Výsledky

Zimní turnaje
 

Fotbalový turnaj starších přípravek Vamberk

pro ročník 2006 a ml.

Výsledky: 

Lanškroun 07 - Vamberk 3 – 0 

Branky: Petrovka D. 2x, Urban S.

Lanškroun 07- Letohrad 3 – 1 

Branky: Petrovka D., Hamřík T., Beran M.

Lanškroun 07- Nové Město nad Metují 3 – 2 

Branky: Petrovka D. 2x, Hamřík T.

Lanškroun 07- Ústí nad Orlicí 2 – 2 

Branky: Beran M. 2x

Lanškroun 07- Kostelec-Častolovice B 7 – 0 

Branky: Tareš J. 4x, Gregor P. 2x, Hamřík T.

Lanškroun 07-Kostelec-Častolovice A 0 – 0 

Sestava: Beran M., Hamřík T., Tareš J., Petrovka D., Gregor P., Kylar O., S. Urban

Pořadí: 1. Letohrad 2. Lanškroun 3. Ústí nad Orlicí 4. Nové Město nad Metují 5. Kostelec-Častolovice A 6. Vamberk 7. Kostelec-Častolovice B

Nejlepší obránce turnaje: Beran Matias

**********************************************************************

Halový turnaj pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Šumperk 3. 12. 2016

Naše výsledky ve skupině B:

Lanškroun - Šumperk A  6 : 1 

Branky: F. Kollert 2x, A. Vítek, T. Macháček, M. Doleček,

J. Doleček

Lanškroun - Šumperk B 8 : 0 

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec, T. Macháček, F. Kollert,

S. Pospíšil, M. Holásek, J. Lušovjan

Lanškroun - Česká Ves 10 : 0 

Branky: T. Macháček 3x, A. Vítek 2x, S. Pospíšil 2x, F. Kollert,

M. Holásek, J. Doleček

Lanškroun - Mohelnice 8 : 1 

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec 2x, J. Doleček, F. Kollert,

T. Macháček, vlastní 

Lanškroun - Zábřeh 5 : 0 

Branky: M. Holásek 3x, M. Martinec, M. Doleček, T. Macháček

Lanškroun - Šumperk 07  7 : 0 

Branky: A. Vítek 4x, M. Doleček, T. Macháček, M. Martinec

Pořadí: 1. Lanškroun (18 bodů, skóre 44 – 2) 2. Šumperk 2 3. Šumperk 1 4. Šumperk 07 5. Mohelnice 6. Zábřeh 7. Česká Ves

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, T. Macháček, J. Lušovjan

*************************************************************************

Halový turnaj pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Chrudim 27. 11. 2016

Naše výsledky ve skupině B:

TJ Lanškroun - FK Pardubice 2 – 0 

Branky: M. Holásek, M. Martinec

Lanškroun - Rozkoš Česká Skalice 6 – 0 

Branky: A. Vítek 3x, Š. Kyčmol, S. Pospíšil, F. Kollert

Lanškroun - FK Šumperk 3 – 0 

Branky: J. Doleček, A. Vítek, J. Nagy

Lanškroun - Sparta Brno B 5 – 0 

Branky: A. Vítek, M. Holásek, S. Pospíšil,

M. Martinec, M. Doleček

Skončili jsme 1 ve skupině. 12 bodů, skóre 16 – 0. Projeli jsme skupinu jako nůž máslem. Dalo se na to i koukat.

Semifinále: Lanškroun - Sparta Brno B 1 – 2 

Branka: M. Holásek

O 3 místo: Lanškroun - FK Pardubice 2 – 1 

Branka: A. Vítek, J. Doleček

Tady se nám nepovedl zápas v semifinále. Měli jsme převahu, ale soupeř využil našich dvou chyb a vyhrál.

Pořadí: 1. MFK Chrudim 2. Sparta Brno 1 3. Lanškroun 4. FK Pardubice 5. FC Olympia Hradec Králové 6. Šumperk 7. SK Červený Kostelec č. 8. Sparta Brno 2 9. Rozkoš Česká Skalice 10. FŠ Třebíč

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, J. Nagy, Š. Kyčmol

********************************************************************

TURNAJ CHOTĚBOŘ UMT 

sobota 12. 11. 2016 ročník 2006 a mladší

Výsledky:

Hra 1 + 5

Lanškroun - Žďár nad Sázavou 1 : 3 

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Chotěboř 7 : 1

Branky: A. Vítek 5x, M. Martinec, T. Hamřík

Lanškroun - Hlinsko 4 : 0 

Branky: M. Doleček, A. Vítek, M. Martinec, M. Holásek

Hra 1 + 7

Lanškroun - Žďár nad Sázavou 1 : 2 

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Chotěboř 6 : 1 

Branky: A. Vítek 5x, J. Doleček

Lanškroun - Hlinsko 0 : 0

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek. A. Vítek, S. Pospíšil, F. Kollert, J. Lušovjan, T. Hamřík, D. Petrovka, A. Švarc

**********************************************************************************************

TURNAJ CHOCEŇ UMT neděle 6. 11. 2016 ročník 2006 a mladší

Výsledky:

Lanškroun Pardubice 1 : 2 (1 :0) Branka: M.Martinec

Lanškroun Choceň 2 : 0 (1 : 0) Branky: Š. Kyčmol, S. Pospíšil

Lanškroun Vysoké Mýto 2 : 3 (0 : 2) Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun Ústí nad Labem 5 : 2 (4 : 0) Branky: A. Vítek 3x, Š. Kyčmol, F. Kollert

Lanškroun Kolín 4 : 3 (0 : 2) Branky: M. Holásek, F. Kollert, A. Vítek, M. Martinec

Pořadí: 1. Vysoké Mýto 2. Kolín 3. Lanškroun 4. Pardubice 5. Choceň 6. Ústí nad Labem

Nejlepší hráč turnaje: M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek. A. Vítek, S. Pospíšil, F. Kollert, J. Lušovjan

***********************************************************

7. kolo krajské miniligy starší přípravky

29. 10. 2016, Choceň

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 5 : 1 (3: 0)

Branky: M. Martinec 3x, S. Pospíšil, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Hlinsko 8 : 4 (4 : 2)

Branky: M. Martinec 4x, M. Holásek 2x, Š. Kyčmol, F. Kollert

Lanškroun“06“ - Choceň 4 : 1 (3 : 1)

Branky:Š. Kyčmol, F. Kollert, M. Martinec, M. Holásek

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Martinec, M. Holásek, F. Kollert, A. Švarc, S. Pospíšil, J. Lušovjan

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 1

Branka: D. Petrovka 3x, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban

Lanškroun“07“ - Hlinsko 7 : 1

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Choceň 9 : 1

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, S. Pospíšil 2x, M. Kosek, T. Hamřík

Sestava: P. Popelář, M. Beran, T. Hamřík, D. Petrovka, J. Tareš, O. Kylar, S. Urban, M. Kosek

*********************************************************

6. kolo krajské miniligy starší přípravky

22. 10. 2016, Letohrad

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto A 5 : 5

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto B 7 : 1

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 3x

Lanškroun“06“ - Hlinsko 10 : 0

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 2x, J. Lušovjan 2x, Š. Kyčmol, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Letohrad A 6 : 2

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil, A. Švarc

Lanškroun“06“ - Letohrad B 6 : 0

A. Vítek 3x, J. Lušovjan, M. Holásek, vlastní

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto A 1 : 5

Branka: M. Kosek

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto B 2 : 0

Branky: J. Tareš, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 6 : 1

Branky: J. Tareš 3x, P. Gregor 2x, M. Kosek

Lanškroun“07“ - Letohrad A 0 : 0

Branky: A. Vítek 4x, S. Pospíšil, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Letohrad B 8 : 0

M. Krhoun 3x, P. Gregor 2x, J. Tareš, S. Pospíšil, D. Petrovka

*********************************************************

5.kolo krajské miniligy starší přípravky

15. 10. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 6 : 2 (1 : 0)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek 2x, M. Holásek, J. Nagy

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1 (0 : 1)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Chrudim 12 : 0 (4 : 0)

Branky: M. Holásek 4x, A. Vítek 4x, F. Kollert, J. Nagy, Š. Kyčmol, J. Lušovjan

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 2 : 0

Branky: D. Petrovka, J. Tareš

Lanškroun“07“ - Choceň 2 : 1

Branky: S. Pospíšil, D. Petrovka

Lanškroun“07“ - Chrudim 5 : 3

Branky: A. Paar 2x, J. Tareš 2x, M. Beran

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, J. Jánský, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš, M. Beran, P. Popelář

************************************************************

4.kolo krajské miniligy starší přípravky

8. 10. 2016, Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Chrudim 9 : 2 (3 : 1)

Branky: M. Martinec 4x, M. Holásek 2x, M. Doleček, S. Pospíšil, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 1 (0 : 1)

Branky: M. Holásek 2x, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Moravská Třebová 6 : 0 (3 : 0)

Branky: M. Martinec 2x, A. Vítek, F. Kollert, J. Doleček, vlastní

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan, A. Švarc

Lanškroun“07“ - Chrudim 8 : 1

Branky: P. Gregor 4x, J. Tareš 3x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Hlinsko 3 : 2

Branky: P. Gregor 2x, A. Paar

Lanškroun“07“ - Ústí nad Orlicí 4 : 0

Branky: P. Gregor, J. Tareš, S. Urban

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš, M. Beran, P. Gregor, P. Popelář

*********************************************************

3.kolo krajské miniligy starší přípravky

24. 9. 2016, Nemošice

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Vysoké Mýto 0 : 1 (0 : 1)

Branky: vlastní M. Martinec

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 3 (1 : 2)

Branky: M. Martinec, M. Holásek, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Nemošice 5 : 2 (4 : 1)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec,M. Holásek

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert,

 

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice 3 : 2

Branky: J. Tareš 2x, M. Krhoun

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 3

Branky: D. Petrovka 2x, T. Hamřík 2x, J. Tareš, M. Kosek

Sestava: S. Urban, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, O. Žák, J. Tareš

*********************************************************

2.kolo krajské miniligy starší přípravky

17. 9. 2016, Ústí nad Orlicí

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 2 (1 : 0)

Branky: M. Martinec, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 6 : 3 (6 : 2)

Branky: A. Vítek 2x, M. Martinec 2x, J. Nagy, M. Doleček

Lanškroun“06“ - Ústí nad Orlicí 10 : 0 (6 : 0)

Branky: M. Martinec 3x , A. Vítek 2x, Š. Kyčmol, M. Holásek, S. Pospíšil, J. Lušovjan, J. Doleček

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Vítek, F. Kollert, J. Lušovjan

 

Lanškroun“07“ - Pardubice 3 : 3

Branky: J. Tareš, D. Petrovka, S. Urban

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 6 : 1

Branky: J. tareš 3x, M. Krhoun 2x, A. Paar

Lanškroun“07“ - Moravská Třebová 2 : 3

Branky: D. Petrovka, S. Urban

Sestava: S. Urban, M. Beran, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák

*************************************************************
 

1.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 9. 2016, Svitavy

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 2 : 1 (2 : 0)

Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Svitavy 7 : 3 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec 2x, S. Pospíšil, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Pardubice A 6 : 1 (0 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, J. Nagy, M. Holásek, M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Švarc, A. Vítek, J. Tareš

 

Lanškroun“07“ - Choceň 8 : 1

Branky:D. Petrovka 3x, P. Popelář 2x, P. Gregor, M. Krhoun, M. Beran

Lanškroun“07“ - Svitavy 3 : 2

Branky:D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice A 3 : 4

Branky: D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Sestava: S. Urban, M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák

 
***************************************************************

Fotbalový turnaj starších přípravek Choceň

Lanškroun Letohrad 6 : 3 

Branky: 2x Petrovka D., Gregor P., Tareš J.,

Krhoun M., Popelář P.

Lanškroun Jihlava 5 : 4 

Branky: 2x Petrovka D., 2x Gregor P., Krhoun M.

Lanškroun Choceň „B“ 5 : 0 

Branky: 2x Gregor P., 2x Paar A., Petrovka D.

Lanškroun Pardubice 1 : 1 

Branky: Gregor P.

Semifinále:

Lanškroun Choceň „A“ 2 : 3 

Branky: Gregor P., Tareš J.

O 3. místo: 

Lanškroun Motorlet Praha 4 : 3 

Branky: 2x Petrovka D., Tareš J., Gregor P.

Sestava: Beran M., Hamřík T., Tareš J., Paar A., Petrovka D., Gregor P., Krhoun M., Žák O., Kylar O.,

Popelář P., Kosek M.

Pořadí: 1. Pardubice 2. Choceň „A“ 3. Lanškroun 4. Motorlet Praha 5. Letohrad 6. Hlinsko 7. Jihlava 8. V. Mýto

9. Skuteč 10. Choceň „B“

Nejlepší hráč turnaje: Beran Matyas

***************************************************************************

Letní turnaj přípravka (FOTBAL POMÁHÁ)

Letní fotbalový turnaj FOTBAL POMÁHÁ pro starší přípravku ročníku 2006 a mladších

Hlinsko 20. 8. 2016

V sobotu 20. 8. 2016 se v Hlinsku uskutečnil velmi kvalitně obsazený fotbalový turnaj starší přípravky konaný pod záštitou FAČRu pardubického kraje a města Hlinska. Turnaje se zúčastnily mužstva AC Sparta Praha rudí a bílí, FC Zbrojovka Brno modří a červení, FC Hradec Králové černí a bílí, FC Dynamo České Budějovice bílí a černí, FK Kolín, FC Žďas Žďár nad Sázavou, AFC Humpolec, FC Hlinsko, FK Pardubice, FC Sparta Brno, FC Slovan Havlíčkův Brod a TJ Lanškroun, fotbalový oddíl.

Naše výsledky výsledky ve skupině B:

Lanškroun Havl. Brod 2 – 0 

Branky: vlastní, A. Vítek

Lanškroun Zbrojovka Brno červ. 0 – 3

Lanškroun Sparta Brno 3 – 2 

Branky: J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek

Lanškroun Č. Budějovice černí 3 – 2 

Branky: J. Doleček, D. Petrovka, M. Holásek

Lanškroun Pardubice 0 – 1

Lanškroun Hradec Kr. bílí 1 – 3 

Branka: M. Holásek

Lanškroun Sparta Praha bílí 1 – 2 

Branka: M. Holásek

Skončili jsme 6 ve skupině. Se všemi jsme hráli vyrovnaně, chybělo nám jen trošku štěstí a fotbalového umu a mohli jsme být čtvrtí a hrát o 7 a 8 místo.

Hráli jsme o 11 a 12 místo.

Lanškroun Č. Budějovice bílí 2 – 2 – na penalty 2 - 0

Branky: M. Martinec, T. Hamřík

Pořadí: 1. Zbrojovka Brno m. 2. Zbrojovka Brno č. 3. Sparta č. 4. Hradec Králové b. 5. Sparta b. 6. Hradec Kr. č. 7. Č. Budějovice č. 8. Hlinsko 9. Havl. Brod 10. Žďát n. S. 11. Lanškroun 12. Č. Budějovice b. 13. Pardubice 14. Kolín 15. Sparta Brno 16. Humpolec

Sestava: F. Kollert, S. Pospíšil, J. Doleček, M. Martinec, A. Vítek, M. Holásek, D. Petrovka (r. 2007), T. Hamřík (r. 2007), J. Tareš (r. 2007)

Hodnocení:

Velmi dobrý turnaj, který naším hráčům přinesl mnoho pozitivního, ale i negativního. Pozitivum bylo, že nás nikdo vyloženě nepřehrál a byli jsme nepříjemnými i pro silná mužstva. Negativum je v agresivitě v zakončování útočných akcí a krátkodobé akceleraci s balónem. Na tom musíme zapracovat hlavně na tréninku.

Chtěl bych poděkovat rodičům za povzbuzování a dopravu.

M. Martinec – trenér U11

 

1.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 9. 2016, Svitavy

 

Starší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 2 : 1 (2 : 0)

Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun“06“ - Svitavy 7 : 3 (2 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, M. Martinec 2x, S. Pospíšil, M. Holásek

Lanškroun“06“ - Pardubice A 6 : 1 (0 : 0)

Branky: A. Vítek 3x, J. Nagy, M. Holásek, M. Martinec

Sestava: M. Doleček, J. Doleček, M. Holásek, Š. Kyčmol, M. Martinec, J. Nagy, S. Pospíšil, A. Švarc, A. Vítek, J. Tareš

 

Lanškroun“07“ - Choceň 8 : 1

Branky:D. Petrovka 3x, P. Popelář 2x, P. Gregor, M. Krhoun, M. Beran

Lanškroun“07“ - Svitavy 3 : 2

Branky:D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Pardubice A 3 : 4

Branky: D. Petrovka, M. Beran, T. Hamřík

Sestava: S. Urban, M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Kosek, M. Krhoun, O. Kylar, A. Paar, D. Petrovka, P. Popelář, O. Žák