20. 2. 2016

Účastníci turnaj: TJ Lanškroun, fo 1 a 2, FC Hradec Králové, SK Zábřeh, Snary Luková, TJ Sokol Štíty – Libina,

FK Agria Choceň, FK Česká Třebová

Výsledky ve skupině A:

Lanškroun 2 Luková 5 – 0 

Branky: M. Holásek 2x, T. Macháček 2x, S. Pospíšil

Lanškroun 2 Zábřeh 8 – 0 

Branky: T. Macháček 6x, M. Holásek , S. Pospíšil

Lanškroun 2 Štíty-Libina 2 – 0 

Branky: J. Doleček, T. Macháček

Pořadí ve skupině: 1. Lanškroun 2 2. Štíty – Libina 3. Zábřeh 4. Luková

Výsledky ve skupině B:

Lanškroun 1 Choceň 0 – 1

Lanškroun 1 Hradec Králové 1 – 6 

Branka: A. Švarc

Lanškroun 1 Česká Třebová 1 – 3 

Branka: T. Šilar

Pořadí ve skupině B: 1. Hradec Králové 2. Česká Třebová 3. Choceň 4 Lanškroun 1

Výsledky ve skupině o 1 až 4 místo:

Lanškroun 2 Česká Třebová 4 – 1 

Branky: T. Macháček 3x, M. Holásek

Lanškroun 2 Hradec Králové 2 – 0 

Branky: T. Macháček, M. Martinec

Výsledky ve skupině o 5 až 8 místo:

Lanškroun 1 Zábřeh 2 – 0 

Branky: T. Šilar, L. Mareš

Lanškroun 2 Luková 3 – 0

Branky: P. Šípek 3x

Sestava: Lanškroun 1 – F. Kollert, L. Mareš, Š. Borovský, T. Šilar, P. Šípek, A. Vítek, A. Švarc

Lanškroun 2 - Doleček M., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Macháček T., Holásek M.

Pořadí: 1. TJ Lanškroun 2 2. FC Hradec Králové 3. TJ Sokol Štíty – Libina 4. FK Česká Třebová 5. FK Agria Choceň 6. TJ Lanškroun 1 7. SK Zábřeh 8. Snary Luková

Nejlepší hráč turnaje a zároveň i střelec se 13 brankami: T. Macháček

Nejužitečnější hráč mužstva Lanškroun 1: A. Švarc

Nejužitečnější hráč mužstva Lanškroun 2: M. Martinec

 

Domácí turnaj se vydařil. Kluci si zahráli a dosáhli na pěkné umístění. Chválím všechny za nasazení a přístup k tomuto turnaji.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek FK Šumperk

pro ročník 2006 a ml.  5. 3. 2016

Výsledky: 

TJ Lanškroun FK Česká Třebová 2 – 0 

Branka: M. Martinec 2x

TJ Lanškroun KMS Juventus Bruntál 4 – 0 

Branky: M. Martinec 3x, M. Holásek

TJ Lanškroun TJ Sokol Lázně Velké Losiny 5 – 1 

Branky: A. Vítek 3x, F. Kollert, S. Pospíšil

TJ Lanškroun SK Sulko Zábřeh na Moravě 2 – 0 

Branky: M. Martinec 2x

TJ Lanškroun FK Šumperk 1 1 – 0 

Branka: M. Martinec

TJ Lanškroun FK Šumperk 2 1 – 0 

Branka: J. Doleček

TJ Lanškroun TJ Baník St. Město pod Sněž. 5 – 3 

Branky: J. Doleček 2x, M. Holásek 2x, A. Vítek

Sestava: Doleček M., Doleček J., Martinec M., Kyčmol Š., Pospíšil S., Vítek A., Holásek M., Lušovjan J., Kollert F.

Pořadí: 1. TJ Lanškroun 2. FK Šumperk 2 3. FK Česká Třebová 4. TJ Baník St. Město pod Sněž. 5. FK Šumperk 1

6. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7. SK Sulko Zábřeh na Moravě 8. KMS Juventus Bruntál

Nejlepší hráč a střelec (8 branek) turnaje: M. Martinec

Turnaj jsme zaslouženě vyhráli. Získali jsme plný počet 21 bodů se skórem 20 – 4. Nastříleli jsme nejvíce branek a dostali nejméně. Důležitější však je, že jsme všechny mužstva přehráli po fotbalové stránce a do hry se dostali všichni hráči. V této nastolené cestě musíme pokračovat.

M. Martinec st. – trenér U10 a U11

Halový fotbalový turnaj starších přípravek Svitavy pro ročník 2005 a ml.

13. 3. 2016

Výsledky:

 TJ Lanškroun TJ Svitavy 2 – 2 

Branky: T. Macháček 2x

TJ Lanškroun Radiměř 5 – 0 

Branky: M. Holásek 3x, T. Macháček 2x

TJ Lanškroun SK Vysoké Mýto 0 – 1

TJ Lanškroun FC Žďár n. Sáz. 2 – 3 

Branky: T. Macháček 2x

TJ Lanškroun SK Líšeň 0 – 2

TJ Lanškroun FC Rychnov n. Kn. 4 – 1 

Branky: T. Macháček 3x, A. Balcar

TJ Lanškroun FC Boskovice 2 – 4 

Branky: M. Holásek 2x

Sestava: Doleček M., Mareš L., Stehlík A., Šípek P., Macháček T., Borovský Š., Holásek M., Kollert F., Balcar A., Beneš T.

Pořadí: 1. SK Líšeň 2. FC Boskovice 3. FC Žďár n. Sáz. 4. SK Vysoké Mýto 5. TJ Svitavy 6. TJ Lanškroun 7. FC Rychnov n. Kn. 8. Radiměř

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek Vysoké Mýto pro ročník 2007 a ml.

Vysoké Mýto 13. 3. 2016

Výsledky:

 Lanškroun Chrudim 0 – 2

Lanškroun Častolovice 2 – 0 

Branky: Gregor P., Paar A.

Lanškroun V. Mýto 0 – 0

Lanškroun Nemošice 1 – 0 

Branky: Petrovka D.

O finále: Lanškroun Choceň 0 – 0 

Vítězství na penalty – penalty proměnili: Gregor P.,

Beran M., Petrovka D. ; neproměnili: Tareš J., Paar A.

Finále: Lanškroun Chrudim 1 – 2 

Branky: Tareš J.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Lušovjan J., Popelář P., Tareš J., Paar A., Petrovka D., Gregor P.

Pořadí: 1. Chrudim 2. Lanškroun 3. Choceň 4. Pardubice 5. Nemošice 6. Hlinsko 7. V. Mýto I 8. Svitavy 9. Častolovice 10. V. Mýto II

 

Dosáhli jsme velmi pěkného umístění. Je to asi unikát, že nám ke druhému místu stačilo vstřelit pouze 4 góly (a z toho jeden ze standartní situace). Svědčí to o naší kvalitní defenzivě, ale bohužel také o nedobré ofenzivní hře….na tom musíme zapracovat.

Halový fotbalový turnaj starších přípravek pro ročník 2006 a ml.

20. 3. 2016  Svitavy

Výsledky: 

TJ Lanškroun FK Česká Třebová 3 – 0 

Branky: S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec

TJ Lanškroun TJ Svitavy B 3 – 0 

Branky: M. Holásek 2x, F. Kollert

TJ Lanškroun TJ Svitavy B 0 – 2

TJ Lanškroun MFK Vyškov 0 – 3

TJ Lanškroun FC Boskovice 5 – 0 

Branky: M. Doleček, Š. Kyčmol, M. Beran,

J. Tareš, M. Martinec

TJ Lanškroun FC Žďár n. Sáz. 0 – 1

TJ Lanškroun SK Líšeň 0 – 0

Sestava: Doleček M., Doleček J., Martinec M., Pospíšil S., Holásek M., Kollert F., Tareš J., Beran M.,

Petrovka D., Kyčmol Š.

Pořadí: 1. MFK Vyškov 2. SK Líšeň 3. FC Žďár n. Sáz. 4. TJ Lanškroun 5. FK Česká Třebová 6. TJ Svitavy A 7. FC Boskovice 8. TJ Svitavy B

1. ročník Mezinárodního velikonočního turnaje starší přípravky FK Jeseník

pro ročník 2005 a ml. (U11), 14 mužstev 25. 3. 2016

Hrálo se ve třech skupinách. Naše mužstvo bylo ve skupině A.

Výsledky: 

TJ Lanškroun Cziarni Otmuchov 1 – 0 

Branky: L. Mareš

TJ Lanškroun FK Jeseník A 3 – 1 

Branky: T. Macháček 2x, F. Kollert

TJ Lanškroun TJ Sokol Velké Losiny 7 – 0 

Branky: T. Macháček 2x, M. Holásek 2x,

J. Doleček, A. Stehlík, S. Pospíšil

TJ Lanškroun FK Krnov 0 – 0

Byli jsme první ve skupině. Následoval vyřazovací systém:

Čtvrtfinále: TJ Lanškroun Cziarni Otmuchov 5 – 0 

Branky: T. Macháček 3x, A. Stehlík 2x

Semifinále: TJ Lanškroun UKS JAWORIA Javor 2 – 2 na penalty 4 – 3

Branky: J. Doleček, vlastní

Nejtěžší zápas, museli jsme dotahovat, prohrávali jsme již 2 – 0.

Finále: TJ Lanškroun FK Šumperk 4 – 0 

Branky: T. Macháček 2x, F. Kollert, A. Stehlík

Nejlepší zápas, hráli jsme to, co máme. Soupeře jsme přehráli herně i výsledkově.

Pořadí: 1. TJ Lanškroun 2. FK Šumperk 3. TJ Jiskra Rýmařov 4. UKS JAWORIA Javor 5. FC Slavoj Bruntál 6. Cziarni Otmuchov 7. FK Krnov 8. TJ Vidnava 9. FK Jeseník B 10. FK Jeseník A 11. FK Mikulovice 12. TJ Horní Benešov 13. TJ Sokol Velké Losiny 14. SK Řetězárna Česká Ves

Sestava: Doleček M., Doleček J.., Mareš L., Stehlík A., Šípek P., Macháček T., Holásek M., Kollert F., Pospíšil S.

Nejlepší hráč Tomáš Macháček

Turnaj se vydařil. Dobrá organizace, zabezpečení hráčů i trenérů.

Naši kluci turnaj nezačali dobře, ale postupně se zlepšovali a vyvrcholilo to finálovým zápasem. Všem gratuluji

Děkuji rodičům za dopravu a za hlasité povzbuzování.

Fotbalový turnaj mladších přípravek Choceň UMT

pro ročník 2007 a ml. Choceň 27. 3. 2016

Výsledky: Lanškroun Hlinsko 4 – 2 Branky: 3x Tareš J., Gregor P.

Lanškroun Pardubice 3 – 4 Branky: Lušovjan J., Urban S., Tareš J.

Lanškroun Letohrad 3 – 3 Branky: Tareš J., Krhoun M., Petrovka D.

Lanškroun Dobruška/Opočno 2 – 4 Branky: Tareš J., Gregor P.

Lanškroun Choceň B 6 – 0 Branky: 3x Lušovjan J., Gregor P., Petrovka D.,

Beran M.

O 7. místo: Lanškroun Třebeš H.K. 3 – 1 Branky: 2x Tareš J., Gregor P.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Lušovjan J., Urban S., Tareš J., Paar A., Petrovka D., Gregor P., Krhoun M.

Pořadí: 1. Hlinsko 2. Choceň A 3. Kolín 4. Dobruška/Opočno 5. Pardubice 6. Nemošice 7. Lanškroun 8. Třebeš H.K. 9. Letohrad 10. V. Mýto 11. Skuteč 12. Choceň B

8.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

3. 4. 2016, Choceň

Starší přípravka

Lanškroun 1 - Svitavy 1     6 : 3 (3 : 0)

Branky: T. Macháček 3x, A. Vítek 2x, S. Pospíšil

Lanškroun 1 - Hlinsko 1     1 : 5 (1 : 1)

Branka: J. Doleček

Lanškroun 1 - Choceň 1     4 : 4 (2 : 2)

Branky: T. Macháček 2x, J. Doleček, vlastní

Sestava: M. Doleček, Š. Pospíšil, J. Doleček, T. Macháček, M. Martinec, M. Holásek, A. Vítek, S. Pospíšil

 

Lanškroun 2 - Svitavy 2      3 : 5

Branky: A. Stehlík, J. Lušovjan, P. Šípek

Lanškroun 2 - Hlinsko 2      1 : 2

Branka: P. Šípek

Lanškroun 2 - Choceň 2     7 : 3

Branky: P. Šípek 3x, Š. Borovský 3x, J. Lušovjan

Sestava: F. Kollert, L. Stehlík, Š. Borovský, P. šípek, A. Stehlík, J. Nagy, T. Šilar, J. Lušovjan

 

Mladší přípravka

Lanškroun “07“ - Svitavy 1      6 : 1

Branky: J. Tareš 3x, T. Hamřík, M. Beran, M. Krhoun

Lanškroun “07“ - Hlinsko 1     6 : 7

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka , P. Gregor, M. Beran, P. Gregor

Lanškroun “07“ - Choceň 1     12 : 0

Branky: J. Tareš 2x, M. Beran 2x, O. Žák 2x,D. Petrovka 2x, T. Hamřík, D. Petrovka, O. Kylar, P. Gregor

Sestava: S. Urban, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, O. Žák

Výsledky turnaje 08 v Chocni :     

Lanškroun - Svitavy   2 : 1  (Hajzler, Urban

Lanškroun-Choceň  1  : 10 (Hajzler)
Lanškroun-Hlinsko  2 :   6   (Urban 2)

10.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

17. 4. 2016, Svitavy

Starší přípravka

Lanškroun 1 - Pardubice 1     1 : 4 (0 : 0)

Branka: Š. Kyčmol

Lanškroun 1 - Choceň 1         0 : 2 (0 : 1)

Lanškroun 1 - Svitavy 1          3 : 7 (1 : 2)

Branky:M. Martinec 2x, A. Vítek

Sestava: M. Doleček, Š. Pospíšil, J. Doleček, L. Mareš, M. Martinec, M. Holásek,

A. Vítek, S. Pospíšil

Lanškroun 2 - Pardubice 2       1 : 10 (0 : 5)

Branka: J. Lušovjan

Lanškroun 2 - Choceň 2           4 : 2 (3 : 0)

Branky:T. Šilar 2x,A. Švarc, Š. Borovský

Lanškroun 2 - Svitavy 2            7 : 1 (3 : 0)

Branky: M. Doleček 2x, T. Šilar 2x, A. Stehlík 2x, J. Lušovjan

Sestava: F. Kollert, Š. Borovský, P. Šípek, A. Stehlík, J. Nagy, T. Šilar, J. Lušovjan,

A. Švarc

Mladší přípravka

Lanškroun 1 - Pardubice 1        6 : 2

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka 2x , T. Hamřík, O. Kylar

Lanškroun 1 - Choceň 1           8 : 2

Branky: P. Gregor 2x, O. Kylar 2x, J. Tareš, O. Žák, D. Petrovka, P. Popelář

Lanškroun 1 - Svitavy 1              1  : 7

Branky: O. Kylar

Sestava: S. Urban, M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun, O. Kylar, D. Petrovka,

P. Popelář, J. Tareš, O. Žák

Lanškroun 2 - Pardubice 2        1 : 10

Branka: M. Richter

Lanškroun 2 - Choceň 2             2 : 8

Branky: L. Hajzler, Š. Vávra

Lanškroun 2 - Svitavy 2             3 : 5

Branky: K. Kollert 2x, M. Richter

Okresní soutěž mladších přípravek

 Žichlínek 16. 4. 2016

Výsledky:

 Lanškroun Řetová/Sloupnice 13 – 0 Branky: 5x Petrovka D., 3x Hamřík T., 2x Urbanová O.,

2x Krhoun M., Žák O.

Lanškroun Žichlínek 12 – 5 Branky: 3x Žák O., 2x Hamřík T., 2x Teichmann R.,

2x Petrovka D., 2x Krhoun M., Popelář P.

Lanškroun Semanín 19 – 0 Branky: 4x Petrovka D., 4x Hamřík T., 3x Popelář P.,

2x Žák O., 2x Krhoun M., 2x Teichmann R.,

Urbanová O., Popelář M.

Sestava: Pokorný Jiří, Hamřík Tadeáš, Petrovka Daniel, Krhoun Marek, Žák Ondřej, Kylar Ondřej,

Teichmann Radek, Urbanová Oldřiška, Popelář Patrik „Čáča“, Popelář Matěj „Jahoda“

V posledním zápase se nám podařilo oživit hru nadějným hráčem ročníku 2010 Matějem Popelářem, který vstřelil důležitou branku. Doufám, že mu nebojácný výkon pomůže v jeho fotbalové kariéře.

Pořadí: 1. Lanškroun, 2. Žichlínek, 3. Řetová/Sloupnice, 4. Semanín

11.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

24. 4. 2016, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun 1 - Choceň 1  1 : 2 (0 : 1)

Branka: S. Pospíšil

Lanškroun 1 - Vys. Mýto 1  0 : 4 (0 : 1)

Lanškroun 1 - Česká Třebová 1  3 : 4 (0 : 1)

Branky:M. Martinec 2x, F. Kollert

Lanškroun 2 - Choceň 2  2 : 2 (0 : 1)

Branky: T. Šilar, Š. Borovský

Lanškroun 2 - Vys. Mýto 2  1 : 1 (0 : 1)

Branka: M. Martinec

Lanškroun 2 - Česká Třebová 2  4 : 3 (2 : 0)

Branky: M. Doleček 2x, T. Šilar 2x, A. Švarc

Mladší přípravka

Lanškroun 1 - Choceň 1  8 : 0

Branky: M. Beran 2x, J. Tareš 2x, P. Popelář 2x , O. Žák, O. Kylar

Lanškroun 1 - Vys. Mýto 1  3 : 1

Branky: J. Tareš, vlastní, M. Beran

Lanškroun 1 - Česká Třebová 1  4 : 0

Branky: M. Beran 3x, J. Tareš

Lanškroun 2 - Choceň 2  5 : 2

Branka: L. Hajzler 4x, vlastní

Lanškroun 2 - Vys. Mýto 2  4 : 2

Branky: L. Hajzler 2x, T. Gildainová, vlastní

Lanškroun 2 - Česká Třebová 2  2 : 2

Branky: L. Hajzler, T. Gildainová

12. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

24. 4. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun 1 - Chrudim 1  1 : 3 (0 : 2)

Branka: A. Vítek

Lanškroun 1 - Pardubice 1   1 : 3 (1 : 1)

Branka: M. Holásek

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto 1   4 : 2 (3 : 0)

Branky: J. Doleček, T. Macháček, A. Vítek, S. Pospíšil

 

Lanškroun 2 - Chrudim 2   2 : 9 (0 : 4) 

Branky: T. Šilar, Š. Borovský

Lanškroun 2 - Pardubice 2   2 : 11(1 : 8) 

Branka: Š. Borovský, P. Šípek

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto 2   7 : 0 (4 : 0)

Branky: T. Macháček3x, M. Martinec 2x, T. Šilar, L. Mareš

Mladší přípravka

Lanškroun 1 - Chrudim 1   9 : 2

Branky: J. Tareš 5x, P. Popelář, P. Gregor, T. Hamřík, vlastní

Lanškroun 1 - Pardubic 1   12 : 1 

Branky: J. Tareš 4x, T. Hamřík 4x, D. Petrovka, P. Popelář, P. Gregor, M. Krhoun

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto 1  3 : 2 

Branky: J. Tareš 2x, P. Gregor

 

Lanškroun 2 - Chrudim 2  4 : 9

Lanškroun 2 - Pardubic 2  5 : 4

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto 2  4 : 4

13. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

14. 5. 2016, Nemošice

 

Starší přípravka

Lanškroun 1 - Nemošice 2 : 1 (1 : 0)

Branky: T. Macháček, A. Vítek

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto   2 : 3 (0 : 1)

Branky: T. Macháček, M. Martinec

Lanškroun 1 - Choceň  8 : 3 (6 : 0)

Branky: T. Macháček 3x, M. Martinec 2x, A. Vítek 2x, M. Holásek

 

Lanškroun 2 - Pardubice 4 : 2

Branky: P. Šípek 2x, J. Lušovjan, J. Nagy

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto  0 : 7

Lanškroun 2 - Choceň  5 : 0

Branky: T. Macháček 4x, P. Šípek

 

 

Mladší přípravka

Lanškroun 1 - Nemošice 7 : 1

Branky: J. Tareš 4x, D. Petrovka, A. Paar

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto  4 : 5

Branky: D. Petrovka, J. Tareš, S. Urban

Lanškroun 1 - Choceň  11 : 0

Branky: J. Tareš 5x, D. Petrovka 3x, M. Beran 2x, A.Paar

 

Lanškroun 2 - Pardubice   1 : 10

branka: Kollert

Lanškroun 2 -V.Mýto   1 : 8

branka: Urban

Lanškroun 2 - Choceň 2  6 : 2

branky: Hajzler 4x.. ,Urban 2x.

 

14. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

21. 5. 2016, Vysoké Mýto

 

Starší přípravka

 

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto   0 : 4 (0 : 3)

Lanškroun 1 - Nemošice 3 : 3 (2 : 2)

Branky: T. Macháček, F. Kollert, M. Martinec

Lanškroun 1 - Svitavy1 8 : 0 (7 : 0)

Branky: M. Martinec 5x, T. Macháček 2x, M. Holásek

 

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto  3 : 1

Branky: A. Stehlík 3x

Lanškroun 2 - Pardubice 3 : 4

Branky: L. Mareš 2x, P. Šípek 2x

Lanškroun 2 - Svitavy  4 : 4

Branky: M. Doleček, T. Šilar, J. Lušovjan, P. Šípek

 

 

Mladší přípravka

 

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto  5 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš 2x, A. Paar

Lanškroun 1 - Nemošice 5 : 2

Branky: S. Urban 2x, J. Tareš, M. Beran, P. Popelář

Lanškroun 1 - Svitavy  9 : 2

Branky: A. Paar 3x, J. Tareš 2x, D. Petrovka 2x, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto  2 : 2

Branky: M. Richtr, J. Urban

Lanškroun 2 - Pardubice 8 : 4

Branky: L. Hajzler 7x, J. Urban

Lanškroun 2 - Svitavy  7 : 1

Branky: L. Hajzler 4x, J. Urban, M. Richtr, A. Paar

 

Kvalifikace poháru starší přípravky – ročník 2005 a ml.

28. 5. 2016, Svitavy

 

Lanškroun - Polička 2 : 1

Branky: M. Holásek, S. Pospíšil

Lanškroun - Dolní Újezd 6 : 0

Branky: M. Martinec 4x, T. Šilar, M. Holásek

Lanškroun - Svitavy 3 : 3

Branky: P. Šípek, F. Kollert, L. Mareš

Lanškroun - Letohrad 5 : 1

Branky: M. Martinec 2x, J. Doleček, S. Pospíšil, P. Šípek

Lanškroun - Vysoké Mýto 1 : 6

Branka: M. Martinec

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 1 : 4

Branka: T. Šilar

Lanškroun - Moravská Třebová 7 : 0

Branky: M. Doleček 3x, M. Holásek, M. Martinec, P. Šípek, T. Šilar

Umístění: 1. Vysoké Mýto 2. Svitavy 3. Lanškroun 4.Ústí nad Orlicí 5. Moravská Třebová 6. Letohrad 7. Dolní Újezd 8. Polička

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek, L. Mareš, S. Pospíšil, P. Šípek, T. Šilar

Do finále postupují první 3 mužstva. Bude konat 18. 6. 2016 v Pardubicích

 

Finále poháru mladší přípravky – ročník 2007 a ml.

4. 6. 2016, Letohrad

Lanškroun - Letohrad 4 : 2

Branky: J. Tareš 3x, T. Hamřík

Lanškroun - Hlinsko 4 : 3

Branky: M. Beran 3x, J. Tareš

Lanškroun - Vysoké Mýto 2 : 2

Branky: D. Petrovka 2x

Lanškroun - Nemošice 7 : 5

Branky: P. Gregor 3x, J. Tareš 2x,T. Hamřík, P. Popelář

Semifinále:

Lanškroun - Česká Třebová 3 : 2

Branky: J. Tareš 3x

Finále:

Lanškroun - Pardubice 3 : 6

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka

Umístění: 1. Pardubice 2. Lanškroun 3. Česká Třebová 4. Vysoké Mýto 5. Hlinsko 6. Choceň 7. Letohrad 8. Chvaletice 9. Skuteč 10. Nemošice

Sestava: S. Urban, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, P. Gregor, P. Popelář, M. Krhoun, O. Kylar

 

Perfektní výsledek - pro mě jsou kluci vítězové.

Myslím si, že rodiče mohou být na své malé fotbalisty právem hrdí…. Já tedy jsem.

 

 

 

 

14. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

21. 5. 2016, Vysoké Mýto

 

Starší přípravka

 

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto   0 : 4 (0 : 3)

Lanškroun 1 - Nemošice 3 : 3 (2 : 2)

Branky: T. Macháček, F. Kollert, M. Martinec

Lanškroun 1 - Svitavy1 8 : 0 (7 : 0)

Branky: M. Martinec 5x, T. Macháček 2x, M. Holásek

 

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto  3 : 1

Branky: A. Stehlík 3x

Lanškroun 2 - Pardubice 3 : 4

Branky: L. Mareš 2x, P. Šípek 2x

Lanškroun 2 - Svitavy  4 : 4

Branky: M. Doleček, T. Šilar, J. Lušovjan, P. Šípek

 

 

Mladší přípravka

 

Lanškroun 1 - Vysoké Mýto  5 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš 2x, A. Paar

Lanškroun 1 - Nemošice 5 : 2

Branky: S. Urban 2x, J. Tareš, M. Beran, P. Popelář

Lanškroun 1 - Svitavy  9 : 2

Branky: A. Paar 3x, J. Tareš 2x, D. Petrovka 2x, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun 2 - Vysoké Mýto  2 : 2

Branky: M. Richtr, J. Urban

Lanškroun 2 - Pardubice 8 : 4

Branky: L. Hajzler 7x, J. Urban

Lanškroun 2 - Svitavy  7 : 1

Branky: L. Hajzler 4x, J. Urban, M. Richtr, A. Paar